OKAZION VW POLO 1999 1.9 NAFTE ME LETRA

Çmimi: 2.200 €
OKAZION VW POLO 1999 1.9 NAFTE ME LETRA

Detajet

Postuar
23 mars 13:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Viti i prodhimit
1999
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Polo 1999 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer teknike motorrike xhenerike me goma te reja dhe me letra deri ne qershor 2019makina ndodhet ne tirane laprake ... xhama elektrik timon hidraulik ac kondicioner per me shume info kontakto 0676430343


Shpallje te ngjashme