BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË

Çmimi: Me Marrveshje
BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË

Detajet

Postuar
4 shkurt 21:59
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
93 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania
Afër shkolles Mihail Grameno në kompleksin e BB HOME.
Banesa ndodhet në Llamellen " F " të kompleksit BB HOME

Kompleksi BB Home ofronë cilësi mjaft të mirë të ndërtimit,
Duke respektuar normat e ndërtimit dhe hapsirat e përbashkëta duke
përfshi hapsiër parkimi dhe gjelbrimi për të gjithë banoret.

Llamella " D " është në fazë ndërtimore dhe konform dinamikes së punes
do të përfundoj në muajin Nëntor 2018.

Banesa është me sipërfaqe 93m2 në katin 8 me orientim kah Perëndimi

Rënditja e banesës

Qëndrim ditor me kuzhinë dhe tryezari / 2 Dhomë gjumi / Banjo / WC / Koridori / Depo / 2 Ballkoni


Çmimi: Me marrveshje

Për më shumë informata kontakto:

========================================
Agjensioni për patundshmëri "URBAN CITY"

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +383 45 433 055
E-mail: [email protected]
Mund të na gjeni edhe në Facebook
https://www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/
Lokacioni: Prishtinë / Aktash

========================================


Shpallje te ngjashme