Passat benzin&gaz 2013

Çmimi: 9.800 €
Passat benzin&gaz 2013

Detajet

Postuar
27 gusht 07:26
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Shitet pasat benzin gaz viti 2012 dal ne qarkullim ne fund te 2013impjanti gazit i sapomontuar italian me vler 1300€ punon100% me gaz dhe shum mir targuar per her te par ne korrik te 2021 me sallon lekure pana pa asnje gervishtje ngjyr e bardh pa gervishtjen me te vogel navi i madh android me touch me Bluetooth te integruar(ska nevoj per fisha)serdiljet mengrofje dhe levizje elektrike. Vaj filtra motorri dhe kamjo te ndrruara me dat 25.8.2021 me vler 500€ 4 gomat te reja me garanci per 35000 km e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj


Shpallje te ngjashme