Okazion shitet Evo 220 cdi nafte automat

Çmimi: 6.500 €
Okazion shitet Evo 220 cdi nafte automat

Detajet

Postuar
12 janar 14:40
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet ose nderrohet Mercedes - Benz, Model Evo E220 Avantgarde
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: Gri Metalizato
Kamjo......: Automatik TIPRONIC
Ftohja.....: Klima me 4 Zona
KM.........: 250.000
Mercedes-Benz W211 E 220 CDI EVOLUTION
-\" SPORT PACKET \"- F1 +/- te timoni
-VITI PRODHIMIT : 2007
-250,000km ORIGJINALE
-EURO 4
-Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-Ngjyrë GRI
-Navigator i madh
-CD ROM- RADIO FM/AM
-TAPICERI LEKURE ZEZE/COPE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PILOT AUTOMATIK
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES)
-PAKETA SPORT
-XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientinbrenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca blu-pasqyre.)
-4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER
-FENERE XENON ME LUPA ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.)
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-5 koka sedilesh,
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS
-ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Sediljet me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
-Timon hidraulik,
-2 Çelësa Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sinjalet e kthimit te integruar në pasqyra,
-Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës, -Sediljet e pasme të palosshme
- Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-Disqe alumini 17 inches AMG Mercedes-Benz model EVO,
-Goma të sapovendosura (90%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet.
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar.


Shpallje te ngjashme