Ofrohet Banes e gatshme me fleteposeduse Kati 5

Çmimi: 460 €
Ofrohet Banes e gatshme me fleteposeduse Kati 5

Detajet

Postuar
31 mars 16:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
9038 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Vendndodhja: . Rr. Nene Tereza , 100 m nen posten e Vala , Fushekosove .
* Siperfaqja : 90.38 ,
Renditja : * Qendrim ditor * 2 dhoma gjumi , * Banjo ,* Terasa ,
Perparsitë : Afer shkolla fillore dhe e mesme , policia , posta ,komuna .
* Uje dhe ŕym 24 H , ashensor me kartela , mirmbajtje e rregullt.


Shpallje te ngjashme