Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  Fellne 19 per Passat Cc , Golf 7,6,5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 per Passat Cc , Golf 7,6,5

  Shes fellne per Passat Cc , Golf 7,6,5, Audi , ne gjendje perfekte . Me goma 2018 . Fellnet jan orig

  Podujevë Sot, 20:33
  780 €
 • 5 foto
  Goma 215/60/r17.m+s
  Autopjese dhe paisje

  Goma 215/60/r17.m+s

  Shes 4 goma m+s 215/60/r17 baskijat munen meju vnu bojn per xhipa jon me xtra ngarkes

  Prishtinë Sot, 20:33
  100 €
 • 4 foto
  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi

  Shes fellnet 16 coll 5x112 bejn per Golf 5 6 7 Audi Passat tauran ne super gjendje per me shum ne vi

  Podujevë Sot, 20:33
  680 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi.A5.A6.A7.A8 & Bmw X5.X6.X7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A5.A6.A7.A8 & Bmw X5.X6.X7

  Shiten Fellnet 20 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt me goma shum te mira te veres per Aud

  Podujevë Sot, 20:32
  730 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf7 R-Line Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf7 R-Line Origjinal

  Shiten Fellnet 18 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran origjinale me goma t mira pa. as nje defekt per

  Podujevë Sot, 20:31
  830 €
 • 4 foto
  Fellne Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 coll me goma t mira Origjinale GTD per Golf.5.6.7.Passat.Touran per me shum Viber

  Podujevë Sot, 20:31
  730 €
 • 5 foto
  PREQT PRAGA
  Autopjese dhe paisje

  PREQT PRAGA

  ..................🚗 AUTO BENI 🚗.................. ☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️ ....☎️ Viber + 377 45

  Vushtrri Sot, 20:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SPOJLERA
  Autopjese dhe paisje

  SPOJLERA

  ..................🚗 AUTO BENI 🚗.................. ☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️ ....☎️ Viber + 377 45

  Vushtrri Sot, 20:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  FELLNE AUDI MERCEDES VW GOLF CADDY PASSAT
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE AUDI MERCEDES VW GOLF CADDY PASSAT

  Fellne audi Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi fiks 240euro. Mundesi ndrrimi .................

  Vushtrri Sot, 20:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GUMA TE VERES 16 17 18 19 COLL
  Autopjese dhe paisje

  GUMA TE VERES 16 17 18 19 COLL

  ..................🚗 AUTO BENI 🚗.................. ☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️ ....☎️ Viber + 377 45

  Vushtrri Sot, 20:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes 4 goma michelin 205/55R16
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma michelin 205/55R16

  shes 4 goma 16-she Michelin 70 euro 4 copat 045610910

  Prishtinë Sot, 20:26
  70 €
 • 5 foto
  Shes led drita mbrapa branik per vw golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Shes led drita mbrapa branik per vw golf 6

  Shes led drita per branik mbrapa te cilat jan model i ri per vw golf 6 shiko shih fotot 044 114 22

  Prishtinë Sot, 20:26
  70 €
 • 5 foto
  GUMA REZERV PER ML GLE GLK
  Autopjese dhe paisje

  GUMA REZERV PER ML GLE GLK

  ..................🚗 AUTO BENI 🚗.................. ☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️ ....☎️ Viber + 377 45

  Vushtrri Sot, 20:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne audi Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne audi Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan

  Fellne audi Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan . Mundesi ndrrimi ..................🚗 AUTO BENI 🚗....

  Vushtrri Sot, 20:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES PUMPEN E NAFTIT PER BMW E46 330D
  Autopjese dhe paisje

  SHES PUMPEN E NAFTIT PER BMW E46 330D

  Shes comon rail Druckpump pumpen per bmw e46 330d Komplet me gjith ventill shtypjes jan ne gjendje

  Prishtinë Sot, 20:25
  160 €
 • 7 foto
  Fellne per Opel Insignia
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel Insignia

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt me goma shum te mira te veres per Ope

  Podujevë Sot, 20:24
  450 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 17 coll GTI ne gjendje shum te mir pa as nje defekt me goma shum te mira te veres per

  Podujevë Sot, 20:24
  440 €
 • 2 foto
  SHES 4 GOMA ME FELLNE MICHELINKA 185/60R14
  Autopjese dhe paisje

  SHES 4 GOMA ME FELLNE MICHELINKA 185/60R14

  shes katër goma me fellne michelinka 185/60R14 gomat jan të verës fellnet jan me katër shrafa kan qe

  Prishtinë Sot, 20:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Opel Insignia Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel Insignia Origjinale

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt per Opel insignia Facelift 2016.2017

  Podujevë Sot, 20:23
  450 €
 • 8 foto
  RADIO CD MP3
  Autopjese dhe paisje

  RADIO CD MP3

  ..................🚗 AUTO BENI 🚗.................. ☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️ ....☎️ Viber + 377 45

  Vushtrri Sot, 20:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TIMONA
  Autopjese dhe paisje

  TIMONA

  ..................🚗 AUTO BENI 🚗.................. ☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️ ....☎️ Viber + 377 45

  Vushtrri Sot, 20:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  golf 5 passat b5 3bg
  Autopjese dhe paisje

  golf 5 passat b5 3bg

  shes goma me bandasha per golf 5 edhe passat b5 b5.5 3bg 386 49 354 408

  Mitrovicë Sot, 20:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bosh\'Pumpa
  Autopjese dhe paisje

  Bosh\'Pumpa

  Boshpumpa osht ne gjendje t rregull 1.9 turbo disel Ndrrim me fellne

  Prishtinë Sot, 20:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne per Audi S-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt me goma shum te mira per Audi A3.A4.A

  Podujevë Sot, 20:22
  450 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt me goma shum te mira te veres per Gol

  Podujevë Sot, 20:21
  570 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi.A4.A5.A6.A7.A8 Origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A4.A5.A6.A7.A8 Origjinale

  Shiten Fellnet 20 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt per Audi.A4.A5.A6.A7.A8 fellnet jan m

  Podujevë Sot, 20:21
  680 €
 • 1 foto
  Pjesë Golf Dsg7
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë Golf Dsg7

  Shiten pjeset per golf 5 Dsg 7. Zamajaci, Zgllobat( i gjati,i shkurti) dhe Anllaseri,ne gjendje shum

  Prishtinë Sot, 20:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Branika per golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Branika per golf 2

  Shiten branikat per golf 2

  Prishtinë Sot, 20:20
  39 €
 • 11 foto
  Pjese per golf 2 renault clio fiat punto fiat 1300
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 2 renault clio fiat punto fiat 1300

  Shiten komplet pjeset si ne foto

  Prishtinë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kofer per Vetura
  Autopjese dhe paisje

  Kofer per Vetura

  Shitet koferi per vetura eshte i ardhur nga Gjermania, ne gjendje perfekte mund te vendoset ne te gj

  Ferizaj Sot, 20:07
  249 €
 • 3 foto
  Peugeot fellne
  Autopjese dhe paisje

  Peugeot fellne

  Goma te reja.4 fellne

  Gjakovë Sot, 20:04
  240 €
 • 4 foto
  Bandasha 15 me 5 vrima per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15 me 5 vrima per Opel

  Shes 4 Bandasha 15 me 5 vrima per Opel Zafira,Astra,Meriva,Corsa,Combo te sa po ardhura nga jasht.Nu

  Prishtinë Sot, 19:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten fellnet 17 coll per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 17 coll per bmw

  Shiten fellnet per bmw 320 530 etj me goma te veres mesatare info : +38349457001

  Prishtinë Sot, 19:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten fellnet 18 coll. per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 18 coll. per bmw

  Shiten fellnet per bmw me goma dimrit fellnet ja shumm te rujtme iinfo : +38349457001

  Prishtinë Sot, 19:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Michelin Primacy 3 goma të verës
  Autopjese dhe paisje

  Michelin Primacy 3 goma të verës

  Shes gomat e verës, 225/55/R16 Michelin Primacy 3, viti i prodhimit 09/16, as 2 vite të përdorura, n

  Prishtinë Sot, 19:48
  300 €
 • 1 foto
  Fellne e re per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne e re per VW

  Shitet fellne e re e pa perdorur Fellnja ben per Golf 5,6,7,Touran,Shkoda,Seat,Tiguan etj etj Fell

  Mitrovicë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Goma- Goma - bandasha - veres- dimrit
  Autopjese dhe paisje

  Goma- Goma - bandasha - veres- dimrit

  Goma... Shiten gomat te profileve te ndryshme... Me qmime te ndryshme.... Jane ne gjendje te mire...

  Prishtinë Sot, 19:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Bmw 1she.3she.5she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 1she.3she.5she

  Shiten Fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma te reja 2019 te dimrit Sava pe

  Podujevë Sot, 19:45
  370 €
 • 3 foto
  felne 15 per golf 6
  Autopjese dhe paisje

  felne 15 per golf 6

  shes fellnet 15 shum t rujtne 2 goma t reja e 2 ma t vjetra jan per golf 5 ,6 passt

  Pejë Sot, 19:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Drita
  Autopjese dhe paisje

  Drita

  shes shum llojet e farave per ma shum kontakto +383 .44 .317 .654 mercdes .fijat .ford .opel .pasat.

  Kamenicë Sot, 19:41
  15 €
 • 4 foto
  Shofer shajme per mercedes audi golf etj
  Autopjese dhe paisje

  Shofer shajme per mercedes audi golf etj

  Shes shofer shajmen e audijes 80 kock . Kurse per mercedes Per gollf per fijat e tjera ma shum ko

  Kamenicë Sot, 19:41
  35 €
 • 11 foto
  Korp llamell komplet
  Autopjese dhe paisje

  Korp llamell komplet

  Shes korp llamell komplet firma LUK Qmimi sipas marrveshjes.

  Skënderaj Sot, 19:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Agregat
  Autopjese dhe paisje

  Agregat

  Shitet agregati Honda 4.2

  Prishtinë Sot, 19:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Organizuese për Ulëse të Veturave ?????
  Autopjese dhe paisje

  Organizuese për Ulëse të Veturave ?????

  Porosit në Viber/Whatsapp: +38348221107 Organizuese për ulëse të veturave 😍🚘🤗🚗🚀 Bëje udhëtimin tën

  Prishtinë Sot, 19:36
  15 €
 • 7 foto
  Disqe per golf4 , gurne per golf7 Te reja nga ??
  Autopjese dhe paisje

  Disqe per golf4 , gurne per golf7 Te reja nga ??

  komplet te reja

  Gjilan Sot, 19:33
  100 €
 • 4 foto
  Fellne 18 BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 BMW

  Shes fellne 18 per BMW Dy te gjana 9.5 Dy te ngushta 8.5 Fellnet jon te reja te pa perdorne MPaket

  Prishtinë Sot, 19:32
  470 €
 • 4 foto
  Shiten gomat Pirell 245/40/zr18
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat Pirell 245/40/zr18

  Shiten gomat Pirell te veres 245/40/zr18 viber +38344849530

  Obiliq Sot, 19:32
  130 €
 • 5 foto
   TATA 2003 PJEST PER TATA Indica 1.4D -03
  Autopjese dhe paisje

  TATA 2003 PJEST PER TATA Indica 1.4D -03

  shes pjes per tata indicia ka90.000km ardhur nga zvicra wiber +37744731320 veturen e kum shkatrru.

  Ferizaj Sot, 19:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne me goma 19\" (nderrim me 17\")
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 19\" (nderrim me 17\")

  Shes fellnet 19\" me goma te veres, te cilat dhe mund te bej nderrim me fellne 17\" me goma te veres

  Gjakovë Sot, 19:24
  380 €
 • 3 foto
  Shes gomat 185/60/15
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 185/60/15

  Shes gomat 185/60/15 viti 2017 shum tmira Continental M&S viber +38345927850

  Pejë Sot, 19:19
  60 €