Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

SHITET BANESA NE FUSHKOSOVE RR. DARDANIA

Çmimi: 45.000 €
SHITET BANESA NE FUSHKOSOVE RR. DARDANIA

Detajet

Postuar
19 prill 18:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
93 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Çmimi 46000 Euro
Banesa numri i dhomave:3
Sipërfaqe:93 m2
Kati 7 me lift

Shitet Banesa Ne Lagjen Dardania ngat Vives, ka93 M2 me mobilje komplet, gjindet ne katin e 7 me lift dhe ka kete rwnditje:
2 Dhoma Gjumi
Sallon Kuzhin
2 Koridora
2 banjo
2. Terasa
Banesa eshte me flete Poseduese

Telefon: 044 433 667
Viber +38344 433 667
Web: www.agjencionidugi.com
Facebook&Insta: Agjencioni Dugi
e-mail: [email protected]
o.fat


Shpallje te ngjashme