VW GOLF 5 HIGHLINE GOAL 2.0 TDI BLUEMOTION*FULL-07

Çmimi: 5.600 €
VW GOLF 5 HIGHLINE GOAL 2.0 TDI BLUEMOTION*FULL-07

Detajet

Postuar
10 maj 11:18
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

VOLKSWAGEN GOLF 5 GTI GOAL 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL 
-EURO 4
- FULL OPSIONAL DESIGNO 
-VITI 12/2006 ( MODEL 2007) 
-Seria HIGHLINE-R LINE INDIVIDUAL 
-189000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV
-Kambio MANUALE 
-AUTO HOLD 
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) 
-Ngjyrë BLU PERLE (LIMITED COLOUR DESIGN EDITION 50 ), 
-NAVIGATOR-DVD-CD ROM- RADIO FM/AM 
-TELEFON VW 
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity) 
-Tapiceri SPORTLINE GOAL \"DESIGNO\" 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE 
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA) 
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale 
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE 
-PILOT AUTOMATIK 
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE 
-PAKETA CHROME OUTSIDE 
-PAKETA SPORT 
-XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.)
-4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic 
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER 
-FENERE BI XENON
-FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT 
-SENSORE PARKIMI
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) 
-5 koka sedilesh, 
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), 
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, 
-SEDILE ME NGROHJE 
-Timon hidraulik, 
-Disqe alumini 16 inches te Markes ` VW GOLF INDIVIDIUAL\'|
-Goma të sapovendosura (80%) 
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, 
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA 
Cmimi i idiskutueshem
NR 00355692029005


Shpallje te ngjashme