shes muziken

Çmimi: 55 €
shes muziken

Detajet

Postuar
15 mars 00:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

e shes ket bufer komplet me zofshnika za tmir qesin qmimi 55 euro


Shpallje te ngjashme