Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Fellne megoma per Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi Mercedes

  Fellne per Audi A4 A5 A6 Mercedes C E klass Goma te veres Dunlop 245/40/18 te mira Qmimi fiks 500eur

  Prishtinë Sot, 17:40
  500 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes Brabus
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes Brabus

  Fellne orgjinale brabus 245/40/18 Goma te veres Kan nevoj per investim Qmimi fiks 120euro nuk vin m

  Prishtinë Sot, 17:40
  125 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale megoma per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale megoma per Audi

  Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Goma M+S 245/40/18 thujse te reja Qmimi fiks 550euro.

  Prishtinë Sot, 17:40
  550 €
 • 6 foto
  Fellne megoma per Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi Mercedes

  Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 255/40/19 Qmimi 450euro. Mundesi nd

  Prishtinë Sot, 17:39
  455 €
 • 5 foto
  Fellne per Audi megoma vere
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi megoma vere

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Goma te veres 245/40/18 te mira Qmimi fiks 620euro. M

  Prishtinë Sot, 17:39
  620 €
 • 4 foto
  Fellne R Line per Vw 18coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R Line per Vw 18coll

  Fellne 18coll R Line per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi fiks 500euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 17:39
  500 €
 • 5 foto
  Fellne 5x108 per Ford Volvo Jaguar Renault
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 5x108 per Ford Volvo Jaguar Renault

  Fellne 5X108 Orgjinale 17coll Ford Volvo Jaguar Renault Qmimi fiks 250euro.

  Prishtinë Sot, 17:39
  255 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6 Vw Golf Pasat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6 Vw Golf Pasat

  Fellne 16coll orgjinale per Audi A3 A4 A6 Vw Golf 5 6 7 Pasat Touran Cady Qmimi fiks 200euro

  Prishtinë Sot, 17:39
  200 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Bmw

  Fellne per bmw 5,6,7 Goma M+S 245/45/18 Qmimi fiks 500euro. . Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 17:39
  500 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Audi dhe Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi dhe Vw

  Fellne orgjinale te vitit 2016 per AUDI A3 A4 A6 Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Tiguan Goma te ve

  Prishtinë Sot, 17:39
  355 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale Rotor per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale Rotor per Audi

  Fellne Orgjinale Rotor per Audi A5,A6,A7,A8,Q3,Q5 Goma te veres mesatare 275/35/21 Qmimi 1050euro

  Prishtinë Sot, 17:39
  1.050 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi Mercedes

  Fellne Orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Audi A3 A4 Goma 205/55/16 te veres thuaje te reja

  Prishtinë Sot, 17:39
  345 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes 18coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes 18coll

  Fellne 18coll Orgjinale per Mercedes C E S klass Qmimi fiks 220euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 17:39
  220 €
 • 5 foto
  Fellne GTI per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTI per Vw

  Fellne GTI per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Jetta Goma M+S 225/40/18. Qmimi fiks 400 euro

  Prishtinë Sot, 17:39
  400 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi

  Fellne megoma per Vw Audi Goma te veres 225/45/17. Qmimi fiks 500euro

  Prishtinë Sot, 17:39
  500 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw

  Fellne Orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Pasat Touran Goma thuajse te reja 205/55/16 Qmimi 200euro fiks.

  Prishtinë Sot, 17:39
  200 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Vw Audi

  Fellne per Vw Audi Goma M+S Kelly thuajse te reja 205/55/16 Qmimi fiks 270euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 17:39
  270 €
 • 4 foto
  Fellne orgjjnale per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjjnale per Bmw

  Fellne 18coll per Bmw 1she 3she 5she GT Qmimi 300euro. Fiks. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 17:39
  300 €
 • 7 foto
  Fellne Orgjinale per Audi Goma Continental
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Audi Goma Continental

  Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma Continental thuajse te reja 225/55/17 Qmimi 470euro.

  Prishtinë Sot, 17:39
  470 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6 Goma 215/55/16 qmimi fiks 220euro

  Prishtinë Sot, 17:39
  220 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Vw Audi Mercedes

  Fellne Orgjinale per : Mercedes A,B,C klass Vw Passat Touran Golf 5,6,7 Audi A3 A4 A6 Goma thujse t

  Prishtinë Sot, 17:39
  355 €
 • 10 foto
  Pjes per BMW, Mercedes, Golf, Volvo....
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per BMW, Mercedes, Golf, Volvo....

  Vetura per pjese: Bmw serie 1 (2004-2007) Bmw 320D (2000-2004) Mercedes c220 (2001-2006) Golf V 1.

  Prishtinë Sot, 17:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Audi Q5 Q7 Q8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi Q5 Q7 Q8

  Fellne Orgjinale per Q5,Q7,Q8 A5 A6 A7 A8 Goma Continental 255/50/20 thuajse te reja Qmimi fiks

  Prishtinë Sot, 17:39
  950 €
 • 9 foto
  SHES FELLNE ORGJINAL ME GOMA
  Autopjese dhe paisje

  SHES FELLNE ORGJINAL ME GOMA

  Shes fellne me goma orgjinal VW,AUDI,BMW,MERCEDES etj etj Tel 049472215 Bujari

  Prishtinë Sot, 17:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bombul Gazi 2013+ nje ganxhe
  Autopjese dhe paisje

  Bombul Gazi 2013+ nje ganxhe

  Bombla e gazit eshte 47 litra e re vendoset tek goma rezerve. Ganxhe per makina te ndryshme 50 €

  Pogradec Sot, 17:38
  60 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Audi a3 Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi a3 Vw

  Fellne Orgjinale per Audi A3 Golf 5,6,7 Passat Touran Goma te reja te veres 225/45/17 viti i prodhim

  Prishtinë Sot, 17:38
  455 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Audi model i ri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi model i ri

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 Q3 Q5 Goma te veres Michelin 225/50/17 Qmimi fiks 550euro. Mund

  Prishtinë Sot, 17:38
  550 €
 • 4 foto
  Fellne 19coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19coll per Mercedes

  Fellne 19coll per Mercedes E, S klass 2X8,5coll dhe 2X9,5coll Qmimi fiks 650euro. Mundesi ndrrim

  Prishtinë Sot, 17:38
  650 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3

  Fellne 17coll Orgjinale per Audi A3 Qmimi fiks 300euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 17:38
  300 €
 • 5 foto
  Fellne megoma 2019 per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma 2019 per Audi

  Fellne per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Goma M+S 2019 thuajse te reja 255/40/19 Qmimi 570euro. Mundes

  Prishtinë Sot, 17:38
  570 €
 • 4 foto
  Fellne Rotor per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Rotor per Audi

  Fellne per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 235/45/18 Qmimi 470euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 17:38
  470 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale megoma per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale megoma per Vw

  Fellne Orgjinale Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Goma M+S Continental 205/55/16 Qmimi fiks 250euro

  Prishtinë Sot, 17:38
  255 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale Sportline per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale Sportline per Vw

  Fellne 17coll Orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Qmimi fiks 180euro. Prishtinê

  Prishtinë Sot, 17:38
  185 €
 • 4 foto
  Fellne GTD per Vw Golf Passat Touran Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTD per Vw Golf Passat Touran Tiguan

  Fellne 18coll GTD Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi fiks 500euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 17:38
  500 €
 • 5 foto
  Fellne GTI per Golf Pasat Touran Cady Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTI per Golf Pasat Touran Cady Tiguan

  Fellne GTI 17coll per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi fiks 470euro. Mundesi ndrrimi

  Prishtinë Sot, 17:38
  470 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Golf 4 Bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Golf 4 Bora

  Fellne per Vw Golf4 Bora Seat ibiza Goma te veres 225/45/17 Qmimi fiks 200euro. Prishtinē

  Prishtinë Sot, 17:38
  200 €
 • 7 foto
  Fellne Orgjinale BBS per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale BBS per Vw Audi

  Fellne Orgjinale BBS Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Jetta Caddy Audi A3 A4 A6 Q3 Goma te veres 235/40/

  Prishtinë Sot, 17:38
  520 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi

  Fellne Orgjinale per Audi A3 A4 A6 Q3 Goma 225/55/17 Pirelli M+S te vitit 2019 Qmimi fiks 430euro.

  Prishtinë Sot, 17:38
  430 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per audi Q3 Q5 Tiguan.
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per audi Q3 Q5 Tiguan.

  Fellne Orgjinale per Audi Q3 Q5 Tiguan Goma M+S te mira 235/65/17. Qmimi fiks 300euro

  Prishtinë Sot, 17:38
  300 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw

  Fellne Orgjinale per Vw Passat Touran Golf 5,6,7 Audi Goma te veres 235/40/18 Qmimi 520euro.

  Prishtinë Sot, 17:38
  520 €
 • 6 foto
  kuk she branik per Mercedes 190
  Autopjese dhe paisje

  kuk she branik per Mercedes 190

  kuka edhe braniki per Mercedes 190 55 euro si dhe kemi te gjitha pjest per 190

  Prizren Sot, 17:38
  55 €
 • 6 foto
  Fellne Vossen me goma per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Vossen me goma per Vw Audi Mercedes

  Fellne Vossen per Vw Audi Mercedes Goma te veres te mira 205/55/16 Qmimi fiks 400euro. Mundesi n

  Prishtinë Sot, 17:38
  405 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Opel

  Fellne per Opel Astra Vectra Zafira Corsa Goma te veres te mira 205/55/16 Qmimi 220euro

  Prishtinë Sot, 17:38
  220 €
 • 1 foto
  Shiten disqe origjinal w123,
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe origjinal w123,

  Shiten 4 disqe alumini R14 origjinal model w123 w126, disqet jan ne gjendje shum te mir te drejt sic

  Tiranë Sot, 17:35
  1 €
 • 1 foto
  DISQE GOLFI V R15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOLFI V R15

  Shiten disqe + goma golifi 5 nr.15.

  Lushnjë Sot, 17:35
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Goma 20 Michelin 20-275-50
  Autopjese dhe paisje

  Goma 20 Michelin 20-275-50

  Shes Goma te veres 20she Firma Michelin Numri 20 275 50 Mercedes ML X5-X6 Touareg Etj

  Pejë Sot, 17:35
  170 €
 • 5 foto
  Ragta për paisje pune në picap
  Autopjese dhe paisje

  Ragta për paisje pune në picap

  Shes raftat të aluminit të cilat montohen në picap . Kombi etj 12 jane fioka dhe tjerat jane pausje

  Vushtrri Sot, 17:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pulexho kollodoku per Ford 1.8
  Autopjese dhe paisje

  Pulexho kollodoku per Ford 1.8

  Pulexho kollodoku bashke me permistop per Ford 1.8 Nafte

  Tiranë Sot, 17:33
  5.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet kuka terheqse Per Pexho 206 2004
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kuka terheqse Per Pexho 206 2004

  Shitet Prishtin1 Viber +38345-45-35-77

  Prishtinë Sot, 17:33
  65 €
 • 6 foto
  Shes Fellne Per Pollo 16qe SHum te mira
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Per Pollo 16qe SHum te mira

  Shes Fellne Shum te mira 16qe Per Pollo Tel 045 207 664 +37745207664 viber Tag----------------

  Prishtinë Sot, 17:32
  220 €