Shitet banesa 156m2 049293722

Çmimi: 56.000 €

Detajet

Postuar
9 shtator 10:14
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
156m2 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa esht ne katin e 8. Ka tri dhoma gjumi dy banjo dhe sallon me teras


Shpallje te ngjashme