Okazion Touran

Çmimi: 4.000 €
Okazion Touran

Detajet

Postuar
16 prill 18:29
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Touran 2006-Nafte 2000 TDI ,Full Option,Automatik,tapiceri Lekure,6+1 vende,dokumenta Nentor 2021,Disqe Alumini,Goma 90%,sensor parkimi,mbajtese disqesh 6 disqe,ekran I madh original ,tavan panoramik,çdo gje me liber sherbimesh qe nga dalja ne qarkullim me km lehtesisht te verifikueshme,çdo sherbim ne kohe dhe makina eshte ne gjendje perfekte.
Makina super famijare e shume komode ne udhetim.
Çmimi 4000 Euro.