VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI NAFTE KAMIO AUTOMATIKE VI

Çmimi: Me Marrveshje
VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI NAFTE KAMIO AUTOMATIKE VI

Detajet

Postuar
24 prill 19:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Volkswagen JETTA 1.9 TDI NAFTE ME KAMIO AUTOMATIKE (TIP-TRONIC ) ME KLIMA ME 2 ZONA ABS ESP ASR NAVIGATOR SATELITOR + RADIO CD MP3 + BAGAZHIER ME 6 CD AUTO PILOT XHAMA PASQYRA ELEKTEIKE ME 185 875 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. I GATSHEM PER CDO KONTEOLL NGA ANA JUAJ. ME DOGANE TE PAGUAR ( TVSH) CMIMI 5300 € TEL 067 585 02 03


Shpallje te ngjashme