Vw Touran 1968cc viti 2004 sapo targuar.Nderohet

Çmimi: 4.000 €
Vw Touran 1968cc viti 2004 sapo targuar.Nderohet

Detajet

Postuar
11 mars 19:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes makinen vw touran viti prodhimit fundi 2004,motorr 1968cc, manuale me 6 marshe, 4+1 vende,sendile me ngrohje,clima tronic,10 airbag,xhama elektrike,pasqyra elektrike,pilot automatik,xhamat e erret orgjinal mbrapa,fenere bi xenon, ngjyre blu e erret. makina eshte mare personalisht ne gjermani, ka ardhur ne muajin dhjetor dhe eshte zhdoganuar e bere targimi makines.makina ka 247000 km orgjinale mund ta kontrolloni ku te doni makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike e xhenerike e ne cdo aspekt. Cmimi 4000€ i diskutueshem. Ose e nderoj.


Shpallje te ngjashme