Shitet golf 6 dhe ndrohet

Çmimi: 7.300 €
Shitet golf 6 dhe ndrohet

Detajet

Postuar
27 mars 2021 13:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet vetura 1.6 tdi me i te kuqe ne gjendje te rregullt


Shpallje te ngjashme