Shitet Gasonjerka

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Gasonjerka

Detajet

Postuar
31 mars 09:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
36 m²
Numri i dhomave
1,5

Përshkrimi

Shitet Gransjonerka 36M2 Ne F.kosove (Bresje) Afer Shkolles Dhe Ambulantes Ndertim i vjeter ME Flete poseduese cmimi 20.000E per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222


Shpallje te ngjashme