Vetura
Kukës

Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Peugeot 208 Style 1.6 hdi 52.000km pa dogan
  Vetura

  Peugeot 208 Style 1.6 hdi 52.000km pa dogan

  Peugeot 208 Style 1.6 hdi 52.000km pa dogan Posedon Lleda para+xenon ,lleda mrapa ,xhamat e errësuar

  Kukës 4 prill 13:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Renault megane info +38344554973 1.6 benzis vetura gjindet ne kosov

  Kukës 4 prill 13:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedez Benz C 220 150ps
  Vetura

  Mercedez Benz C 220 150ps

  Shes Mercedez Benz C 220 viti i prodhimit 2006 150ps, 125000 km te kaluera në gjendje shum të mir.

  Kukës 4 prill 13:10
  5.600 €
 • 6 foto
  VW Touran 1.9 TDI
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI

  VW Touran 1.9 TDI me 7 karrige 124000 km + 4 fellga me guma Prizren- Kosovë

  Kukës 4 prill 12:43
  7.500 €
 • 7 foto
  VW Passat TDI (DI) e kuqe
  Vetura

  VW Passat TDI (DI) e kuqe

  Çmimi pak i diskutueshëm Letrat: 23 janar 2019 4 Goma verore + 4 Goma dimërore Ska nevojë Shërbime

  Kukës 4 prill 11:46
  2.900 €
 • 6 foto
  Benz 230
  Vetura

  Benz 230

  Shitet benz 230 gaz & benzin kabriolet elektronik ne gjendje prefekte.

  Kukës 4 prill 11:45
  4.700 €
 • 6 foto
  Ford Transit dizel
  Vetura

  Ford Transit dizel

  Shitet fordi ne gjendje prefekte

  Kukës 4 prill 11:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Caddy 2.0 Sdi
  Vetura

  Caddy 2.0 Sdi

  Cadyy 2.0 Sdi -Klime -Xhamat Elektronik -Viti i prodhimit 2010 -Mbyllje me Centralle - i ardhur nga

  Kukës 4 prill 11:28
  5.600 €
 • 5 foto
  Fiat Doblo
  Vetura

  Fiat Doblo

  shes fiat doblo me naft 1.9 jtd diesel nga zvicra gjendje shum te mir

  Kukës 4 prill 11:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes fiat doblo
  Vetura

  shes fiat doblo

  i ardhur nga zvicra 1.9 jtd

  Kukës 4 prill 11:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Volkswagen Vento
  Vetura

  Shitet Volkswagen Vento

  Letrat dhe siguracioni deri ne fund te vitit te paguara. Shum pak e perdorur, ne gjendje te mire dhe

  Kukës 4 prill 11:25
  2.400 €
 • 3 foto
  Shitet Vetura Fiat Punto 1.3_8V JTD
  Vetura

  Shitet Vetura Fiat Punto 1.3_8V JTD

  Shitet Vetura Fiat Punto 1.3_8 V Jtd .Vetura asht ne gjende te mir Teknike.Ka 167.000km Te Garantuar

  Kukës 4 prill 11:23
  2.900 €
 • 5 foto
  Mercedes A-Clas170 CDI
  Vetura

  Mercedes A-Clas170 CDI

  Shitet A-Clas 170 CDI nafte,viti 2002,ngjyra blu e erret ,me Kondicioner,me dokumentat e sapo prera,

  Kukës 4 prill 11:21
  1.800 €
 • 11 foto
  VW Beetle 1.9tdi targa(zvicerriane) full viti 2009
  Vetura

  VW Beetle 1.9tdi targa(zvicerriane) full viti 2009

  Vw New Beetle 1.9tdi viti 2009 eshte model facelift sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje prefekte ,int

  Kukës 4 prill 11:21
  6.900 €
 • 0 foto
  Shitet passat 4x4
  Vetura

  Shitet passat 4x4

  Passat 1,9 tdi (i) kuqe 4x4 4 goma rezerve dimerore. 2 muaj e ardhur nga jasht, ferrota tambure te

  Kukës 4 prill 11:09
  2.800 €
 • 7 foto
  Vw passat
  Vetura

  Vw passat

  Passat 1.9 nafte.viti 2004 me 5 marsha protobagazh. Makian esht e paster si brenda dhe jashte. Ka 24

  Kukës 4 prill 10:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  u shit flm
  Vetura

  u shit flm

  Makina esht e sapoardhur nga gjermania , 1.4 naft , 170 mije km origjinale , dogan te paguar. Makina

  Kukës 4 prill 10:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ml 270
  Vetura

  ml 270

  Shitet ose nderrohet Benz ML 270 cdi krah anglez , nafte, viti 2004 automatike/tronik,A/C klima, s

  Kukës 4 prill 10:29
  3.000 €
 • 5 foto
  shes. vw Lupo
  Vetura

  shes. vw Lupo

  shes makinen Lupo. e ardhur. me. 27.05 2018 nga gjermania. makina posedon. guma te reja me fellne. c

  Kukës 4 prill 10:28
  1.250 €
 • 5 foto
  volkswagen T4
  Vetura

  volkswagen T4

  volkswagen t4 caravella TDI Shume e mirembajtur dhe e paster me letra te paguara per 1vit full opsi

  Kukës 4 prill 10:28
  4.200 €
 • 3 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  passati eshte shum i ruajtur full opcion etj Verejtje: Vetura gjindet ne Kosove

  Kukës 4 prill 10:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat stilo 1.9 jtd pa dogan
  Vetura

  Fiat stilo 1.9 jtd pa dogan

  Shes veturen fiat stilo ne gjendje te regullt klima tronik funkisonale 1.9 jtd cd tempomat i zvicres

  Kukës 4 prill 10:25
  1.500 €
 • 8 foto
  Shitet Passat 3C 2.0 viti 2007
  Vetura

  Shitet Passat 3C 2.0 viti 2007

  Shitet makina ne gjendje perfekte me targa te huaja i posa ardhur nga jasht Per ma shum mund te thi

  Kukës 4 prill 10:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford Focus dizel
  Vetura

  Ford Focus dizel

  shes makine ford focus ne gjendje te mire cmimi 1100 euro i diskutushem me dokumenta te paguara deri

  Kukës 4 prill 10:13
  1.100 Lek
 • 0 foto
  Mercedez benz 270
  Vetura

  Mercedez benz 270

  Shitet benzi i sapo ardhur ska 3 dite , 270 pa dogane shum i paster si brenda dhe jasht goma te reje

  Kukës 4 prill 10:11
  2.700 €
 • 4 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  Ml ne super gjendje metegjitha opsionet me marsha ne timon brenda meshim total makina esht eperdorur

  Kukës 4 prill 10:05
  18.000 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz C270 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz C270 CDI

  Shitet vetura Me Targa Te Gjermanis i Pa Doganuar Mercedes Benz C 270 CDI Automatik Modeli Avantgar

  Kukës 4 prill 09:58
  3.200 €
 • 0 foto
  shitet e clas 280
  Vetura

  shitet e clas 280

  shes makinen e clas 280 e sapo doganuar makina ka 213000km te garantuara me serviset e kryera me nav

  Kukës 4 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Super makin
  Vetura

  Super makin

  Shes Golfin 4 i sa po ardhur nga gjermani 1.6 benzin viti prodhimit 97 ne gjenje shum te mir

  Kukës 4 prill 09:56
  1.333 €
 • 3 foto
  e clas 280
  Vetura

  e clas 280

  shes makinene clas 280 e sapo doganuar ne shqiperi me te gjitha serviset e kryera ne gjermani karrik

  Kukës 4 prill 09:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  urgjent ne shitje\nqmimi i arsyshem
  Vetura

  urgjent ne shitje\nqmimi i arsyshem

  Shitet mazda BT 50nga zvicra pa dogan.vetura gjindet ne gjilan dhe eshte me tabela te exportit.ne gj

  Kukës 4 prill 09:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Vaneo dizel
  Vetura

  Mercedes Vaneo dizel

  Mercedes benx Vaneo 6+1 ne leje qarkullimit Te gjermanise. Eshte ne super gjendje me navigator Cd DV

  Kukës 4 prill 09:24
  2.200 €
 • 2 foto
  okazion super
  Vetura

  okazion super

  makina sapo ardhur nga gjermania.me dogan gati per qdo prov .per ma shum inf... 0683047222

  Kukës 4 prill 09:01
  1.500 €
 • 2 foto
  OPEL ASTRA 1.6 -ME TABELA CH??
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.6 -ME TABELA CH??

  •Modeli - Opel Astra •Motor - 1.6 •Viti Prodhimit - 2000 •Klim-Abs-Airbag-Central • i ard

  Kukës 4 prill 08:59
  1.200 €
 • 3 foto
  GOLF 4 1.4B -ME TABELA CH??
  Vetura

  GOLF 4 1.4B -ME TABELA CH??

  Golf 4 Motor 1.4 b Qmimi -1200€ Tabela CH🇨🇭

  Kukës 4 prill 08:59
  1.200 €
 • 2 foto
  VW Golf 3 dizel klima
  Vetura

  VW Golf 3 dizel klima

  Shitet golf 3 1.9 Sdi me.klim viti.prodhimit esht 1997 ka 210000km.te kaluar vetura gjendet ne kosov

  Kukës 4 prill 08:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  super
  Vetura

  super

  pasat 1.9 naft me dogan te paguar per me shum nif.0683047222

  Kukës 4 prill 08:37
  1.700 €
 • 0 foto
  a clas 170
  Vetura

  a clas 170

  Cmimi i padiskutushem

  Kukës 4 prill 08:25
  1.700 €
 • 10 foto
  esht shitur.   U shit.
  Vetura

  esht shitur. U shit.

  Vetura esht e ardhur nga gjermania gjindet ne prishtin. Tel. +38349821026. Gg

  Kukës 4 prill 08:23
  6.800 €
 • 4 foto
  Mercedes benz 250
  Vetura

  Mercedes benz 250

  Mercedes benz 250 me letra te pagurata deri ne nentor ne gjendje shume te mire viti 95 ngjysa e zeze

  Kukës 4 prill 08:23
  1.100 €
 • 5 foto
  VW Passat 1.9 nafte
  Vetura

  VW Passat 1.9 nafte

  Vw passat 1.9 nafte viti 2002 klima makinaeshte ne gjendje shum te mire e ardhur nga zvicra me dogan

  Kukës 4 prill 08:22
  3.400 €
 • 2 foto
  Shitet Passat 2001
  Vetura

  Shitet Passat 2001

  Shitet Passat 2001me dokumenta te rregullta,me xhama te zi origjinal.

  Kukës 4 prill 08:14
  2.800 €
 • 7 foto
  GOLF 4 1.4 B — I SAPO ARDHUN NGA CH ??
  Vetura

  GOLF 4 1.4 B — I SAPO ARDHUN NGA CH ??

  •Vw Golf 4 •Motor 1.4 B •Viti Prodhimit 1998 •Abs •Airbag •Central automatike •Xhama

  Kukës 4 prill 08:12
  1.200 €
 • 6 foto
  Opel Astra 1.6B - I SAPO ARDHUR NGA CH ??
  Vetura

  Opel Astra 1.6B - I SAPO ARDHUR NGA CH ??

  •Modeli - Opel Astra •Motor - 1.6 •Viti Prodhimit - 2000 •Klim-Abs-Airbag-Central • i ard

  Kukës 4 prill 08:11
  1.200 €
 • 11 foto
  Ford Galaxy 2.0 TDCI
  Vetura

  Ford Galaxy 2.0 TDCI

  E shes veturen ford galaxy ne gjendje shum shum Te mir , e posa ardhur nga gjermanija Vetura gje

  Kukës 4 prill 08:09
  6.800 €
 • 3 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet pezho 4007 disel shum ne gjendje te mir targa te huja 2.2hdi Viber+41766515673

  Kukës 4 prill 07:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sharan super
  Vetura

  Sharan super

  Fotot flasin vet nk i mungon as gje e vogel Viber 0685239777

  Kukës 4 prill 07:57
  3.700 Lek
 • 3 foto
  Mercedes E220 dizel
  Vetura

  Mercedes E220 dizel

  mercedes benz E220 shum ne gjendje te mira me sherbime te bera. Me goma te reja 100%.Cmimi 5500 euro

  Kukës 4 prill 07:54
  5.500 €
 • 3 foto
  Mercedes 416 dizel
  Vetura

  Mercedes 416 dizel

  mercedes bens ,416,viti2002,21+1 vende,gabine noge,gjendja shum i paster dhe shume i mirembajtur,esh

  Kukës 4 prill 07:54
  17.500 €
 • 0 foto
  Opel Zafira 2.0
  Vetura

  Opel Zafira 2.0

  SHES OPEL ZAFIRA NE GJENDJE TE MIR ARDHUR NGA SLOVENIA

  Kukës 4 prill 07:52
  1.650 €