VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL  HIGHLINE*FULL-09

Çmimi: 7.800 €
VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL  HIGHLINE*FULL-09

Detajet

Postuar
19 prill 17:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROM 
-125KW 170 PS 
-EURO 4 
- FULL OPSIONAL DESIGNO 
-VITI 12/2008 MODEL 2009( 1 PRONAR GJERMAN) 
-Seria HIGHLINE
-R LINE INDIVIDUAL 
-197000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH, 
-BAXHO XHAMI PANORAMIKE 
-Kambio AUTOMATIKE
-TIPRONIC,(DSG) 
-DCC- DISTRONIC (Sistem inteligjent i kontrollit te makines nga aksidentet) 
-AUTO HOLD -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) 
-Ngjyrë GRI E ERRET
-NAVIGATOR--CD ROM- RADIO FM/AM - MP3
-TELEFON VW 
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity) 
-Tapiceri NAPE LEKURE \"DESIGNO\" ALCANTARA SPORLINE INDIVIDUAL FABRIKE 
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA) 
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale 
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK 
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES) 
-PAKETA SPORT 
-BORD KOMPJUTER 
-FENERE ME LUPA ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT 
-PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.) 
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) 
-5 koka sedilesh, 
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), 
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, 
-SEDILE ME NGROHJE 
-Timon hidraulik, 
- Çelës Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip, 
-Sinjalet e kthimit te integruar në pasqyra, 
-Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës, 
-Sediljet e pasme të palosshme 
-Disqe alumini 16 inches te Markes `` VW PASSAT INDIVIDUAL`` -Goma të sapovendosura CONTINENTAL (80%) 
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, 
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA


Shpallje te ngjashme