Shitet Banesa 86 m2 kati 2 afer rrethit 20m 40000€

Çmimi: 40.000 €
Shitet Banesa 86 m2 kati 2 afer rrethit 20m 40000€

Detajet

Postuar
6 shkurt 03:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
86 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Investitori «Kosova Home»Shpk, posedon leje ndertimi, kerkesa eshte ber per pranim teknik, banesa ka 86 metra katror dhe eshte ne katin e 2, adresa: 20 metra afer rrethit - mbrapa TEB Bankes, ka kete renditje: sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, shpajz ballkon, ka nje organizim te mire salloni i gjre dhe dhomat kane madhesi te mjaftushme, salloni ka 30 metra katror neto si dhe 2 dhomat kane 30 metra katror neto, qmimi 40000€ me mobilje i padiskutushem, kontrata behet te noteri


Shpallje te ngjashme