Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 viti 2005 160 mij km origjinale me garanci,e gatshme per cdo lloj prove. Ne gjendje shum te

  Tiranë Sot, 13:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 5 2008 (Mundesi nderrimi)
  Vetura

  Golf 5 2008 (Mundesi nderrimi)

  Modeli: Golf 5 1.9 tdi nafte Viti: 2008 Kamio: manual 6+1 Kilometra: 181 mij km Dyer: 5 Rripi fazez

  Tiranë Sot, 13:00
  6.500 €
 • 10 foto
  Shitet golf 1.9 nafte viti 2003
  Vetura

  Shitet golf 1.9 nafte viti 2003

  Shitet golf 1.9 nafte viti 2003 kamjo manual xhamat te zi orgjinal d isje alumini+gomat 90%te reja

  Tiranë Sot, 12:56
  5.200 €
 • 0 foto
  Makina Me Qera Duke FIlluar Nga 14 Euro DIta
  Vetura

  Makina Me Qera Duke FIlluar Nga 14 Euro DIta

  Makina Me Qera Duke FIlluar Nga 14 Euro DIta

  Tiranë Sot, 12:56
  14 €
 • 0 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PASSAT PORTOBAGAZH MOTOR 2.0 KAMJO AUTOMAT ME 6 MARSHE.MAKINA ESHTE 20.12.2011.MAKINA ES

  Tiranë Sot, 12:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PHAETON R- LINE ORIGJINAL ME MOTOR TURBO 3.0L. NUK EKAP TAKSA LUKSIT SE ESHTE 2997 KUBIK.

  Tiranë Sot, 12:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina Me Qera Duke FIlluar nga 20 Euro
  Vetura

  Makina Me Qera Duke FIlluar nga 20 Euro

  Auto Tirana ofron nje flot prej 70 makinash ne nje shumellojshmeri mjetesh edhe kubikesh. Ju Mirepre

  Tiranë Sot, 12:55
  20 €
 • 4 foto
  VW Golf 5 -04
  Vetura

  VW Golf 5 -04

  Shitet Gokf 5 ne gjendje shum te mire , 1.9 nafte kit freksioni sebashku me pompen te saponderruar

  Tiranë Sot, 12:55
  4.000 €
 • 9 foto
   VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN TOUAREG 4MOTION INDIVIDUAL .ME MOTOR V10 BITURBO 5.0L.MAKINA ESHTE 20.12.2003 DHE ESHTE F

  Tiranë Sot, 12:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF VI AUTOMATIKE MODEL 2009 GERMANY
  Vetura

  VW GOLF VI AUTOMATIKE MODEL 2009 GERMANY

  shes vw golf 6, i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,kambio automatike,klima tronic,ngrohj

  Tiranë Sot, 12:54
  8.500 €
 • 11 foto
  Okazion. Golf 5, Benzine+Gas, Motor 1.6
  Vetura

  Okazion. Golf 5, Benzine+Gas, Motor 1.6

  Golf 5, full option.Prodhim Nentor 2006, hyre ne qarkullim Janar 2007. I blere ne itali nga perdorue

  Tiranë Sot, 12:54
  5.000 €
 • 11 foto
  VW TIGUAN MODEL 2009 AUTOMATIKE NAFTE GERMANY
  Vetura

  VW TIGUAN MODEL 2009 AUTOMATIKE NAFTE GERMANY

  shes vw tiguan,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,kambio automatike,4x4,klima tronic,ngr

  Tiranë Sot, 12:53
  10.500 €
 • 10 foto
  GOLF 5 AUTOMATIK NAFTE VITI 2006
  Vetura

  GOLF 5 AUTOMATIK NAFTE VITI 2006

  shes vw golf 5, i ardhur nga gjermania,me dogane te paguar+letra per 1 vit te paguara,me klima troni

  Tiranë Sot, 12:53
  5.100 €
 • 11 foto
  VW GOLF PLUS AUTOMAT NAFTE MODEL 2007 GERMANY
  Vetura

  VW GOLF PLUS AUTOMAT NAFTE MODEL 2007 GERMANY

  shes vw golf plus,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,kambio automatike,klima tronic,ngro

  Tiranë Sot, 12:53
  5.900 €
 • 11 foto
  VW GOLF PLUS AUTOMATIKE NAFTE MODEL 2007 GERMANY
  Vetura

  VW GOLF PLUS AUTOMATIKE NAFTE MODEL 2007 GERMANY

  shes vw golf plus,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,kambio automatike,klima tronic,ngro

  Tiranë Sot, 12:53
  5.900 €
 • 7 foto
  Volkswagen GOLF 5 PLUS UNITED AUTOMAT 2007
  Vetura

  Volkswagen GOLF 5 PLUS UNITED AUTOMAT 2007

  VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS UNITED 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI

  Tiranë Sot, 12:46
  6.500 €
 • 7 foto
  VW Golf 5 pus 1.9 tdi kamje automat
  Vetura

  VW Golf 5 pus 1.9 tdi kamje automat

  Shitet vw golf 5 plus ✅i sa po ardhur me dogan ✅1.9 tdi kambio automat dsg ✅viti prodhimit

  Tiranë Sot, 12:45
  4.700 €
 • 8 foto
  Vw golf 5 plus kamje automat full opsoj
  Vetura

  Vw golf 5 plus kamje automat full opsoj

  ✅Shitet vw golf.5.plus.2.0.TDI ✅viti prodhimit 2005 ✅i sa po ardhur nga gjermania ✅me doga

  Tiranë Sot, 12:45
  5.400 €
 • 5 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Manual

  Tiranë Sot, 12:44
  230.000 €
 • 5 foto
  SHITET VW PASSAT 2005
  Vetura

  SHITET VW PASSAT 2005

  Shitet Passat ne gjendje te mire xhenerike dhe estetike. Shitet ose nderrohet + diference nga ana ju

  Tiranë Sot, 12:43
  5.000 €
 • 0 foto
  Automat nafte 3100 euro viti 2000
  Vetura

  Automat nafte 3100 euro viti 2000

  Golf 4 nafte automat viti 2000 xhamat eletik me klima sendiljet me ngrohje me kamera parkingu mbrapa

  Tiranë Sot, 12:43
  3.100 €
 • 3 foto
  Golf 3, 1.9 nafte, kondicioner
  Vetura

  Golf 3, 1.9 nafte, kondicioner

  Golf 3, prodhim korrik 1996, 1.9 nafte, Gjendje pune optimale, Sherbime mirembajtje te rregullta, ta

  Tiranë Sot, 12:43
  600 €
 • 5 foto
  Shitet Passat 2.0 TDI
  Vetura

  Shitet Passat 2.0 TDI

  Shitet Passat 2005 me 213 mije km .Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me s

  Tiranë Sot, 12:43
  5.600 €
 • 8 foto
  Golf 5 .Model 2009 .
  Vetura

  Golf 5 .Model 2009 .

  Super i mbajtur.Kilometra origjinale.

  Tiranë Sot, 12:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.
  Vetura

  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.

  Super e paster dhe e bukur.

  Tiranë Sot, 12:41
  8.400 €
 • 5 foto
  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet
  Vetura

  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet

  Automat . Sendile me memorje , ngrohje- ftohje dhe me hidromasazh .Pasqyra palosje dhe rezistenc. .

  Tiranë Sot, 12:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT
  Vetura

  TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT

  vw touran 1.6 tdi (i e kuqe) nafte kamjo automat 7g dhe marsha ne timon.makina esht ne gjendje shum

  Tiranë Sot, 12:40
  9.400 €
 • 7 foto
  Golf 2011 naft 1.6 full 9500 euro kovertim 150 km
  Vetura

  Golf 2011 naft 1.6 full 9500 euro kovertim 150 km

  Golf viti 2011 naft 1.6 esht bler me 0 km aktualisht ka 150 km sa po ka ardhur esht me dogan te pagu

  Tiranë Sot, 12:38
  9.500 €
 • 8 foto
  GOLF 6, 1.6 TDI, Automatik, 2012
  Vetura

  GOLF 6, 1.6 TDI, Automatik, 2012

  Makina esht importuar nga Zvicra ne Mars 2018 dhe esht me dokumenta orgjinale te servisit dhe te kil

  Tiranë Sot, 12:38
  11.000 €
 • 7 foto
  VW Passat 2013 full kovertim Okazion 11500 euro
  Vetura

  VW Passat 2013 full kovertim Okazion 11500 euro

  Pasat 2013 sa po ka ardhur me dogan te paguar esht super full full me ekstrat opsionet te gjitha cmi

  Tiranë Sot, 12:37
  11.500 €
 • 7 foto
  Shitet Golf 5 Okaziiioonn... super gjendje
  Vetura

  Shitet Golf 5 Okaziiioonn... super gjendje

  Golf 5 manual 1.9 tdi 2008 me letra deri ne janat 2020 Manual Naftë Ngjyra blu perle , shum pak e pe

  Tiranë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw GOLF7 HIGHLINE 1.6 TDI DIESEL VOTI 11/2014 FULL
  Vetura

  Vw GOLF7 HIGHLINE 1.6 TDI DIESEL VOTI 11/2014 FULL

  VW-GOLF VII HIGHLINE 1.6 TDI DIESEL KAMIO AUTOMATIKE ( GEAR TRONIC ) NAVIGATION SATELITOR ME TUCH

  Tiranë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Passat Lungoo
  Vetura

  VW Passat Lungoo

  VW passat Lungo 2013 117.000 km full sherbimet e kryera goma te reja 100% disqe alumuni semdilje me

  Tiranë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI NAFTE KAMIO AUTOMATIKE VI
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI NAFTE KAMIO AUTOMATIKE VI

  Volkswagen JETTA 1.9 TDI NAFTE ME KAMIO AUTOMATIKE (TIP-TRONIC ) ME KLIMA ME 2 ZONA ABS ESP ASR NAV

  Tiranë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet VW Passat Lungo 2013
  Vetura

  Shitet VW Passat Lungo 2013

  VW passat Lungo 2013 117.000 km full 2.5 benzine motorr i thjesht pershtatet 100% me gaz sherbimet

  Tiranë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW passat 2.5 2013 110.000km
  Vetura

  VW passat 2.5 2013 110.000km

  VW passat 2013 112.000 km full sherbimet e kryera goma te reja disqe alumuni semdilje me ngroh

  Tiranë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Golf 1.9 naft 2008
  Vetura

  VW Golf 1.9 naft 2008

  Golf 5 manual 1.9 tdi 2008 me letra deri ne janat 2020 Manual Naftë Ngjyra blu perle Makina ka 1 mu

  Tiranë Sot, 12:36
  4.800 €
 • 2 foto
  Tiguan 2013 automat full 15500 euro kovertim
  Vetura

  Tiguan 2013 automat full 15500 euro kovertim

  Tiguan viti 2013 naft 2.0 sa po ka ardhur me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te g

  Tiranë Sot, 12:34
  15.500 €
 • 5 foto
  SHARAN TDI (2 te kuqe) BUSINESS CLASS
  Vetura

  SHARAN TDI (2 te kuqe) BUSINESS CLASS

  VW SHARAN TDI (2 te kuqe) viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dh

  Tiranë Sot, 12:33
  5.500 €
 • 4 foto
  Shitet VW Golf Plus 1.9
  Vetura

  Shitet VW Golf Plus 1.9

  Shitet Volkswagen Golf Plus motorr 1.9 nafte. Makina eshte e vitit 2005 me kambio automatike DSG, kl

  Tiranë Sot, 12:31
  5.200 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012
  Vetura

  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012

  Shitet passat portobagazh ( station wegan) i vitit 2012 me motorr 1.6 nafte me kambio manuale 6+R. N

  Tiranë Sot, 12:31
  8.400 €
 • 6 foto
  PASSAT 1.9 TDI \'06 SW
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI \'06 SW

  Passat B6 Portobagazh, Viti 2006, Motorr 1,9 Tdi. Manual, 213000Km me liber sherbimesh, E ardhur nga

  Tiranë Sot, 12:30
  5.200 €
 • 5 foto
  VW PASSAT CC 2.0 T AUTOMAT
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 T AUTOMAT

  Passat CC, 2.0 Benzine, Viti 2013, Seria USA. Automat 7 Marshe, Kamjo DSG. Sallon Lekure, Sedile me

  Tiranë Sot, 12:30
  13.500 €
 • 6 foto
  OKAZION Passat 2.0 DSG Nafte 2007
  Vetura

  OKAZION Passat 2.0 DSG Nafte 2007

  Shitet VW Passat 2007, 2.0 nafte,kambio automatike,xhama te zi origjinal,sallon lekure + kamosh,send

  Tiranë Sot, 12:23
  4.990 €
 • 8 foto
  VW pasat 2.0 nafte
  Vetura

  VW pasat 2.0 nafte

  VW pasat 2.0 nafte,2007 ,automat 260 mij kilometra orgjinale ,letra te paguara. Makina eshte ne gjen

  Tiranë Sot, 12:23
  5.900 €
 • 4 foto
  Volkswagen caddy 1.6 LIFE benzin+gaz Viti 2005 (EU
  Vetura

  Volkswagen caddy 1.6 LIFE benzin+gaz Viti 2005 (EU

  Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: manual Ftohja......: Klima KM..........: 16

  Tiranë Sot, 12:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volkswagen CADDY MAX 1.6 NAFT QERSHOR 2013
  Vetura

  Volkswagen CADDY MAX 1.6 NAFT QERSHOR 2013

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: manual Ftohja......: Klima KM..........: 15

  Tiranë Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Volkswagen GOLF 5+ 1.9 GOAL
  Vetura

  Volkswagen GOLF 5+ 1.9 GOAL

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima KM..........: 1880

  Tiranë Sot, 12:15
  5.800 €
 • 5 foto
  Volkswagen GOLF 6 1.6 NAFT HIGLINE FULL OPTION
  Vetura

  Volkswagen GOLF 6 1.6 NAFT HIGLINE FULL OPTION

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima KM..........: 16

  Tiranë Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion⚠️⚠️⚠️
  Vetura

  Okazion⚠️⚠️⚠️

  Shitet Passat Viti 2007 2.0 naft, 170 kuaj fuqi. Me sherbime te bera ,si vaj filtra ,volant ,freksio

  Tiranë Sot, 12:11
  4.500 €