Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  VW LT35.2.4Naft2005Dopjo Gome Teograf.Okazion
  Vetura

  VW LT35.2.4Naft2005Dopjo Gome Teograf.Okazion

  Okazion Shitet Furgoni VW LT 35.2.4Naft 2005 -2006 Manual.Dopjo Gome Furgoni I Gjat Srs Abs Esp Ful

  Tiranë Dje, 16:52
  1 €
 • 3 foto
  TOUAREG 3.0 TDI 2011
  Vetura

  TOUAREG 3.0 TDI 2011

  Shitet Volkswagen Touareg 3.0 Tdi viti 2011 Automat / tronic ngjyre e zeze metalizato sallon lekure

  Tiranë Dje, 16:52
  2.000 €
 • 8 foto
  OKAZION Caddy me sedile 1.9TDI ne gjendje perfekte
  Vetura

  OKAZION Caddy me sedile 1.9TDI ne gjendje perfekte

  Shitet VW CADDY i 2005 1.9 TDI ngjyra blu ne gjendje perfekte .sapo i eshte bere freksioni i ri.vola

  Tiranë Dje, 16:44
  4.200 €
 • 4 foto
  Caddy,2007, NAFTË, AUTOVETURË 4+1. Ndërrim.
  Vetura

  Caddy,2007, NAFTË, AUTOVETURË 4+1. Ndërrim.

  Makina është në gjëndje shumë të mirë. Viti 2007, 6 muaj ka që ka ardhur nga Gjermania. Mund të ndër

  Tiranë Dje, 16:43
  5.100 €
 • 7 foto
  VW TOURAN Automat Sensore Baxha
  Vetura

  VW TOURAN Automat Sensore Baxha

  VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI - ARDHUR NGA GJERMANIA - 192.000 KM ORIGJINALE  - KAMBIO AUTOMATIKE - BA

  Tiranë Dje, 16:39
  4.990 €
 • 2 foto
  Wolsvagen okazion
  Vetura

  Wolsvagen okazion

  Shitet wolzvagel cady super e mbajgur me kilometrat e veta xhama elektrik kondicjoner makina esht e

  Tiranë Dje, 16:30
  11.000 €
 • 8 foto
  VW Touareg dizel
  Vetura

  VW Touareg dizel

  Kilomtra origjinale te certifikuara, start and stop, panoramik plus perde te motorizuara, full leath

  Tiranë Dje, 16:29
  27.000 €
 • 5 foto
  Passat cc 2000 naft
  Vetura

  Passat cc 2000 naft

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e ardhur nga gjermania full opsion Servis cerekja

  Tiranë Dje, 16:29
  11.700 €
 • 4 foto
  shitet me çmim okazion
  Vetura

  shitet me çmim okazion

  makina esht ne gjendje shum te mir gati per çdo prov... 1.9naft manual shum ekonomike .. viti 2007.

  Tiranë Dje, 16:24
  3.500 €
 • 9 foto
  Auto City - VW Golf V,1.9tdi,Automat,2007 ????
  Vetura

  Auto City - VW Golf V,1.9tdi,Automat,2007 ????

  VW GOLF V •09/2007 •174.000 KM •1.9 Nafte •Automat •4 Goma te reja. •Dogane + Dokumenta

  Tiranë Dje, 16:21
  5.900 €
 • 10 foto
  Auto City - VW Golf V+,2.0tdi,Automat ????
  Vetura

  Auto City - VW Golf V+,2.0tdi,Automat ????

  VW GOLF V Plus •10/2005 •216.000 KM •2.0 Nafte Sapo ardhur nga zvicra Cmimi : 5.900 euro Auto

  Tiranë Dje, 16:21
  5.900 €
 • 10 foto
  Auto City - VW Golf 2.5benzin/gaz,08/2010
  Vetura

  Auto City - VW Golf 2.5benzin/gaz,08/2010

  VW GOLF VI •08/2010 •200.000 KM •2.5 Benzine-Gaz •Dogane + Targa te paguara Cmimi : 6.900 eu

  Tiranë Dje, 16:21
  6.900 €
 • 10 foto
  Auto City - VW Passat,2006,Automat ????
  Vetura

  Auto City - VW Passat,2006,Automat ????

  VW PASSAT •08/2006 •206.000 KM •2.0 Nafte Full Options CMIMI:5.490 euro Mundesi pagese me kest

  Tiranë Dje, 16:20
  5.490 €
 • 10 foto
  Auto City - VW Golf 2.0 GTI,10/2011
  Vetura

  Auto City - VW Golf 2.0 GTI,10/2011

  VW GOLF GTI •10/2011 •188.000 KM •2.0 GTI •210 HP Sapo ardhur, me dogane te paguar Cmimi : 1

  Tiranë Dje, 16:20
  11.500 €
 • 10 foto
  Auto City - VW Passat,2006,Automat ????
  Vetura

  Auto City - VW Passat,2006,Automat ????

  VW PASSAT •10/2006 •208.000 KM •2.0 Nafte Full Options Sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭 Cmimi : 699

  Tiranë Dje, 16:20
  6.990 Lek
 • 8 foto
  Auto City - VW Tiguan,Automat,08/2009 ????
  Vetura

  Auto City - VW Tiguan,Automat,08/2009 ????

  VW TIGUAN HIGHLINE •08/2009 •212.000 KM Liber servisi •Automat/Tronic •Full Options •6 mua

  Tiranë Dje, 16:20
  11.700 €
 • 10 foto
  Auto City - VW Golf GTI ,Automat,11/2011 ????
  Vetura

  Auto City - VW Golf GTI ,Automat,11/2011 ????

  VW GOLF GTI •11/2011 •183.000 •2.0 BENZINE Sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭 Cmimi : 10.900 euro Aut

  Tiranë Dje, 16:20
  10.900 €
 • 10 foto
  Auto City -VW Scirocco,Automat,2009,2.0tdi????
  Vetura

  Auto City -VW Scirocco,Automat,2009,2.0tdi????

  VW SCIROCCO •12/2009 •181.000 KM(liber servisi) •2.0 Nafte Sapo ardhur nga zvicra ???? Cmimi :

  Tiranë Dje, 16:20
  9.700 €
 • 9 foto
  PASSAT CC R-LINE BENZINE-GAS
  Vetura

  PASSAT CC R-LINE BENZINE-GAS

  SHITET ☎️ ‭069 7529713 VOLKSWAGEN PASSAT CC , BENZINE/GAZ KALON AUTOMATIKISHTE NE GAZ, KONSUMI

  Tiranë Dje, 16:11
  9.700 €
 • 10 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT LUNGO SPORT
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT LUNGO SPORT

  0692799777 SHITET VOLKSWAGEN PASSAT LUNGO, 1.8 BENZINE, 72.000KM, DISQE ALUMINI 19, MODELI LUNGO SPO

  Tiranë Dje, 16:10
  13.000 €
 • 10 foto
  GOLF 5 GT SPORT 2008 AUTOMATIKE SAPO TARGUAR
  Vetura

  GOLF 5 GT SPORT 2008 AUTOMATIKE SAPO TARGUAR

  Golf 5 2.0 Nafte GTD Viti 2008 170 KW origjinal nga fabrika 164 mij km origjinale me liber sherbime

  Tiranë Dje, 15:51
  6.900 €
 • 4 foto
  Tuareg 2999euro 2.5nafte
  Vetura

  Tuareg 2999euro 2.5nafte

  Shitet tuaregu 2999euro 0699344044

  Tiranë Dje, 15:44
  2.999 €
 • 0 foto
  VW TIGUAN
  Vetura

  VW TIGUAN

  Cmimi i diskutueshem

  Tiranë Dje, 15:44
  9.700 €
 • 5 foto
  VW Volkswagen tiguan
  Vetura

  VW Volkswagen tiguan

  Makina e ardhur nga gjermania Ne gjendje perfekte 172 mij kilometra me liber sherbimesh Me dogane t

  Tiranë Dje, 15:44
  9.500 €
 • 11 foto
  Tiguan 2009 2.0 Nafte Automatik
  Vetura

  Tiguan 2009 2.0 Nafte Automatik

  VW Tiguan HighLine 2009 Full Option. Automatik 2.0 Nafte. Ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe vizua

  Tiranë Dje, 15:43
  10.500 €
 • 5 foto
  Phaeton 3.2 Benzine/Gaz Prins
  Vetura

  Phaeton 3.2 Benzine/Gaz Prins

  Shitet Phaeton 3.2 benzine/gaz 4MOTION ne super gjendje. Makina disponon Inoks pack,sensor parkimi p

  Tiranë Dje, 15:40
  6.699 €
 • 6 foto
  VW Golf Plus
  Vetura

  VW Golf Plus

  Shitet Golf Plus viti 2006 me 234000 km, motorr 1.9 nafte i thjeshte. Shume ekonomik per ne qytet,

  Tiranë Dje, 15:32
  3.800 €
 • 10 foto
  VW GOLF 6 1.4 TSI 160CV 2011
  Vetura

  VW GOLF 6 1.4 TSI 160CV 2011

  Golf 6, DSG1.4 TSI (SI e kuqe) 160 kuaj fuqi, 180000 km origjinale me liber sherbimesh. Sensor parki

  Tiranë Dje, 15:22
  9.600 €
 • 5 foto
  vw volswagen polo 1.0 TSI DSG
  Vetura

  vw volswagen polo 1.0 TSI DSG

  Volswagen polo 1.0 TSI automatike DSG me 14 000 km e 2018 blere e re te Porsche Albania akoma ne gar

  Tiranë Dje, 15:02
  13.000 €
 • 4 foto
  Shitet Golf 6
  Vetura

  Shitet Golf 6

  Golf 6 Kamio automatike Viti prodhimit: 2008 Motorr 2000 naftë 150 000 km

  Tiranë Dje, 14:59
  8.000 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 2.5 SEL- LUNGO AUTOMAT 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣
  Vetura

  VW PASSAT 2.5 SEL- LUNGO AUTOMAT 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣

  🎯 VW PASSAT SEL (LUNGO) 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ ✅ 2.5 BENXINE PA TAKSE LUKSI ✅ BEHET ME GA

  Tiranë Dje, 14:58
  2.012 €
 • 8 foto
  VW Crafter 2.5 TDi,Blue Tdi 15vende 2010
  Vetura

  VW Crafter 2.5 TDi,Blue Tdi 15vende 2010

  Crafter 2.5tdi bluetdi,Euro 5,importuar nga zvicra, me leje qarkullimi zviceriane 15 vende,automat

  Tiranë Dje, 14:58
  21.000 €
 • 5 foto
  Golf 6 benxin 2.5 Automat 2014
  Vetura

  Golf 6 benxin 2.5 Automat 2014

  Makina eshte ne gjendje shume te mire .E sapo ardhur me dogan te prere.Mundesi montimi inpjanti gazi

  Tiranë Dje, 14:57
  8.300 €
 • 6 foto
  Golf 7 TDI Naft Automat
  Vetura

  Golf 7 TDI Naft Automat

  Makina eshte ne gjendje shume te mire.Sapo jane bere vetem vaj dhe filtra dhe 4 goma te reja.

  Tiranë Dje, 14:56
  13.800 €
 • 5 foto
  VW Caddy, volkswagen cady viti 2007, nderrohet
  Vetura

  VW Caddy, volkswagen cady viti 2007, nderrohet

  Volkswagen caddy viti 2007 në gjendje perfekte me dokumenta deri në fund të vitit 2018. 4+1. Mundësi

  Tiranë Dje, 14:51
  5.300 €
 • 6 foto
  Golf 5, GTI Look, 2.0 TDI Nafte, Automat, Navi,TOP
  Vetura

  Golf 5, GTI Look, 2.0 TDI Nafte, Automat, Navi,TOP

  Shitet✏️ VW Golf 5, GTI Look, 5 dyer, Automatike DSG, 2.0 TDI Nafte, sensor dritash, sensor shiu

  Tiranë Dje, 14:42
  5.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 .Model 2009 .
  Vetura

  Golf 5 .Model 2009 .

  Super i mbajtur.Kilometra origjinale.

  Tiranë Dje, 14:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.
  Vetura

  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.

  Super e paster dhe e bukur.

  Tiranë Dje, 14:31
  8.400 €
 • 5 foto
  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet
  Vetura

  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet

  Automat . Sendile me memorje , ngrohje- ftohje dhe me hidromasazh .Pasqyra palosje dhe rezistenc. .

  Tiranë Dje, 14:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Golf 7 nafte 1.6
  Vetura

  VW Golf 7 nafte 1.6

  Shitet Golf 7, nafte 1.6, prodhimi Dhjetor 2012. 64000KM, full option. Sherbimet e kryera. Makina ne

  Tiranë Dje, 14:24
  4.900 €
 • 11 foto
  VW Passat 2007 full optione
  Vetura

  VW Passat 2007 full optione

  Passat i sapoardhur ng zvicra. Me dogane te paguar. Me kondicioner. Sensore parkimi. Kambio automat

  Tiranë Dje, 14:06
  5.500 €
 • 8 foto
  Shitet golf IV 1.9 tdi
  Vetura

  Shitet golf IV 1.9 tdi

  Shitet golf IV 1.9 tdi i thjeshte. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike e sa

  Tiranë Dje, 13:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf 6 2009, Automat 2.0 TDI sapo targuar
  Vetura

  VW Golf 6 2009, Automat 2.0 TDI sapo targuar

  Shitet GOLF 6, vit prodhimi 2009, Automat 2.0 Tdi me dogane te paguar i sapoardhur nga italia ne gje

  Tiranë Dje, 13:37
  8.500 €
 • 5 foto
  VW Passat ,1.9 TDI
  Vetura

  VW Passat ,1.9 TDI

  Volkswagen pasat 1.9 TDI (DI e kuqe),super gjendje,me 288.000 Km,te pa tjetersuara ,mund ti verifkoj

  Tiranë Dje, 13:34
  3.700 €
 • 7 foto
  Sharon
  Vetura

  Sharon

  Sharon 2002...manual...1.9TDI (DI e kuqe ).... 6+1 ...Letra plus siguracion deri ne maj-qershor 2020

  Tiranë Dje, 13:32
  3.400 €
 • 9 foto
  Shitet VW Tiguan
  Vetura

  Shitet VW Tiguan

  Shitet VW Tiguan Blue Motion (4x4), viti 2010, kambio manual, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyre e hirit e err

  Tiranë Dje, 13:10
  9.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen Golf 2.0 Tdi Automat -13 Mundsi ndrrimi
  Vetura

  Volkswagen Golf 2.0 Tdi Automat -13 Mundsi ndrrimi

  Vw Golf 6 —2.0 Tdi Nafte , Viti Prodhimit 2013 me 164.000 km , I ardhur sapo nga Kanadaja , kamio

  Tiranë Dje, 13:08
  10.500 €
 • 2 foto
  Per pjese kembimi passat 2012 2.0 automat
  Vetura

  Per pjese kembimi passat 2012 2.0 automat

  Pjese kembimi per passat 2012 2.0 automatik nafte. Super gjendje.

  Tiranë Dje, 13:07
  100 €
 • 5 foto
  Volkswagen Jetta 2.5 Benzine Automat -11
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2.5 Benzine Automat -11

  VW Jetta 2.5 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2011 me 133.000 km , sallon lekure shume te paster , s

  Tiranë Dje, 13:07
  8.500 €
 • 5 foto
  VW Golf 5 Plus 1.9 Naft 2007 Automat Super Gjendje
  Vetura

  VW Golf 5 Plus 1.9 Naft 2007 Automat Super Gjendje

  Vw Golf 5 Plus viti 2007 Automat motorr 1.9 naft, motorri me i mir dhe super ekonomik. Ka 195000 km

  Tiranë Dje, 13:05
  5.600 €