Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  4 goma. 255 40 21. Dunlop viti 14
  Autopjese dhe paisje

  4 goma. 255 40 21. Dunlop viti 14

  Gomat te ardhura nga gjermania ADRESA E DYQANIT https://www.google.com/maps/place/Disqe+goma+spasi/

  Tiranë Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Goma. Continental. 205. 55 16.
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. Continental. 205. 55 16.

  Goma 90 % ADRESA E DYQANIT https://www.google.com/maps/place/Disqe+goma+spasi/@41.3122246,19.762396

  Tiranë Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe e goma. Lincon 305. 50 20.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Lincon 305. 50 20.

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 GOMA DHE DISQE BMW S 5 245 45 17 pirelli
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA DHE DISQE BMW S 5 245 45 17 pirelli

  Gomat ne gjendje shum te mire . Disqet shume te pastra ...te pa perdorura ne shqipri ADRESA E DYQANI

  Tiranë Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma 17 inch. origjinal benz audi golf
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma 17 inch. origjinal benz audi golf

  disqe e goma. origjinal

  Tiranë Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe benz AMG 18 te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe benz AMG 18 te gjere mbrapa origjinal

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma sava 195 65 15
  Autopjese dhe paisje

  Goma sava 195 65 15

  Shes 2 goma sava 195 65 15, komplet me bandash te montuara dhe te balancuara. 195 65 r15 195/65/15

  Prishtinë Dje, 18:03
  60 €
 • 1 foto
  Disqe e goma BMW x5 x6 origjinal 20 te gjere mbrap
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma BMW x5 x6 origjinal 20 te gjere mbrap

  Disqe e goma,original

  Tiranë Dje, 18:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma 205/60/r15
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/60/r15

  shes 3 Goma Bridgestone 205/60/15 te veres. Te gjitha per 20 euro.

  Prishtinë Dje, 18:03
  20 €
 • 0 foto
  Disqe e goma. Audi. 18. inch. origjinal.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Audi. 18. inch. origjinal.

  disqe e goma. origjinal.

  Tiranë Dje, 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION   Disqe Benz. Audi. Golf. 18. Inch.
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION Disqe Benz. Audi. Golf. 18. Inch.

  Disqe Ne gjendje shume te mire.

  Tiranë Dje, 18:03
  160 €
 • 0 foto
  Disqe Amg. 18. Inch. Te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Amg. 18. Inch. Te gjere mbrapa

  Disqe e goma. Benz.

  Tiranë Dje, 18:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma te reja. benz. Audi. pasat 18 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma te reja. benz. Audi. pasat 18 inch

  disqe. origjinal

  Tiranë Dje, 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bandash per ford ranger dhe Mazda B2500
  Autopjese dhe paisje

  Bandash per ford ranger dhe Mazda B2500

  Bandasht jan R-15 ju bejn gjipav te dryshem.

  Ferizaj Dje, 18:02
  80 €
 • 0 foto
  Disqe benz audi 20 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe benz audi 20 inch origjinal

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION   4. Disqe. CRAJSER.  15 inch.
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION 4. Disqe. CRAJSER. 15 inch.

  disqe

  Tiranë Dje, 18:02
  120 €
 • 0 foto
  5 Disqe. Escaled 18 inch.
  Autopjese dhe paisje

  5 Disqe. Escaled 18 inch.

  Disqe

  Tiranë Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma benz ml 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma benz ml 17 inch

  goma dhe disqe

  Tiranë Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE goma AUDI A8 ORIGJINAL 20 INCH
  Autopjese dhe paisje

  DISQE goma AUDI A8 ORIGJINAL 20 INCH

  Disqe e goma,

  Tiranë Dje, 18:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disqe Benz MayBACH 20 inch te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benz MayBACH 20 inch te gjere mbrapa

  Disqe. 20 inch te gjere mbrapa origjinal model 2018. Goma te reja. Si kane ardhur nga zvicrra

  Tiranë Dje, 18:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma AUDI Q7 ORIGJINAL 20 MODEL 2015
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma AUDI Q7 ORIGJINAL 20 MODEL 2015

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE AMG BENZ 19 MODEL 2014
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AMG BENZ 19 MODEL 2014

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES FELLNE 17 COLL 17
  Autopjese dhe paisje

  SHES FELLNE 17 COLL 17

  SHES FELLNE 17 COL ME 8 VRIMA PER GJDO VETUR QE I KA 4 VRiMA I BOJN ME GUMA TE ARDHURA NGA AMERIKA

  Lipjan Dje, 18:00
  349 €
 • 2 foto
  goma dhe fellne
  Autopjese dhe paisje

  goma dhe fellne

  shes goma te veturav prej 15.16.17.18.19.20.kta lloj numra jan diku rreth 500 copa jan gjithsej ka y

  Shtime Dje, 18:00
  1 €
 • 3 foto
  OKAZION   disqe. Benz 17 inch. Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION disqe. Benz 17 inch. Origjinal

  Disqet ne gjendje shume te mire

  Tiranë Dje, 18:00
  200 €
 • 1 foto
  4 DISQE FORISTRADE  ALUMINI 15 INC 7.5
  Autopjese dhe paisje

  4 DISQE FORISTRADE ALUMINI 15 INC 7.5

  Disqet me gjendje shum te mire .mitsubish ....tojota ...nisan .muso ...etj

  Tiranë Dje, 18:00
  120 €
 • 0 foto
  4Disqe 17inc CITROËN C4?Original +goma225/45/17
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe 17inc CITROËN C4?Original +goma225/45/17

  Goma Dunlop 225/45/17

  Tiranë Dje, 18:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   shes fellne 16 per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne 16 per golf 4

  Shes fellne tek vetum njo per golf 4 per me shum inf.044429947 QMIMI FIKS

  Lipjan Dje, 18:00
  50 €
 • 2 foto
  shes mbules per gypek te touranit
  Autopjese dhe paisje

  shes mbules per gypek te touranit

  SHES MBULES BAGAZHIT PER TOURAN -PASSAT-OPELL ZAFIR

  Lipjan Dje, 18:00
  45 €
 • 2 foto
  Disqe e goma Porch Cajen  21 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Porch Cajen 21 inch origjinal

  disqe porch cajen made in gjermany 21 origjinal goma continental 2017

  Tiranë Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 15 me goma dimrit per Golf Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 me goma dimrit per Golf Passat Touran

  Shiten fellne me goma dimrit Goodyear te balanuara nuk dridhin 195/65/15 Jan originale per Golf Pass

  Prishtinë Dje, 17:59
  265 €
 • 6 foto
  Goma 245/45/R18 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245/45/R18 2017

  Shiten Gomat 245/45/R18 ne gjendje shum t mir pa as nje defekt viti 2017 per me shum Viber +383 49 7

  Podujevë Dje, 17:58
  120 €
 • 0 foto
  Goma te. Reja. 255. 35. 18 dhe 265 35 18 altenz
  Autopjese dhe paisje

  Goma te. Reja. 255. 35. 18 dhe 265 35 18 altenz

  Goma ADRESA E DYQANIT https://www.google.com/maps/place/Disqe+goma+spasi/@41.3122246,19.7623966,52

  Tiranë Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe. E goma. Benz. Audi. Golf. 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe. E goma. Benz. Audi. Golf. 17 inch

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe. MAM BENZ. G Clas. 21 inch origjinal. 2018
  Autopjese dhe paisje

  Disqe. MAM BENZ. G Clas. 21 inch origjinal. 2018

  Disqe. Benz. G clasi. Mam origjinal. Made in gjermani. Model. 2017. 2018. Te reja.

  Tiranë Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma te reja Audi 17 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma te reja Audi 17 inch origjinal

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Radio Origjinale per Golf 4, Polo, Lupo, etj.
  Autopjese dhe paisje

  Radio Origjinale per Golf 4, Polo, Lupo, etj.

  Radio origjinale per VW Golf 4, Pollo, Lupo, Bora, T5,etj, 1999-2004. Radio ka keto specifika: USB,

  Prishtinë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Disqe e goma. Pasat. Golf. 225. 45 17.
  Autopjese dhe paisje

  4. Disqe e goma. Pasat. Golf. 225. 45 17.

  Goma dhe disqe. 17 inch. Origjinal

  Tiranë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 disqe e goma 16 inc jeep cherooke ✔
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe e goma 16 inc jeep cherooke ✔

  Disqe e goma. 235 70 17 ADRESA E DYQANIT https://www.google.com/maps/place/Disqe+goma+spasi/@41.312

  Tiranë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbo Audi A7 A6 A5
  Autopjese dhe paisje

  Turbo Audi A7 A6 A5

  Turbo pet audi A5 A6 A7 A8 porche nafte 3.0 sapo ardhur nga gjermania 500€

  Tiranë Dje, 17:57
  300 €
 • 8 foto
  Goma dimri 205 55 16 coll Godride viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri 205 55 16 coll Godride viti 2017

  Shiten Gomat 205 55 16 coll viti 2017 tr ardhuna nga Gjermania per me shum thirr ☎️ +373 45 325

  Prishtinë Dje, 17:56
  140 €
 • 0 foto
  Fara Per Ve Bora
  Autopjese dhe paisje

  Fara Per Ve Bora

  shiten Farat per vw bora jan ne gjendje te rregull shiten Urgjent Cmimi i Volitshem Viber : +383455

  Gjilan Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe Audi A8 origjinal 20 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi A8 origjinal 20 inch

  disqe e goma pirelli

  Tiranë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Gomat 225 50 17 TIGA Viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat 225 50 17 TIGA Viti 2017

  Shess 4 goma 225 50 17 Veres Tigar 2017 Gomat jan shume te Rujtne per me shum ne viber +38349 7077

  Podujevë Dje, 17:56
  150 €
 • 0 foto
  4 goma e disqe. Benz E clas. 16 inch
  Autopjese dhe paisje

  4 goma e disqe. Benz E clas. 16 inch

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne 16 coll Golf 5 Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll Golf 5 Touran

  Shiten Fellne 16 coll me Goma vere 215 55 16 viti 2016 bojn per Golf 5 Touran fellnet jon super te

  Prishtinë Dje, 17:56
  280 €
 • 0 foto
  4. Disqe e goma.16 Golf 5. Kadi. Tuaran. Pasat
  Autopjese dhe paisje

  4. Disqe e goma.16 Golf 5. Kadi. Tuaran. Pasat

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma. BMW. X5. X6. ORIGJINAL 20 INCH
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. BMW. X5. X6. ORIGJINAL 20 INCH

  Disqe e goma. 20 inch te gjere mbrapa

  Tiranë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma audi 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma audi 17 inch

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pasqyret per PASSAT B5
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyret per PASSAT B5

  Shiten 2 Pasqyret per Passat B5 Çmimi 50€ Gjakove Nr. 045 606 450

  Gjakovë Dje, 17:55
  50 €