Banes

Çmimi: 34.000 €

Detajet

Postuar
30 shtator 12:39
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
86 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Banesa gjindet te statcioni policor fush kosov ne katin e 8 me lift osht ndertim i ri tash osht perfundu 86m2 1 sallon me kuzhin 2dhoma tgjumit banjo me wc shpajz koridor dhe ballkon ndrrim bmw audi golf.... +37744909131


Shpallje te ngjashme