Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Paisje per sport

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë 6 dhjetor 20:06
  399 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Paisje per sport

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë 6 dhjetor 20:05
  329 €
 • 6 foto
  Muddyfox 27.5\"
  Paisje per sport

  Muddyfox 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shima

  Prishtinë 6 dhjetor 19:59
  329 €
 • 7 foto
  Haibike Enduro FoX 160
  Paisje per sport

  Haibike Enduro FoX 160

  Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit XL Disqet DtSwiss Amortizeri FoX 36 160mm me air Amortizeri

  Prishtinë 6 dhjetor 19:58
  639 €
 • 6 foto
  Scott Scale 27.5\" XT
  Paisje per sport

  Scott Scale 27.5\" XT

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Me air dhe bllokad ne timon Pjes

  Prishtinë 6 dhjetor 19:58
  429 €
 • 4 foto
  Triumph Classic Bike
  Paisje per sport

  Triumph Classic Bike

  Triumph Classic Bike Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit M Pjeset te gjitha Shimano Frenimi V

  Prishtinë 6 dhjetor 19:58
  279 €
 • 5 foto
  KTM 29\" XL
  Paisje per sport

  KTM 29\" XL

  KTM 29\" XL Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjes

  Prishtinë 6 dhjetor 19:58
  379 €
 • 3 foto
  Cube Ebike *Bosch* 2019
  Paisje per sport

  Cube Ebike *Bosch* 2019

  Madhesia e rrotave 28 Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano Alivio Frenimi me vaj

  Prishtinë 6 dhjetor 19:58
  999 €
 • 3 foto
  okazjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  okazjon

  kite me cmime shumice 4 kamera 1 mega piks + DVR + ardisk 1 tera + 100 metra kabull + ushqysi dhe

  Tiranë 6 dhjetor 19:58
  270 €
 • 3 foto
  Liqbike Ebike *Bosch* 2019
  Paisje per sport

  Liqbike Ebike *Bosch* 2019

  Madhesia e rrotave 28 Madhesia e trupit M Pjeset te gjitha Shimano Frenimi vaj mineral Oil Gomat

  Prishtinë 6 dhjetor 19:56
  739 €
 • 6 foto
  B-Twin 28\"  2019
  Paisje per sport

  B-Twin 28\" 2019

  Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit L Pjeset B-Twin Frenimi me vaj Shpejtesi 1x10 Çmimi 32

  Prishtinë 6 dhjetor 19:56
  329 €
 • 4 foto
  Bateri, Mbushes, Display Bosch
  Paisje per sport

  Bateri, Mbushes, Display Bosch

  Bateri Bosch Mbushes Bosch Display Bosch Viber +38344316775

  Prishtinë 6 dhjetor 19:56
  1 €
 • 4 foto
  Bulls FatBike \"XT\"
  Paisje per sport

  Bulls FatBike \"XT\"

  Bulls FatBike \"XT\" Madhesia e rrotave 26x4 Madhesia e trupit XL Pjeset Shimano Deore - XT Frenimi

  Prishtinë 6 dhjetor 19:56
  529 €
 • 5 foto
  B-Twin 27.5 \"
  Paisje per sport

  B-Twin 27.5 \"

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha Shimano Freni

  Prishtinë 6 dhjetor 19:54
  299 €
 • 7 foto
  BMC 28\" - L -
  Paisje per sport

  BMC 28\" - L -

  BMC 28\" - L - Madhesia e rrotave 28er Madhesia e trupit L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi me vaj

  Prishtinë 6 dhjetor 19:54
  379 €
 • 11 foto
  Vegla Fitnesi
  Paisje per sport

  Vegla Fitnesi

  shiten veglate Fitnesit ne gjendje shum te mir , veglat jan ne gjendje shum te mir mbi 30 copa me qm

  Gjakovë 6 dhjetor 19:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Extra ofertë! Inflatable – parku zbavitës me air!
  Paisje per sport

  Extra ofertë! Inflatable – parku zbavitës me air!

  Në shitje është parku zbavitës me air (inflatable)! Parku posedon 9 elemente: 1. Fudball pikado me

  Prizren 6 dhjetor 19:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Unaza dhe Parfume
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaza dhe Parfume

  Unaza argjendi . Parfume te cilesis se lart Dhe mbushje sipas kerkeses

  Tiranë 6 dhjetor 19:25
  40 €
 • 0 foto
  qen sharri
  Kafshe shtepiake

  qen sharri

  shes qen osht shum i mir esht shum i shtirë per shpi ba ndrrim mini kros me hasky edhe ipon 5

  Ferizaj 6 dhjetor 19:24
  190 €
 • 4 foto
  Pajisje Sportive
  Paisje per sport

  Pajisje Sportive

  Pajisje Sportive

  Tiranë 6 dhjetor 19:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kalceto Oferte nga 750 € 650 €
  Paisje per sport

  Kalceto Oferte nga 750 € 650 €

  Tavolina kalceto Profesinale me Xhetona te reja ne kuti Me garanci dhe transport falas ne te gjithe

  Tiranë 6 dhjetor 19:13
  650 €
 • 8 foto
  Lojra me Xhetona
  Paisje per sport

  Lojra me Xhetona

  Tavoline kalceto me xhetona profesionale te reja ne kuti Tabela basketbolli

  Tiranë 6 dhjetor 19:11
  480 €
 • 7 foto
  Cadra Kampingu Profesionale
  Paisje per sport

  Cadra Kampingu Profesionale

  Cadra Kampingu Profesionale Cadrad jane me te gjitha standartet e duhura sa i perket cilesise dhe k

  Tiranë 6 dhjetor 19:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Rollerat te sjellura mga Zvicera 10€
  Paisje per sport

  Shiten Rollerat te sjellura mga Zvicera 10€

  Shiten Rollerat te sjellura mga Zvicera 10€. Nr.36-38

  Prishtinë 6 dhjetor 18:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Bicikleta per vetem 45€
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta per vetem 45€

  Shitet Bicikleta per vetem 45€

  Prishtinë 6 dhjetor 18:27
  45 €
 • 4 foto
  HS 9 STANDARD 9×19
  Paisje per sport

  HS 9 STANDARD 9×19

  SHITET PISTOLETA HS 9 MODELI STANDARD KALIBRI 9MM KAPACITETI I KARIKATORIT 16+1 SHUM PAK E PERDORUR

  Prishtinë 6 dhjetor 18:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jaguar E-Type
  Koleksione

  Jaguar E-Type

  Jaguar E-Type Prej qelqi prodhim gjerman Permasat 10 cm x 25 cm 100 mije leke

  Durrës 6 dhjetor 18:18
  100.000 Lek
 • 11 foto
  Shes biciklla te ndryshme
  Paisje per sport

  Shes biciklla te ndryshme

  Crescent 26 e kaltert 240 euro(u shit? Kayboda 26 bardh/zi 200 euro Occano Hybrid 28 zi/gjelbert 200

  Mitrovicë 6 dhjetor 18:15
  170 €
 • 3 foto
  Ray Ban aviator large metal Origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban aviator large metal Origjinale

  (RB 3025 AVIATOR LARGE METAL W3275 55-14 3N) Kodi i syzeve

  Lezhë 6 dhjetor 17:44
  100 Lek
 • 3 foto
  Qen shari 2 muaj femen
  Kafshe shtepiake

  Qen shari 2 muaj femen

  Qen sharri ngjyr zez 2 muaj femen quhet llejdi

  Fushë Kosovë 6 dhjetor 17:32
  45 €
 • 3 foto
  Pajisje Sportive
  Paisje per sport

  Pajisje Sportive

  Pajisje Sportive

  Tiranë 6 dhjetor 17:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pllakë e bukur e shtypur me foton tuaj
  Koleksione

  Pllakë e bukur e shtypur me foton tuaj

  Pllakë dekoruese, dhuratë fantastike për të dashurit tuaj , mjafton të na dërgoni foton në viber dhe

  Prishtinë 6 dhjetor 17:19
  11 €
 • 0 foto
  Zagar
  Kafshe shtepiake

  Zagar

  shitet zagari osht pasavc njek leper kaprull dhelpen zagarin munum me provu zanin e ka trash

  Mitrovicë 6 dhjetor 17:18
  150 €
 • 0 foto
  Gjeli Piklan 3 Ngjyrsh
  Kafshe shtepiake

  Gjeli Piklan 3 Ngjyrsh

  Shes Gjelin Piklan 3 Ngjyrsh Gjel Per Merakli

  Prizren 6 dhjetor 17:14
  23 €
 • 4 foto
  Biçikleta super bike
  Paisje per sport

  Biçikleta super bike

  Shiten biçikletat te ardhura nga gjermania Qmimi per cope e bardha 200€ e zeza 250€

  Gjakovë 6 dhjetor 17:08
  2 €
 • 4 foto
  Ore Chronotech
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Chronotech

  Ore ne vitrine. Eshte e re. Per efekt fotoje i eshte hequr cmimi me ngjitje nga mbrapa. nuk ka grrv

  Tiranë 6 dhjetor 17:07
  12.000 Lek
 • 5 foto
  Paisje palestre
  Paisje per sport

  Paisje palestre

  Shiten paisjet e palestres pothuaj te reja , perdorur vetem 1 vite .okazion ..9000 euro .

  Fier 6 dhjetor 17:03
  9.000 €
 • 4 foto
  Bickleta per femi
  Paisje per sport

  Bickleta per femi

  Shes dy biciklla per femi njera bicikel esht per dy persona e ardhur prej jashti ne gjendje te mir j

  Kamenicë 6 dhjetor 16:53
  30 €
 • 3 foto
  Bicikleta sport
  Paisje per sport

  Bicikleta sport

  Shitet dhe ndrrohet me qka me konvenon kontakt ne tel 044 274 001 ose viber +38344274001

  Ferizaj 6 dhjetor 16:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dorza Boksi - LonsDale
  Paisje per sport

  Dorza Boksi - LonsDale

  Dorza Boksi Firma e njohur - LonsDale vjen set dorezat 16oz lidheset e dores (energetics) dhe qanta

  Prishtinë 6 dhjetor 16:31
  55 €
 • 10 foto
  Vegla palestre
  Paisje per sport

  Vegla palestre

  Vegla palestre te ndryshme

  Elbasan 6 dhjetor 16:31
  400 €
 • 8 foto
   Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...

  Shesim piano - pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme

  Gjilan 6 dhjetor 16:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ? Syze Giorgio Armani unisex ?
  Veshje / Kepuce / Ore

  ? Syze Giorgio Armani unisex ?

  Në gjendje të reja, të blera në USA. 100% Originale(GA791) Made in Italy. Shoqerohet me kutine&amp

  Tiranë 6 dhjetor 16:09
  90 €
 • 5 foto
  ? Prada Sport unisex ?
  Veshje / Kepuce / Ore

  ? Prada Sport unisex ?

  New skelet syzesh optike Prada Sport (seria vps54e) origjinale me kuti dhe lecke te veten

  Tiranë 6 dhjetor 16:09
  13.500 Lek
 • 3 foto
  Stilograf Parker
  Koleksione

  Stilograf Parker

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 6 dhjetor 16:03
  25 €
 • 1 foto
  MOS E HUMBISNI: FOTO JUAJ E DËSHIRUAR NË PELHURË
  Veshje / Kepuce / Ore

  MOS E HUMBISNI: FOTO JUAJ E DËSHIRUAR NË PELHURË

  🔥🔥🔥 OFERTË E LIMITUAR!!! 🔥🔥🔥 Pikturë me pelhurë me foton tuaj vetëm 9.99€ 🛵 Transporti Falas (Bren

  Prishtinë 6 dhjetor 16:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26"
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26"

  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26" Amortizer Axel Amortizer Rockshox Sid Frenimi me vaj S

  Prishtinë 6 dhjetor 16:00
  280 €
 • 11 foto
  SAZ - SHARKI TURKE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SAZ - SHARKI TURKE

  Shes Saz - Sharki Turke me shtat tela e cila eshte ne gjendje shum te mire. tingellon bukur dhe akor

  Prishtinë 6 dhjetor 15:49
  230 €
 • 4 foto
  Kabell multikor-12 tela ne nje kabell-12 lidhje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kabell multikor-12 tela ne nje kabell-12 lidhje

  shes nje kabell multikor kualitative, e gjate rreth 8 m. ne te cilen jane 12 tela qe mundesojn lidhj

  Prishtinë 6 dhjetor 15:46
  130 €
 • 11 foto
  Sharki Turke - Saz i shkelqyer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sharki Turke - Saz i shkelqyer

  Shes Sharki Turke - Saz, eshte ne gjendje perfekte si i ri, eshte bler ne Turqi para pes muajve. Ka

  Prishtinë 6 dhjetor 15:45
  330 €