Fiat Bravo 1.4 Benzin/Gaz 2008

Çmimi: 3.700 €
Fiat Bravo 1.4 Benzin/Gaz 2008

Detajet

Postuar
28 qershor 08:32
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Fiat Bravo 1.4 Benzin/Gaz 2008
Kambio Manuale. Me 190.580 km origjinale.
Me liber sherbimesh.
Klima, abs,srs. Komanda ne timon. Xhama dhe pasqyra elektrike. Goma 90%. Etj..
Impianti Gazit-Landi Renzo i montuar ne itali.
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.
Cmimi: 3700 euro ( i diskutueshem )
Tel: 0685008699


Shpallje te ngjashme