VW PASSAT HIGHLINE

Çmimi: 6.300 €
VW PASSAT HIGHLINE

Detajet

Postuar
23 mars 19:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Viti i prodhimit 2007
Motorr 2.0 TDI
Ngjyre gri metalizato
Kambio automatike 6 marsha DSG
Fuqia motorrike 140 HP
180 000 Km origjinale
Sallon Highline e zeze (lekure/kamosh)
Sedilje elektrike
Klima automatik dixhitale
Konsumi brenda qytetit 8Ltr/100km
Konsumi ekstra urban 5.5Ltr/100km
Cruise control
Frena dore Elektrike
ABS / ESP
Pilot automatik
Xhama te erret origjinal
Ekran Navi te madh
Xhama elektrik te katert
6 Airbag
Drita Xenon
Goma te reja 90%
Me dy celsa
Gjendja perfekte teknike,motorrike dhe vizuale
Makina eshte sherbyer prej kohesh ne servis serioz dhe kompetent,pra ne nje dore servisi
Sherbime te sapo bera: Vaj motorri & filtra,vaj kamjo,Bateri e re
Nuk ka nevoje per asnje sherbim
Me dokumenta te rregullta


Shpallje te ngjashme