Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 9500 Euro

Çmimi: 9.500 €
Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 9500 Euro

Detajet

Postuar
16 qershor 06:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
110 000 - 119 999

Përshkrimi

Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal W me ekran të vogël, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, sensor drite dhe shiu, stopat prapa Led, tapiceri kamoshi, disqe origjinale çerkin lega 17\" me goma të reja Pirelli 100% (për 4 stinët), në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 9500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.


Shpallje te ngjashme