Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Pikapo
  Vetura

  Pikapo

  Shes caddy viti 2008 me klim ac ne rks qe 8 dit ekam regjistru perkthimi behet menjiher baj ndrrim m

  Malisheve Dje, 20:11
  4.500 €
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 NAFTE, 2009, SWISSAUTO
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 NAFTE, 2009, SWISSAUTO

  Shitet VW Tiguan 2.0 Nafte, 2009, Automat, 4x4, Me liber sherbimesh e sapo ardhur nga Zvicra, ne sup

  Tiranë Dje, 20:11
  10.500 €
 • 7 foto
  Golf 5 1.9 Nafte 2008 KM 200.000REALI
  Vetura

  Golf 5 1.9 Nafte 2008 KM 200.000REALI

  🚘 VW GOLF 1.9 nafte👍 versione ❗️HIGHLINE❗️ VITI /2008👍 Kambio Manuale👍 2000000 KM👍 KLIMA DIG

  Durrës Dje, 20:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Tel. 044 35 90 90 Viber. +38344359090 Golf 3 1.8 B/P Regjistrim 6 muaj Viti 1993 Klime Hidraulik Fe

  Lipjan Dje, 20:11
  1.499 €
 • 4 foto
  Shes Golf 4 viti i prodhimit 2005(cmimi 5000 euro)
  Vetura

  Shes Golf 4 viti i prodhimit 2005(cmimi 5000 euro)

  Shes Golf 4 me vite te prodhimit 2005, karakteristikat e vetures jane: klime elektronike, pasqyre me

  Mitrovicë Dje, 20:11
  5.500 €
 • 5 foto
  Golf 3 1.9
  Vetura

  Golf 3 1.9

  Shes Golf 3 1.9 i thjesht ne gjendje te rregullt Hipotek nuk eshte perkthimi behet menjeher Me fell

  Prishtinë Dje, 20:11
  1.800 €
 • 11 foto
  Golf 7 sportline 2.0 tdi dsg nga CH
  Vetura

  Golf 7 sportline 2.0 tdi dsg nga CH

  - VW Golf 7 2.0 tdi dsg - - viti 2013 - km 266.000 - nga zvicrra - panoram - lleda - xenon bi xen

  Gjilan Dje, 20:11
  11.900 €
 • 5 foto
  Vw Phaeton
  Vetura

  Vw Phaeton

  Shesim vw me targa dhe me letra te bera per nje vit. Ne gjendje shume te rregull. Full option. Goma

  Tiranë Dje, 20:10
  5.900 €
 • 11 foto
  GOLF 5 1.9 TDI - RKS - VITI 2008 -
  Vetura

  GOLF 5 1.9 TDI - RKS - VITI 2008 -

  Golf 5 1.9 tdi ... Viti i prodhimit 23-12-2007.. Tabela - RKS - .... Full opsione.. Full opsione ..

  Prishtinë Dje, 20:10
  5.888 €
 • 4 foto
  Taureg 5.0 Dizel Rks 6 muaj
  Vetura

  Taureg 5.0 Dizel Rks 6 muaj

  shes kerin ne gjendje shum tmir per ma shum info

  Mitrovicë Dje, 20:10
  4.600 €
 • 11 foto
  VW Passat 2007 full optione
  Vetura

  VW Passat 2007 full optione

  Passat i sapoardhur ng zvicra. Me dogane te paguar. Me kondicioner. Sensore parkimi. Kambio automat

  Tiranë Dje, 20:09
  5.500 €
 • 8 foto
  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 SWISS AUTO
  Vetura

  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 SWISS AUTO

  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 E ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER GJENDJE ME KM ORIGJINALE ME

  Tiranë Dje, 20:09
  5.200 €
 • 3 foto
  Shes proteina
  Vetura

  Shes proteina

  Shes proteina te ndryshme posaqerish jam distributor zyrtar i brendeve ,Activlab sport,syntech nutri

  Prishtinë Dje, 20:08
  30 €
 • 2 foto
  Gold 3 Dizel 1.9 viti 93
  Vetura

  Gold 3 Dizel 1.9 viti 93

  Shes Golf 3 Dizel 1.9 viti 93 ne gjendje te rregullt.regjistrim edhe 3muaj .boj ndrrim edhe me vetu

  Prishtinë Dje, 20:08
  1.300 €
 • 5 foto
  Vw touran 2014
  Vetura

  Vw touran 2014

  Shesim nje vetur te tipit vw touran 1.6 nafte I vitit 2014.automat sedeli me ngrohje shume I mire ne

  Tiranë Dje, 20:08
  7.600 €
 • 3 foto
  Pik up Cady 1.9 Dizel boj ndrrim me Golf 4- 5-6
  Vetura

  Pik up Cady 1.9 Dizel boj ndrrim me Golf 4- 5-6

  Shes pik up 1.9 Dizel Blue motion me tabe RKs

  Prishtinë Dje, 20:07
  6.600 €
 • 4 foto
  Shiten 4 goma 235/65 R17
  Vetura

  Shiten 4 goma 235/65 R17

  Shiten 4 goma te perdorura me qmim te volitshem 45 euro copa nr kontaktues +383 44 231 156

  Prishtinë Dje, 20:07
  45 €
 • 11 foto
  Vw Crafter 35 2.5 TDI
  Vetura

  Vw Crafter 35 2.5 TDI

  Vw Crafter 35 2.5 TDI viti 2011 i posa ardhun nga zvicra ne gjendje shum te mir me dogan

  Gjakovë Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW CADDY 1.9 DIEZEL 2005 SWISS AUTO
  Vetura

  VW CADDY 1.9 DIEZEL 2005 SWISS AUTO

  VW CADDY 1.9 DIEZEL E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 4+1 SEDILE ME KM ORIGJINALE ME LIBER

  Tiranë Dje, 20:06
  4.900 €
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4X4 RKS
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4X4 RKS

  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 30.12.2008 MODEL 2009 NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ME LIBER SERVIST PO

  Pejë Dje, 20:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4x4
  Vetura

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4x4

  Shes Tiguan 2.0 TDI Viti 2013 2.0 RKS 12 muaj. 4x4 Shpejci ne vollan dsg timon f1 Full full 04

  Prishtinë Dje, 20:05
  15.500 €
 • 11 foto
  TOURAN 2.0 TDI PANORAM DSG 7ULSE FULL EXTRA 2012
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI PANORAM DSG 7ULSE FULL EXTRA 2012

  SHITET TOURAN 2.0 TDI PANORAM AUTOMATIK DSG 7ULSE FULL EXTRA 30.12.2012 MODEL 2013 I SA PO ARDHUN NE

  Pejë Dje, 20:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Golf 6 TDI 2.0 ME LIBER SERVISI
  Vetura

  VW Golf 6 TDI 2.0 ME LIBER SERVISI

  Shes Golf VI - 2.0 TDI Viti prodhimit 2009. Sapo regjistruar 12 muaj regjistrim. Goma dimri te reja

  Prishtinë Dje, 20:03
  9.300 €
 • 9 foto
  Vw Tiguan 2.0 tdi 4motion 2011
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 tdi 4motion 2011

  VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 nafte🔹 4 MOTION🔹 VITI 2011🔹 Kambio AUTOMATIKE (tip-tronic)🔹 205 mij KM (me lib

  Durrës Dje, 20:03
  12.500 €
 • 9 foto
  VW Passat cc 2.0T viti 2011
  Vetura

  VW Passat cc 2.0T viti 2011

  VW Passat CC 2.0T Benzin+gaz I sapo montuar 2 vjet garanci , Viti Prodhimit 2011 , sedilje elektrike

  Durrës Dje, 20:03
  10.500 €
 • 11 foto
  VW Caddy Life / 1.9 TDI / 6+1??
  Vetura

  VW Caddy Life / 1.9 TDI / 6+1??

  Volkswagen Caddy Life me motorr 1.9 TDI modelit te ri, me kamio manuale . 6+1 vende mundesi kthimi

  Shkodër Dje, 20:03
  5.200 €
 • 5 foto
  VW GOLF 6 2.0 tdi viti 2009
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 tdi viti 2009

  Golf 6 ne shitje ne gjendje shume te mire, 2.0 tdi nafte, klima, km origjinale.Makina ka qene per pe

  Tiranë Dje, 20:01
  7.000 €
 • 5 foto
  VW Touran 1.9 diezel viti 2007 euro4
  Vetura

  VW Touran 1.9 diezel viti 2007 euro4

  Shes volkswagen turan 1.9 diezel,viti 2007, kambio automat,klima,navi,sensor parkimi, sensor shiu,se

  Tiranë Dje, 20:00
  6.500 €
 • 11 foto
  VW Touareg Facelift - Me dogane dhe homologim
  Vetura

  VW Touareg Facelift - Me dogane dhe homologim

  - Shitet VW Touareg Facelift 5.0 V10 TDI Bi Turbo 230 kW / 313 PS - Vetura eshte e ardhur nga Zvicra

  Gjilan Dje, 20:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Volkswagen 5 plus 1.9 automat viti2008
  Vetura

  Shes Volkswagen 5 plus 1.9 automat viti2008

  Shes Volkswagen 5 plus 1.9 diezel,viti dhjetor 2008, Kamio Automat,klima,disqe alumini,sedilje me ng

  Tiranë Dje, 20:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2008 Volkswagen Passat 2.0 TDI 3C
  Vetura

  2008 Volkswagen Passat 2.0 TDI 3C

  Shitet Volkswagen Passat 2.0 me nje te kuqe TDI ne gjendje perfekte. Ka nevigation , drita anash, se

  Tropojë Dje, 19:59
  6.000 €
 • 4 foto
  Golf 4 1.9 TDI me I kuqe pa dugan viti 2003
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI me I kuqe pa dugan viti 2003

  Shes golf 4 1.9 TDI me.i kuqe sapo ardhur ne kosove me klim siq shihet ne foto

  Malisheve Dje, 19:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW CADDY MAXI 1.9 TDI
  Vetura

  VW CADDY MAXI 1.9 TDI

  SHITET VW CADDY MAXI 1.9 TDI ME KLIME ME DOGAN TE PAGUAR FATURA LESHOHET ME TVSH... nnnn

  Prishtinë Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tauran TDI
  Vetura

  Tauran TDI

  Shitet tauran TDI 2011 Me klime 6 shpejtesi I homologuar dhe i doganuar Fatura me.tvsh... Me alu.. n

  Prishtinë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW CADDY TDI ME 5 ULESE I DOGANUAR
  Vetura

  VW CADDY TDI ME 5 ULESE I DOGANUAR

  SHES VW CADDY 1.6 TDI Diesel ME 5 ULESE ME KLIME I DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR ME FELLNE 5 DYER FATUR

  Prishtinë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW CADDY TDI ME KLIME I DOGANUAR
  Vetura

  VW CADDY TDI ME KLIME I DOGANUAR

  SHITET VW CADDY 1.6 TDI ME KLIME I DOGANUAR NGJENDJE SHUM TMIR TEKNIKE FATURA LESHOHET ME TVSH nnnn

  Prishtinë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW CADDY MAXI TDI 2013
  Vetura

  VW CADDY MAXI TDI 2013

  Shitet VW CADDY MAXI 1.6 TDI 2013 I POSAARDHUR NGA ZVICRA VIT PRODHIMI 2013 ME KLIME ME FELLNE FAT

  Prishtinë Dje, 19:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Volkswagen Golf 2.0 GTD / DSG / 2008 ??
  Vetura

  Volkswagen Golf 2.0 GTD / DSG / 2008 ??

  Volkswagen Golf Model GT fabrike, motorr 2.0 nafte tipi i ri, kamio automatike DSG e vitit 9/2008 e

  Shkodër Dje, 19:52
  6.500 €
 • 7 foto
  Golf 4 1.9
  Vetura

  Golf 4 1.9

  Shes golf 4 1.9 tdi (di) 131ps viti 2003.Posedon klimatronik, goma te veres dhe te dimrit. Te gjitha

  Prishtinë Dje, 19:52
  5.000 €
 • 11 foto
  •Vw Golf VI 2.0 GTI-Adidas Edition-Automatik-LED
  Vetura

  •Vw Golf VI 2.0 GTI-Adidas Edition-Automatik-LED

  Vw Golf VI 2.0 GTI Adidas Edition 270 PS Automatik-Tiptronik Viti i prodhimit:12/2010 model 2011 Me

  Prishtinë Dje, 19:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4, Benzin-Gaz 2100 Euro
  Vetura

  Golf 4, Benzin-Gaz 2100 Euro

  Makina eshte me letra te rregullta.Siguracioni dhjetor 2019.Takse ,kolaudim maj 2020. Benzin gaz.ne

  Tiranë Dje, 19:51
  2.100 €
 • 3 foto
  Golf 7 gtd
  Vetura

  Golf 7 gtd

  Gtd fabrike!

  Tiranë Dje, 19:51
  17.000 €
 • 6 foto
  VW PASSAT 1.9 Nafte ne gjenje super
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 Nafte ne gjenje super

  Makina eshte full opsion me klima sendile lekure etj... Me te gjitha letrat e paguara deri ne gushte

  Shkodër Dje, 19:51
  1.600 €
 • 5 foto
  Volkswagen golf 1.6 gaz+Benzin viti-2004
  Vetura

  Volkswagen golf 1.6 gaz+Benzin viti-2004

  Volkswagen golf model 5 Viti prodhimit 2004 Fuqia motorrike 1.6 Karburanti Gaz+Benzin Lloji I kamjo

  Fier Dje, 19:50
  5.500 €
 • 4 foto
  Shitet ose nderrohet Passat cc 2.0Tsi
  Vetura

  Shitet ose nderrohet Passat cc 2.0Tsi

  Passat cc 2.0 Tsi i vitit 2009 me 170mij km origjinale te vertetueshme lehte.Kamer parkimi, tapiceri

  Tiranë Dje, 19:49
  9.000 €
 • 0 foto
  VW Phaeton
  Vetura

  VW Phaeton

  Mirdita Zonja die Zotrinj Un Haxhi Gashi jetoj ne Gjermani dhe Veturen Feton Dizell e Shesim per

  Pejë Dje, 19:48
  10.000 €
 • 8 foto
  Pasat 2017 full km 0 kovertim 33000 euro Okazion
  Vetura

  Pasat 2017 full km 0 kovertim 33000 euro Okazion

  Pasat viti 2017 naft 2.0 manual esht bler me 0 km ke pasat full full me ekstrat opsionet te gjtha c

  Tiranë Dje, 19:48
  33.000 €
 • 9 foto
  VW passat 2.5 2013 110.000km
  Vetura

  VW passat 2.5 2013 110.000km

  VW passat 2013 112.000 km full sherbimet e kryera goma te reja disqe alumuni semdilje me ngroh

  Tiranë Dje, 19:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Golf 1.9 naft 2008
  Vetura

  VW Golf 1.9 naft 2008

  Golf 5 manual 1.9 tdi 2008 me letra deri ne janat 2020 Manual Naftë Ngjyra blu perle Makina ka 1 mu

  Tiranë Dje, 19:47
  4.800 €
 • 5 foto
  Shitet VW Passat Lungo 2013
  Vetura

  Shitet VW Passat Lungo 2013

  VW passat Lungo 2013 117.000 km full 2.5 benzine motorr i thjesht pershtatet 100% me gaz sherbimet

  Tiranë Dje, 19:47
  Me Marrveshje