Shitet Banesa 94 m2 ne Fsuë Kosovë

Çmimi: 470 €
Shitet Banesa 94 m2 ne Fsuë Kosovë

Detajet

Postuar
10 shkurt 13:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi


Shitet Banesa 94m2 ne kati e 4-te Banesa gjindet ne Fushe Kosove ne rrugën “Dardana” afër Qerdhes se Shtetit.Banesa eshte e ndërtuar nga DIno Kompani.Banea posedon dhe fletën poseduese.banesa mund te behet ndrrim me Banes ,Shtepi ne Prishtine, ose Toke ne Matiqan.Ashensor funksional
Renditja:Sallon me kuzhin,
Dy Dhoma Gjumi
Banjo,
Ballkon
Qmimi 470 euro m2
(me ndrrim qmimi eshte ndryshe )

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383(45) 900 099
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: [email protected]
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtin


Shpallje te ngjashme