Golf V 1.9TDI

Çmimi: 3.900 €
Golf V 1.9TDI

Detajet

Postuar
15 prill 07:06
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet golfi i sapoardhur nga gjermania viti 2006 manual 1.9 nafte . Me dogan te paguar gati per targa. Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Goma te reja , fener me lupa . Cmimi i diskutueshem


Shpallje te ngjashme