Shitet banesa në Fushë Kosovë

Çmimi: 53.000 €
Shitet banesa në Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
1 mars 23:36
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Modeli
105
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushe Kosove ne rrugn Enver Maloku, 100 metra afer shkolles Mihail Garameno. Banesa eshte gjysem e mobiluar.
Ka siperfaqe 105m2 ne katin e 2 me pamje jug-lindje dhe ka kete renditje:

– Qendrim ditore me kuzhine,
– 3 dhoma gjumi,
– 2 banjo,
– Shpajzin dhe ballkonin.

Po ashtu ne te njejtin objekt e kemi edhe nje banes tjeter te ngjajeshme ne kate te 2 dhe me renditje te njejt me metrazh 118 m2.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
044/ 638 209 (viber)
e-mail: [email protected]


Shpallje te ngjashme