Shiten banesat në Fushë Kosovë 61.80m2

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
11 janar 15:33
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
6180 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Kodi 0084

Shiten banesa 61.80m2, në Fushë Kosovë, kate të ndryshme, 100m nga Mihal Grameno. Banesat kanë: sallon, kuzhinë dhe tryezari, 1 dhomë gjumi, korridor, banjo, depo, ballkon. Banesat janë në ndërtim e sipër, pritet të përfundojnë në muajin maj 2019. Ndërtues QAMI Construction. Banesa mund te paguhet edhe me rata, 50% me rastin e nenshkrimit kontrates ndërsa 50% deri 2 vite.


Shpallje te ngjashme