Tirane, shes makine Volkswagen NEW BEETLE Viti 2005, 2700 Euro

Çmimi: 2.700 €
Tirane, shes makine Volkswagen NEW BEETLE Viti 2005, 2700 Euro

Detajet

Postuar
18 janar 08:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Beetle
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2005
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Marshi
Manual
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

VOLKSWAGEN NEW BEETLE MOTOR 1,9 TDI NAFTE,VITI 2005 (MODEL 2006),NE GJENDJESHUME TE MIRE ,TE GJITHA SHERBIMET TE KRYERA, DISQE ALUMINI ,NGJYRE E ZEZE METALIZATO,GOMA TE REJA, E SAPOARDHUR NE SHQIPERI ,DOGANA DHE LETRAT TE PAGUARA,SAPO KA BERE EDHE KOLAUDIMIN,CMIMI OKAZION!!. PER INFO;0696921464, OSE NE WHATS APP 00393806567210


Shpallje te ngjashme