Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Nakamura 27.5
  Paisje per sport

  Nakamura 27.5

  Nakamura Model 2016 Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano 3x9 shpejtsi pothuajs

  Gjilan Sot, 08:20
  330 €
 • 5 foto
  Scrapper 27.5
  Paisje per sport

  Scrapper 27.5

  Scapper Madhsia gomav 27.5 Pjesët Shimano 3x8 shpejtsi Madhsia L Amortizerin me bllokad Thuajse e r

  Gjilan Sot, 08:20
  330 €
 • 4 foto
  Cannondale
  Paisje per sport

  Cannondale

  Cannondale Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Deore Shum pak e përdorur Viber

  Gjilan Sot, 08:19
  250 €
 • 4 foto
  Mondia
  Paisje per sport

  Mondia

  Mondia Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano Amortizerat me bllokad V

  Gjilan Sot, 08:19
  700 €
 • 5 foto
  Kaiser 27.5
  Paisje per sport

  Kaiser 27.5

  Kaiser Madhsia gomav 27.5 Amortizerin me bllokad 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 04

  Gjilan Sot, 08:19
  340 €
 • 1 foto
  Mbrojtse për Biciklet
  Paisje per sport

  Mbrojtse për Biciklet

  Mbrojtse për Biciklet : para dhe mbrapa Mud guard Bikeco Të reja pa përdor Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 08:19
  10 €
 • 5 foto
  Haibike 27.5
  Paisje per sport

  Haibike 27.5

  Haibike Madhësia Gomav 27.5 Amortizerin me bllokad Pjesët Shimano Thuajse e re Viber : +383 45 685

  Gjilan Sot, 08:19
  320 €
 • 5 foto
  Cronics Full Suspension
  Paisje per sport

  Cronics Full Suspension

  Cronics Frenat me vaj (glicerin) 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore XT Amortizerat me ajër me bllokad

  Gjilan Sot, 08:19
  350 €
 • 9 foto
  Fellne Me Disqe 26
  Paisje per sport

  Fellne Me Disqe 26

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Të ri papërdor Kemi edhe modele tjera të ndryshme Viber : +383

  Gjilan Sot, 08:19
  200 €
 • 1 foto
  Crescent
  Paisje per sport

  Crescent

  Crescent Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët t'gjitha Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 08:19
  200 €
 • 1 foto
  Apollo
  Paisje per sport

  Apollo

  Apollo Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 08:19
  200 €
 • 3 foto
  Trek
  Paisje per sport

  Trek

  Trek Bruiser one Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 08:19
  200 €
 • 2 foto
  Occano
  Paisje per sport

  Occano

  Occano Madhsia gomav 28 Frenat me disqe Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 08:19
  200 €
 • 4 foto
  Bergamont
  Paisje per sport

  Bergamont

  Bergamont Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 08:19
  220 €
 • 9 foto
  Pjes për biciklet
  Paisje per sport

  Pjes për biciklet

  Gurtne të reja të gjitha llojeve për bicikleta Ndrrus të shpejtsive : Shimano Deore XT , acera , ali

  Gjilan Sot, 08:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Crescent 27.5
  Paisje per sport

  Crescent 27.5

  Crescent Madhësia Gomav 27.5 Pjeset Shimano 3x9 shpejtsi Amortizerin me bllokad Viber : +383 45 685

  Gjilan Sot, 08:19
  300 €
 • 0 foto
  Txed Full Suspension
  Paisje per sport

  Txed Full Suspension

  Txed Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Viber : +383 45 68

  Gjilan Sot, 08:19
  290 €
 • 4 foto
  Scott Usa
  Paisje per sport

  Scott Usa

  Scott Madhsia gomav 26 Frenat me vai (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 08:18
  220 €
 • 4 foto
  Wheeler 27.5
  Paisje per sport

  Wheeler 27.5

  Wheeler Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano pothuajse e re Viber : +383 45 68

  Gjilan Sot, 08:18
  330 €
 • 4 foto
  Shitet Ore dore Armani Exchange e pa perdorur
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Ore dore Armani Exchange e pa perdorur

  Shitet ore dore Armani Exchange e pa perdorur. Eshte komplet me kuti dhe pakete. Per cmim mundeni

  Prizren Sot, 08:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  zagar
  Kafshe shtepiake

  zagar

  shitet zagarica pasafk e garantume per leper zagarica jipet ne prov ndesh mundeni me ardh me lshu ne

  Gjilan Sot, 08:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  zagar
  Kafshe shtepiake

  zagar

  shitet zagari veq per leper pres blers serijoz

  Gjilan Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Aleksander i madh
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i madh

  Aleksander i madh i bute per shitje i bukur i shendosh dhe intelegjente 3 mujsh +38349272015

  Mitrovicë Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aleksander i bute
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i bute

  shitet papagalli Aleksander i vogel 2 mujsh i ushqyer me dore i bute dhe intelegjente ka mbetur edhe

  Mitrovicë Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Brahma
  Kafshe shtepiake

  Brahma

  Shiten apo ndrrohen pulat brahma (gold, gold blue, salmon, spllesh, silver, bso, buff, lemon etj me

  Prishtinë Sot, 08:14
  1 €
 • 5 foto
  Aleksander i vogel
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i vogel

  shitet papagaji aleksander i vogel i ushqyer me dore

  Mitrovicë Sot, 08:14
  130 €
 • 1 foto
  Nimfa coctails qifte
  Kafshe shtepiake

  Nimfa coctails qifte

  Shiten qift papagajat te bukur dhe te shndoshe

  Mitrovicë Sot, 08:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Monedha te vjetra per kolekcion
  Koleksione

  Monedha te vjetra per kolekcion

  Shiten Monedha te vjetra per kolekcion te ndryshme shiten me album dhe pa album

  Mitrovicë Sot, 08:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Papagaj Fishera qifte
  Kafshe shtepiake

  Papagaj Fishera qifte

  Qifte papagaja fisher familje e love birdsave jan teper te bukur dhe intelegjente kan pas 2 her nga

  Mitrovicë Sot, 08:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet bicikleta palosese
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta palosese

  Shitet bicikleta palosese. E perdorut vetem nje vere. Ndrrim me cka t\'me pershtatet

  Fushë Kosovë Sot, 08:13
  125 €
 • 5 foto
  KAnarina ( Bilbila )
  Kafshe shtepiake

  KAnarina ( Bilbila )

  Shiten kanarinat meshkuj ne kenge te bukur dhe kengetar te mire qmimet simbas kanarines

  Mitrovicë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Papagaj Rozella
  Kafshe shtepiake

  Papagaj Rozella

  Shitet papagaji Rozela i bukur dhe i shendosh gjinija mashkull me gjeth kafaz dhe me ushqim

  Prishtinë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Akuariume fabrikisht komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuariume fabrikisht komplet

  Shiten akuariumet me madhesi te ndryshme komplet me te gjitha paisjet komplet me peshqi dhe pa peshq

  Mitrovicë Sot, 08:13
  10 €
 • 6 foto
  Afrikan Grey papagall
  Kafshe shtepiake

  Afrikan Grey papagall

  Shitet papagaj afrikan grey papagaj qe eshte shume intelegjent dhe qe msohet te flas ose imitoj papa

  Mitrovicë Sot, 08:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Green Cheekconure per shitje
  Kafshe shtepiake

  Green Cheekconure per shitje

  Shitet Green Cheekconure 2 mujsh i ushqyer me dore i bujur dhe i shendosh teper rac intelegjente V

  Mitrovicë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Papagall Aleksander i madh
  Kafshe shtepiake

  Papagall Aleksander i madh

  shitet papagalli raca Aleksander i madh i ushqyr me dore i bukur dhe i shendosh mosa 2.5 mujsh i gaq

  Mitrovicë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rozella papagall
  Kafshe shtepiake

  Rozella papagall

  Shiten 2 rozella papagaj te bukur dhe te shendoshe qmimi per cope eshte 40€

  Mitrovicë Sot, 08:12
  40 €
 • 4 foto
  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim

  Shiten akuariumet me 2 hold fish me zall me Bari dhe me ushqim komplet 25€ Shume e bukur dhe e qellu

  Mitrovicë Sot, 08:12
  25 €
 • 0 foto
  Shitet biznesi PET SHOP komplet
  Kafshe shtepiake

  Shitet biznesi PET SHOP komplet

  Shitet biznesi pet shop komplet me inventar me papagaj me peshqi

  Mitrovicë Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellenza kineze
  Kafshe shtepiake

  Fellenza kineze

  Shiten qifti i fellenzave kineze te bukura dhe te shendosha

  Mitrovicë Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Papagaj qifte
  Kafshe shtepiake

  Papagaj qifte

  Shiten Papagaj qifte te bukur komplet me kafaz dhe ushqim

  Mitrovicë Sot, 08:11
  25 €
 • 2 foto
  Papagaj
  Kafshe shtepiake

  Papagaj

  Shiten papagajat e llojit dhi te shendosh dhe intelegjente jan qifte

  Mitrovicë Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Masazher Trupi me frekuenca- Transport Gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  Masazher Trupi me frekuenca- Transport Gratis

  Masazher me frekuenca,largo dhimbjet e trupit,relaksohu ne kohen e lire,shliro muskujt etj.I ri shik

  Prishtinë Sot, 08:06
  14 €
 • 10 foto
  PIANO - PIANINO .... PIANO - PIANINO .... PIANO ..
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO - PIANINO .... PIANO - PIANINO .... PIANO ..

  Shesim piano - pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme e

  Gjilan Sot, 07:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...

  Shesim piano - pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme

  Gjilan Sot, 07:48
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PIANO --- PIANINO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO --- PIANINO

  Shesim pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme edhe a

  Gjilan Sot, 07:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pune artistike
  Koleksione

  Pune artistike

  Punuar nga amatore me ngjyra te thjeshta (lapsa shkolle) viti 2009 shitet jane 40 ore pune eshte dic

  Durrës Sot, 07:41
  200 €
 • 0 foto
  Biciklete 26\" Zhongle
  Paisje per sport

  Biciklete 26\" Zhongle

  Shitet biciklete 26\" Zhongle me marrsha. Cmimi 200 mije lek. Kontakt 0676996786 vetem Viber/Whatsap

  Shkodër Sot, 07:35
  20.000 Lek
 • 3 foto
   OKAZION Shitet Arme Gjahu
  Paisje per sport

  OKAZION Shitet Arme Gjahu

  Shes Arme Gjahu model belg Broiling, automatike tip 5.Shitet per arsye Mos perdorimi. Gjithashtu arm

  Durrës Sot, 07:34
  750 €
 • 0 foto
  Shorce
  Paisje per sport

  Shorce

  Shiten Shorce per basket Dri Fit ngjyrren e kan te Gjelberte.

  Prishtinë Sot, 07:21
  Me Marrveshje