Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Mercedes per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes per pjes

  Mercedes 203 per pjes me motorr 270 nafte.shitet pjes pjes.

  Lushnjë Sot, 16:07
  10 €
 • 8 foto
  mercedes 212 amg per pjes
  Autopjese dhe paisje

  mercedes 212 amg per pjes

  shes pjes per mercedes 212 amg e clas motorr 350 nafte.shitet pjes pjes.

  Lushnjë Sot, 16:07
  10 €
 • 1 foto
  Audi a6 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Audi a6 per pjes

  Shes pjes audi A6 benzin 2.4 i vitit 2006 te gjitha pjeset jan ne gjendje te mire.

  Lushnjë Sot, 16:07
  10 €
 • 0 foto
  Pjes per 211
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per 211

  Kemi pjes per 211 motorr 320 evo 280 evo dhe per motorra 320 270 dhe 220

  Lushnjë Sot, 16:06
  10 €
 • 2 foto
  ML per pjes
  Autopjese dhe paisje

  ML per pjes

  Shiten pjes per ml 164 motorr 280 nafte.

  Lushnjë Sot, 16:06
  10 €
 • 0 foto
  Shiten ose drrohen
  Autopjese dhe paisje

  Shiten ose drrohen

  Shes fellnet 245.55.17 shum mira baj drrim me 16 nese um pelqejn ,viber +383045554633 )

  Prishtinë Sot, 16:05
  320 €
 • 7 foto
  MERCEDES 211 270
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES 211 270

  SHITET PJESE 211 270

  Lushnjë Sot, 16:05
  10 €
 • 0 foto
  Mercedes 211 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes 211 per pjes

  Shiten pjes per 211 me motorr 270 kamio automat.

  Lushnjë Sot, 16:05
  10 €
 • 2 foto
  Shes 4 goma 195 50 15 Pireli
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma 195 50 15 Pireli

  Gomat jan shum te rujtne siq shihen ne fot per ma shum kon 044314794 vib 044314794

  Prishtinë Sot, 16:02
  55 €
 • 2 foto
  Shes 4 goma ne bandash 195 65 15
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma ne bandash 195 65 15

  Gomat jan veq me kan treja nje sezon perdorne 195 65 15 per ma shum kon ne num e tel 044314794 ose v

  Prishtinë Sot, 16:02
  135 €
 • 2 foto
  Shes 2 goma 225 45 17 te veres
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2 goma 225 45 17 te veres

  Gomat jan shum te rujtne siq shihen ne foto per ma shum kon ne num 044314794 vib 044314794

  Prishtinë Sot, 16:01
  45 €
 • 3 foto
  Shes 4 goma te veres 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma te veres 205/55/16

  Gomat jan shum te rujtne siq shihen ne foto per ma shum kon 044314794 ose vib 044314794 prifili i go

  Prishtinë Sot, 16:00
  65 €
 • 0 foto
  Tapacir per caddy mbules bagazhi
  Autopjese dhe paisje

  Tapacir per caddy mbules bagazhi

  Tapacir gjegjesissht mbules per gepek te caddy 2004-2016 te sjellur nga gjermania nnnnmercedes bmw f

  Prishtinë Sot, 16:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 coll per Audi A3 A4 A5 A6 Golf Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Audi A3 A4 A5 A6 Golf Passat

  Shes Fellne 17 coll me goma shum te mira Jan per Audi A3 A4 A5 A6 Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy

  Podujevë Sot, 15:57
  330 €
 • 2 foto
  Fellne 18 coll per Passat CC 3c Golf 5/6/7 Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll per Passat CC 3c Golf 5/6/7 Touran

  Shes Fellne 18 coll pa as ni grrith me goma te mira jan Origjinale me vul VW jan per Passat CC 3c Go

  Podujevë Sot, 15:57
  580 €
 • 1 foto
  Fellne 18 coll per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat

  Shes Fellne 18 coll shum te mira pa as ni grrith jan per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy J

  Podujevë Sot, 15:57
  430 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw X3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw X3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 15:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 17 coll per Golf 4 Bora Polo Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 4 Bora Polo Audi A3

  Shes Fellnet thujse te reja me goma shum te mira Jan per Golf 4 Bora Polo a Buba Audi a3 Per me sh

  Podujevë Sot, 15:56
  350 €
 • 2 foto
  Fellne 17 GT per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 GT per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 17 coll GT me goma M+S shum te mira jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Caddy Audi Pe

  Podujevë Sot, 15:56
  280 €
 • 8 foto
   Armatizer me feder plys 2 jastik per peugot boxer
  Autopjese dhe paisje

  Armatizer me feder plys 2 jastik per peugot boxer

  Shes armatizerin me feder plys 2 jastik per Peugot boxer Te ri pa perdor orginal per vit prodimit 20

  Ferizaj Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet monitori ekrani per renault laguna
  Autopjese dhe paisje

  Shitet monitori ekrani per renault laguna

  Shitet ekrani monitori per vetur renault laguna 2002 eshte per te dhenat e vetures nvg cd muzik e

  Podujevë Sot, 15:56
  25 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 16 coll SportLine per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum info ne nr t

  Podujevë Sot, 15:55
  210 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi

  Shes Fellnet 16 coll sikur te reja Jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Etj Per me shu

  Podujevë Sot, 15:55
  270 €
 • 2 foto
  Fellne 17 coll per Golf 5/6/7 Passat Mercedes etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 5/6/7 Passat Mercedes etj

  Shes Fellne 16 me goma shum te mira jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Mercedes Audi Per me shu

  Podujevë Sot, 15:55
  280 €
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 15 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi etj Jan me goma te veres 195/65/15 te mira Per

  Podujevë Sot, 15:55
  190 €
 • 1 foto
  fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt
  Autopjese dhe paisje

  fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 15:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Touran Golf Passat caddy Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Touran Golf Passat caddy Audi

  Shes Fellnet 16 coll me goma te mira te veres per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me s

  Podujevë Sot, 15:54
  230 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Passat Touran Golf Caddy Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Passat Touran Golf Caddy Audi

  Shes Fellne 16 coll me goma shum te mira per Passat Golf 5/6/7 Touran Caddy Jetta Audi Per me shum

  Podujevë Sot, 15:54
  230 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Opel Vectra Astra Sigum etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Opel Vectra Astra Sigum etj

  Shes fellne 16 coll me goma te mir per Opel Vectra Astra Signum Corsa Per me shum info ne nr tel vi

  Podujevë Sot, 15:54
  230 €
 • 1 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat Touran Jetta audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat Touran Jetta audi

  Shes fellne 15 coll me goma shum te mira pa as nje grrith per Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Audi et

  Podujevë Sot, 15:53
  190 €
 • 2 foto
  Fellne 14 coll shum te mira per Polo Skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14 coll shum te mira per Polo Skoda etj

  Shes Fellnet 14 coll me goma shum te mira jan per Polo Skoda Etj Per me shum info ne nr tel viber

  Podujevë Sot, 15:52
  165 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll Per Golf 5/6 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll Per Golf 5/6 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 16 coll per Golf 5/6 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 15:52
  230 €
 • 2 foto
  Fellne 17 coll per Golf 5/6 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 5/6 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 17 coll shum te mira per Golf 5/6 Passat touran Caddy Jetta Audi Per me shum info ne nr

  Podujevë Sot, 15:52
  230 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi Mazda 3
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Mazda 3

  Shiten pjese kembimi Mazda 3 viti2003-2004 1.6 benzine te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 06

  Tiranë Sot, 15:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet gepeku +krilla e majt per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shitet gepeku +krilla e majt per golf 4

  shitet gepeku +krilla e par e majt per gollf 4 jan kto ne foto shiq shifen per info nr tel 0446635

  Podujevë Sot, 15:52
  40 €
 • 3 foto
  Shiten felgat 17 me 8 vrima univerzal per 4 vrima
  Autopjese dhe paisje

  Shiten felgat 17 me 8 vrima univerzal per 4 vrima

  Shiten fellnet 17 jan kto ne foto me 8 vrima univerzal per 4 vrima golf 2 .3 pasat honda toyota gum

  Podujevë Sot, 15:52
  230 €
 • 1 foto
  Bandasha r14 me 4shtrafa
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha r14 me 4shtrafa

  Bandashat jane ne gjendje shum te mire. Bandashat pasojn ne golf 2 dhe renault clio. Per me shum inf

  Prishtinë Sot, 15:52
  40 €
 • 8 foto
  Shiten disqe me gjith goma per mercedez benz
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe me gjith goma per mercedez benz

  Shiten Goma me gjith Disqe per Mercedez benz Disqet jan reja edhe gomat e reja te katerta nje lule

  Tiranë Sot, 15:51
  700 €
 • 1 foto
   Felln 17 coll per Opel Astra Vectra Corsa Signum
  Autopjese dhe paisje

  Felln 17 coll per Opel Astra Vectra Corsa Signum

  Shes Fellne 17 coll per Opel Vectra Astra Corsa Signum Insignia Per me shum info ne nr tel viber Ver

  Podujevë Sot, 15:51
  180 €
 • 1 foto
  Fellne 17 coll per Audi Golf Mercedes Passat Etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Audi Golf Mercedes Passat Etj

  Shes Fellner 17 coll jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Mercedes Audi etj Per me shum info ne nr tel

  Podujevë Sot, 15:51
  170 €
 • 1 foto
  Pasqyre per Renault Clio
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyre per Renault Clio

  Shitet pasqyrja anes djatht per renault clio eshte pak e demtuar ne pjesen e jashtme si qe shihet ne

  Prishtinë Sot, 15:51
  15 €
 • 1 foto
  Fellne 17 coll per Audi A3 A4 A6 Golf Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Audi A3 A4 A6 Golf Passat

  Shes fellne 17 coll me goma shum te mira per Audi A4 A4 A6 Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Caddy P

  Podujevë Sot, 15:50
  220 €
 • 1 foto
   Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Audi

  Shes Fellne 17 coll me goma shum te mira viti 2017 jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Caddy Audi

  Podujevë Sot, 15:50
  260 €
 • 2 foto
   Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Audi

  Shes Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Caddy Jetta Audi per me shum info ne nr tel viber

  Podujevë Sot, 15:50
  250 €
 • 1 foto
  Fellne 15 coll per Golf 4 Bora Polo Buba Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 4 Bora Polo Buba Audi A3

  Shes Fellne 15 coll shum te mira per Golf 4 Bora Polo Buba Audi a3 Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 15:50
  150 €
 • 2 foto
  Fellne 17 coll Golf 4 Polo Bora Audi A3 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll Golf 4 Polo Bora Audi A3 etj

  Shes fellne 17 coll shum te mira per Golf4 Bora Polo Audi A3 Per me shum info ne nr tel Viber Ndrri

  Podujevë Sot, 15:50
  220 €
 • 1 foto
  Fellne 14 coll per Peugeot Citroen Audi Ford
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14 coll per Peugeot Citroen Audi Ford

  Shes Fellne 14 shum te mira per Peugeot Citroen Ford Audi Per me shum info ne nr te viber

  Podujevë Sot, 15:49
  150 €
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5/6 Passat Caddy Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5/6 Passat Caddy Touran

  Shes Fellne 15 coll me Goma mesatare per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Verejtje: felln

  Podujevë Sot, 15:48
  170 €
 • 4 foto
  Fellne 16 me goma 2017 Golf 5/6 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 me goma 2017 Golf 5/6 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 16 coll me goma thujse te reja viti 2017 per Golf 5/6 Passat Touran Caddy Jetta Audi Pe

  Podujevë Sot, 15:48
  230 €
 • 1 foto
  Fellne 16 coll per Ford Galaxy Sharan etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Ford Galaxy Sharan etj

  Shes Fellne 16 coll shum te mira per Ford Galaxy Ford Folus Mondeo Sharan etj per me shum info ne n

  Podujevë Sot, 15:48
  150 €