Shitet banesa 71.05m2

Çmimi: 480 €
Shitet banesa 71.05m2

Detajet

Postuar
1 mars 01:39
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
7105 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shiten banesat ne kompleksin BB Home, ku 65% e siperfaqes eshte gjelbrim dhe parkingje.Banesat kane ndriqim te mjaftueshem, organizim shum te mire te brendshem.Ndertimi me kualitet shum te larte.


Shpallje te ngjashme