Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI)  300 EURO
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI) 300 EURO

  APPLE WATCH SERIA GPS 3 42MM GOLD NEW BOX I PAHAPUR 350 EURO APPLE WATCH SERIA 3 42 i/Sim GOLD USE

  Tiranë 6 dhjetor 13:45
  300 €
 • 1 foto
  ROLEX
  Veshje / Kepuce / Ore

  ROLEX

  ROLEX eshte kundra ujit ngjyra nuk i hiqet ?

  Tiranë 6 dhjetor 13:25
  40 Lek
 • 0 foto
  TAXI me çmime te volitshme
  Bileta / Udhetime

  TAXI me çmime te volitshme

  Bejme tranportin e udhetarve ne destinacione te ndryshme, me çmime me te volitshme ne treg... Shpejt

  Fushë Kosovë 6 dhjetor 13:20
  1 €
 • 11 foto
  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe

  Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 6 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerM

  Gjakovë 6 dhjetor 13:19
  7.000 €
 • 0 foto
  HOVERBOARD 96 euro ZBRITJE (1 muaj Garancion)
  Libra / Revista

  HOVERBOARD 96 euro ZBRITJE (1 muaj Garancion)

  HOVERBORD RROTA me lokacion ne qendren tregtare me te madhe ne vend OFRON HOVERBOARD ME ZBRITJE -2

  Prishtinë 6 dhjetor 13:11
  96 €
 • 3 foto
  MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE
  Paisje per sport

  MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE

  MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE MARKE ,shume praktike dhe e forte,

  Tiranë 6 dhjetor 13:10
  7.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET TOTAL CHRUNCH
  Paisje per sport

  SHITET TOTAL CHRUNCH

  SHITET \"TOTAL CRUNCH\" I MONTUAR DHE I PA PERDORUR FARE. TOTAL CRUNCH-te gjitha levizjet ne nje veg

  Tiranë 6 dhjetor 13:09
  100 €
 • 0 foto
  SHITEN KOMPLETE STOLASH DHE TAVOLINA PER EVENTE
  Paisje per sport

  SHITEN KOMPLETE STOLASH DHE TAVOLINA PER EVENTE

  Shiten Komplete te perbera nga 1 tavoline dhe 2 stola , material druri, skelet metalik. te pershtats

  Tiranë 6 dhjetor 12:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ore Orient origjinal
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Orient origjinal

  Ore orient origjinal me matorr atomatik ora est ne gjedje te mirse ka shum vite qe nuk pedoret

  Tiranë 6 dhjetor 12:54
  40 €
 • 7 foto
  Blej ora rolex breitling omega longines
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora rolex breitling omega longines

  kontakt ne whats app,rolex submarine i mar me 3000euro.Shites serioz orat te jene orgjinal.

  Tiranë 6 dhjetor 12:39
  3.000 €
 • 1 foto
  Shitet urgjentisht QENI
  Kafshe shtepiake

  Shitet urgjentisht QENI

  Urgjentisht shitet qeni i races Pekingesse i gjinise femer, Mosha 9 muajshe. Emri: Lili Gjinia: Fe

  Prishtinë 6 dhjetor 12:25
  220 €
 • 2 foto
  Ibex hybrid urban
  Paisje per sport

  Ibex hybrid urban

  Gjendja thuajse e re,,28er,full shimano deore ,frena hidraulike,gomar schwalbe kojak

  Tiranë 6 dhjetor 12:24
  349 €
 • 2 foto
  Bmc Hybrid urban
  Paisje per sport

  Bmc Hybrid urban

  Super cilsore full shimano,frena hidraulike..goma schwalbe 28er

  Tiranë 6 dhjetor 12:24
  349 €
 • 5 foto
  Price swiss
  Paisje per sport

  Price swiss

  Full shimano Slx,Xt,,frena hidraulike,3x10 shpejtesi,piruni karboni.disqe dt swiss,,super e lehte

  Tiranë 6 dhjetor 12:24
  499 €
 • 4 foto
  Fixie
  Paisje per sport

  Fixie

  Shitet fixie for heroes..thuajse e re

  Tiranë 6 dhjetor 12:22
  249 €
 • 4 foto
  Genesis cyclocross
  Paisje per sport

  Genesis cyclocross

  Trupi karbon,full Sram Force, frena hidraulike,1x11 shpejtesi,,gjendja e re

  Tiranë 6 dhjetor 12:21
  1.099 €
 • 5 foto
  Cyclecross Haibike 2019
  Paisje per sport

  Cyclecross Haibike 2019

  E re,,super gjendje me pjese cilsore prodhim i 2019

  Tiranë 6 dhjetor 12:21
  549 €
 • 5 foto
  City bike
  Paisje per sport

  City bike

  Ne gjendje fabrike 2019 full deore,,xt,slx,dt swiss,pitun karboni drita led..cmimi e re mbi 2000€.

  Tiranë 6 dhjetor 12:20
  599 €
 • 4 foto
  biciklet
  Paisje per sport

  biciklet

  ne gjendje shum te mir

  Elbasan 6 dhjetor 12:08
  250.000 Lek
 • 3 foto
  Rrakitaqki,pikado,biljard - Ferizaj
  Paisje per sport

  Rrakitaqki,pikado,biljard - Ferizaj

  Japim me punu 50:50

  Ferizaj 6 dhjetor 11:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pikado rrakitaqki
  Paisje per sport

  Shiten pikado rrakitaqki

  shiten pikado rrakitaqki viber 049101042

  Ferizaj 6 dhjetor 11:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qanta Michael Kors origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Qanta Michael Kors origjinale

  Shiten qantat Michael Kors origjinale, arsyeja e shitjes mosperdorimi i tyre.

  Prishtinë 6 dhjetor 11:49
  90 €
 • 0 foto
  Biciklete TREK 6300
  Paisje per sport

  Biciklete TREK 6300

  Shes biçikletete TREK 6300 (Mountain Bike)ne gjendje shum te mire.Me 10 shpejtesi shimano SLX dhe XT

  Tiranë 6 dhjetor 11:48
  390 €
 • 1 foto
  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE
  Koleksione

  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE

  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE PER FITNES ZYRE ETJ

  Mitrovicë 6 dhjetor 11:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet biciklla NSR e aluminit nga Zvicra
  Paisje per sport

  Shitet biciklla NSR e aluminit nga Zvicra

  Shitet biciklla NSR nga Zvicra me goma 28-she eshte origjinale te gjitha pjeset i ka shimano siq

  Mitrovicë 6 dhjetor 11:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   BIQIKLET CAPRIOLO METROPOLIS MAN ( E RE )
  Paisje per sport

  BIQIKLET CAPRIOLO METROPOLIS MAN ( E RE )

  Shes bicikleten capriolo metropolis man, eshte e re, pjest i ka shimano, ka mbrojtse nga shiu, drita

  Mitrovicë 6 dhjetor 11:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta

  Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 4 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerM

  Gjakovë 6 dhjetor 11:10
  3.000 €
 • 5 foto
  Scott 29 super gjendje 10 marshe ,alkol
  Paisje per sport

  Scott 29 super gjendje 10 marshe ,alkol

  Sherbiet 40 Euro te bera ne date 09.05.2019 -Marshe 10*3 -Frena alkol -Gjithcka Shimano -Mund ti ven

  Tiranë 6 dhjetor 10:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dylbi nate
  Paisje per sport

  Dylbi nate

  Dylbi nate bresser te ardhuna nga gjermania dylbit gjenden ne prishtine

  Tiranë 6 dhjetor 10:35
  220 €
 • 3 foto
  Dylbi nate
  Paisje per sport

  Dylbi nate

  Dylbi nate digjitale maginom te reja te ardhuna nga gjermania dylbit munden te perdoren edhe diten k

  Tiranë 6 dhjetor 10:35
  280 €
 • 1 foto
  Apple watch rripa 38mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Apple watch rripa 38mm

  Rripa per apple watch 38 mm Seria 1.2.3. Te pa perdorura

  Durrës 6 dhjetor 10:30
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Suunto core ultimate black
  Veshje / Kepuce / Ore

  Suunto core ultimate black

  Ora është në gjendje të shkëlqyer. Vjen me pako siq është blerë. Ka sensor për temperature, lartësi

  Prishtinë 6 dhjetor 10:28
  165 €
 • 3 foto
  Orë Sector Saphyre cristal origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë Sector Saphyre cristal origjinale

  Ora është në gjendje të shkëlqyer, pa asnjë grrith. Water resistent 200 metra, xham kristal safiri.

  Prishtinë 6 dhjetor 10:28
  85 €
 • 3 foto
  Ore digjitale Breo origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore digjitale Breo origjinale

  Ora esht e përdorur, ne gjendje te rregullt.

  Prishtinë 6 dhjetor 10:28
  40 €
 • 4 foto
  Cannondale
  Paisje per sport

  Cannondale

  Cannondale Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Deore Shum pak e përdorur Viber

  Gjilan 6 dhjetor 10:28
  250 €
 • 4 foto
  Mondia
  Paisje per sport

  Mondia

  Mondia Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano Amortizerat me bllokad V

  Gjilan 6 dhjetor 10:28
  700 €
 • 3 foto
  Trek
  Paisje per sport

  Trek

  Trek Bruiser one Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 6 dhjetor 10:28
  200 €
 • 4 foto
  Bergamont
  Paisje per sport

  Bergamont

  Bergamont Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 6 dhjetor 10:28
  220 €
 • 5 foto
  Nakamura 27.5
  Paisje per sport

  Nakamura 27.5

  Nakamura Model 2016 Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano 3x9 shpejtsi pothuajs

  Gjilan 6 dhjetor 10:28
  330 €
 • 5 foto
  Scrapper 27.5
  Paisje per sport

  Scrapper 27.5

  Scapper Madhsia gomav 27.5 Pjesët Shimano 3x8 shpejtsi Madhsia L Amortizerin me bllokad Thuajse e r

  Gjilan 6 dhjetor 10:28
  330 €
 • 9 foto
  Pjes për biciklet
  Paisje per sport

  Pjes për biciklet

  Gurtne të reja të gjitha llojeve për bicikleta Ndrrus të shpejtsive : Shimano Deore XT , acera , ali

  Gjilan 6 dhjetor 10:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Scott Usa
  Paisje per sport

  Scott Usa

  Scott Madhsia gomav 26 Frenat me vai (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 6 dhjetor 10:27
  220 €
 • 5 foto
  Kaiser 27.5
  Paisje per sport

  Kaiser 27.5

  Kaiser Madhsia gomav 27.5 Amortizerin me bllokad 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 04

  Gjilan 6 dhjetor 10:27
  340 €
 • 4 foto
  Bandash me disqe
  Paisje per sport

  Bandash me disqe

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Thuajse të ri Mavic 10speed Kemi edhe modele tjera të ndryshme

  Gjilan 6 dhjetor 10:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mbrojtse për Biciklet
  Paisje per sport

  Mbrojtse për Biciklet

  Mbrojtse për Biciklet : para dhe mbrapa Mud guard Bikeco Të reja pa përdor Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 6 dhjetor 10:27
  10 €
 • 5 foto
  Haibike 27.5
  Paisje per sport

  Haibike 27.5

  Haibike Madhësia Gomav 27.5 Amortizerin me bllokad Pjesët Shimano Thuajse e re Viber : +383 45 685

  Gjilan 6 dhjetor 10:27
  320 €
 • 9 foto
  Fellne Me Disqe 26
  Paisje per sport

  Fellne Me Disqe 26

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Të ri papërdor Kemi edhe modele tjera të ndryshme Viber : +383

  Gjilan 6 dhjetor 10:27
  200 €
 • 1 foto
  Crescent
  Paisje per sport

  Crescent

  Crescent Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët t'gjitha Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 6 dhjetor 10:27
  200 €
 • 4 foto
  Wheeler 27.5
  Paisje per sport

  Wheeler 27.5

  Wheeler Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano pothuajse e re Viber : +383 45 68

  Gjilan 6 dhjetor 10:27
  330 €
 • 2 foto
  Occano
  Paisje per sport

  Occano

  Occano Madhsia gomav 28 Frenat me disqe Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 6 dhjetor 10:27
  200 €