Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Polo 1.6 tdi ME DOGAN
  Vetura

  Polo 1.6 tdi ME DOGAN

  Shes polo 1.6 tdi me dogan te paguar Posedon klim Xhama elektrik Pasqyret elektrike Epo sa servisua

  Prishtinë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Polo 1.6 tdi 2010
  Vetura

  Polo 1.6 tdi 2010

  Shitet polo ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset e kryera shpenzime shum te vogla. Klim Xh

  Prishtinë Sot, 14:53
  6.800 €
 • 10 foto
  VV GOLF 6 PLUS 2.0 TDI COMFORLAJN VITI 2010
  Vetura

  VV GOLF 6 PLUS 2.0 TDI COMFORLAJN VITI 2010

  VV GOLF PLUS 2.0 TDI VITI 2010 KLIM TRONIK KOMANDA TIMON ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER. ULSET NXEMJE S

  Prishtinë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VV TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2006
  Vetura

  VV TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2006

  VV TOURAN 2.0 TDI VITI 2006 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT KOMNADA TIMON ULSET LIKUR ULSET NXEMJE SE

  Prishtinë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VV GOLF6 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2011
  Vetura

  VV GOLF6 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2011

  GOLF6 2.0 TDI 103 KW VITI 2011 DSG AUTOMATIK KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER ULSET NXEMJE NA

  Prishtinë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vw Golf 6 rks
  Vetura

  Vw Golf 6 rks

  Vw Golf 6 Motorri 1.6 dizel 10 muj regjistrim klimatronik navigacion fellne shume ne gjendje

  Lipjan Sot, 14:51
  6.950 €
 • 11 foto
  Vw Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN FULL OPSIONE
  Vetura

  Vw Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN FULL OPSIONE

  Vw Golf 6 I ardhur nga Gjermania?? Motorri 2.0 TDI highline 103 kw/ 140 PS Automatik DSG Viti i p

  Lipjan Sot, 14:50
  8.300 €
 • 6 foto
  VW Golf 7
  Vetura

  VW Golf 7

  Shes golf 7 1.6 tdi 105 ps ngjyr te zezë i regjistruar Rks vetura e ardhur nga gjermania me targa ko

  Ferizaj Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 2011 2.0Tdi Automatik
  Vetura

  Passat 2011 2.0Tdi Automatik

  Passat B7 2.0 diesel automatik i sapo doganuar i ardhur nga Gjermania 2 qelsa sensora parkingi para

  Lipjan Sot, 14:50
  9.700 €
 • 11 foto
  VV PASSAT 2.0TDI HGJLINE VITI 2013
  Vetura

  VV PASSAT 2.0TDI HGJLINE VITI 2013

  PASSAT 2.0 TDI VITI 2013 HGJLINE LLED PARA LLED MRAPA FULL OPSION ME DOGAN HOMOLIGIM PER INFO NA

  Prishtinë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005
  Vetura

  VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005

  VV CECYY 1.9 SDI VITI 2005 KLIM A.C ABS ESP I SERVISUM KOMPLET I DOGANAUR 1 VIT RKS PER MA SHUM NA

  Prishtinë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VV POLO 1.4 TDI BLUMOTIIN VITI 2007
  Vetura

  VV POLO 1.4 TDI BLUMOTIIN VITI 2007

  VV POLO 1.4 TDI VITI 2007 BLUMOTION KLIM A.C ABS ESP B.KOJUTER 4 GUMA TREJA I SERVISUM KOMPLET 10 M

  Prishtinë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES POLO 1.6 TDI VITI 2010
  Vetura

  SHES POLO 1.6 TDI VITI 2010

  SHES POLO 1.6 TDI VITI 2010 AUTOMJETI I POSEDON DOGAN HOMOLOGIM SERVISAT E KRYN KLIMATRONIK AIRBEG A

  Prishtinë Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES GOLF 4 1.9 DIZELL VITI 2002
  Vetura

  SHES GOLF 4 1.9 DIZELL VITI 2002

  SHES GOLF 4 1.9 DIZELL VITI 2002 klimatronik servisat e kryn airbeg abes central n gjendje shum t m

  Prishtinë Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES VW HETTA TDI 1.6 VITI 2011
  Vetura

  SHES VW HETTA TDI 1.6 VITI 2011

  SHES VW JETTA TDI 1.6 VITI 2011 AUTOMJETI I POSEDON KLIMATRONIK TEMPOMAT NEVIGACJON GJAMT ME RRYM S

  Prishtinë Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES TAURAN 1.9 TDI AUTOMATIK VITI 2010
  Vetura

  SHES TAURAN 1.9 TDI AUTOMATIK VITI 2010

  SHES TAURAN 1.9 TDU AUTOMATIK VITI 2010 AUTOMJETI O POSEDON KLIMATRONIK KARRIKAT ME NXEMJE GJAMTA ME

  Prishtinë Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TOURAN 2.0TDI FACELIFT 2007 HIGHLINE RKS
  Vetura

  TOURAN 2.0TDI FACELIFT 2007 HIGHLINE RKS

  TELEFON: 📞《049596592》📞 Shes Touranin Facelift 2007 ne gjendje perfekte i ardhur nga Zvicrra i d

  Mitrovicë Sot, 14:45
  6.500 €
 • 9 foto
  touareg 3.0 tdi
  Vetura

  touareg 3.0 tdi

  touareg v6 3.0 tdi automatik senzor para mbrapa shiber xhamat e zi nga prodhuesi

  Gjilan Sot, 14:44
  6.800 €
 • 11 foto
  VW Jetta DSG
  Vetura

  VW Jetta DSG

  VW Jetta 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG Viti Prodhimit 2015 Xhama me rrym Pasqyre me rrym

  Prishtinë Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Touran DSG
  Vetura

  VW Touran DSG

  Volkswagen Touran 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG Viti Prodhimit. 2016 Pasqyret me rrym Xham

  Prishtinë Sot, 14:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 2 1.6 Turbo Dizel V.p1989 Rks 10 Muj Me Klim
  Vetura

  Golf 2 1.6 Turbo Dizel V.p1989 Rks 10 Muj Me Klim

  Golf 2 1.6 Turbo Dizel V.p1989 Rks 10 Muj Vetura Posedon Klima A/c Fellne Me Goma Mira Hidroalik

  Gjilan Sot, 14:41
  1.850 €
 • 4 foto
  Golf 2 1.6 Dizel V.p1990 Rks 7 Muj
  Vetura

  Golf 2 1.6 Dizel V.p1990 Rks 7 Muj

  Golf 2 1.6 Dizel V.p1990 Rks 7 Muj Karrika Te Golf 4 Radio Mp3 Aux Etj Vetura Osht Ne Gjendje Te

  Gjilan Sot, 14:40
  1.180 €
 • 5 foto
  Golf 6 ---VITI--- 10-09-2012
  Vetura

  Golf 6 ---VITI--- 10-09-2012

  Shes golf VI 1.6 TDI-i te kuqe viti 10-09-2012 me kilometra 180084 posedon liber servisi me klim tem

  Mitrovicë Sot, 14:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008
  Vetura

  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

  Qfar Do Lloji Vetem Qmimi I Volitshom Me Pare Kesh Viti Prej 1995 Deri 2008 +38345371403 Rrethin

  Gjilan Sot, 14:39
  1 €
 • 5 foto
  Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012
  Vetura

  Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012

  Shes golf VI 1.6 TDI-i te kuqe viti 10-09-2012 me kilometra 187000 posedon liber servisi me klim tem

  Mitrovicë Sot, 14:39
  9.900 €
 • 11 foto
  GOLF 6 2.0 TDI 2010 140 PS 6 SHPEJSI
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI 2010 140 PS 6 SHPEJSI

  GOLF 6 2.0 TDI 140 PS SENZORA PARKINGUT DHE ANSOR ,SENZORA SHIUT,KARRIKAT ME NXEMJE,TEMPOMAT,6 NE G

  Prishtinë Sot, 14:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 2.0 TDI 2009 HIGHLINE 140 PS 6 SHPEJSI
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI 2009 HIGHLINE 140 PS 6 SHPEJSI

  GOLF 6 2.0 TDI 140 PS SENZORA PARKINGUT ,SENZORA SHIUT,KARRIKAT ME NXEMJE,TEMPOMAT,6 SHPEJSI NE GJEN

  Prishtinë Sot, 14:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF 6 2.0 TDI 2009 HIGHLINE
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI 2009 HIGHLINE

  GOLF 6 2.0 TDI KARRIKAT ME NXEMJE,SENZORA PARKINGUT DHE TE SHIUT,NE GJENDJE SHUME TE MIR I POSA ARDH

  Prishtinë Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps
  Vetura

  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps

  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps Prej ardhje zh rks 1 vit full Full opcione . Dsg Dynaudi Fellne 18 w

  Prizren Sot, 14:33
  13.500 €
 • 11 foto
  GOLF 6 2.0 TDI 81 KW
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI 81 KW

  GOLF 6 2.0 TDI KARRIKAT ME NXEMJE NAVIGACION SENZOR PARKINGUT DHE TE SHIUT I POSA ARDHUR NGA GJERMAN

  Prishtinë Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG ( dogan te paguar ) CH
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG ( dogan te paguar ) CH

  Shitet vw passat 2.0 tdi diesel automatik dsg viti prodhimit 2011 ne gjendje shum te mir teknike. Ve

  Ferizaj Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW POLO 1.6 TDI DSG highline (dogan te paguar) CH
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI DSG highline (dogan te paguar) CH

  Shitet vw polo 1.6 tdi diesel automatik DSG viti prodhimit 2011 i sapoardhur nga zvicrra. Vetura pos

  Ferizaj Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.6 TDI DSG highline
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6 TDI DSG highline

  Shitet vw golf 6 1.6 tdi diesel automatik dsg viti prodhimit ne fund te 2009 ne gjendje shum te mir

  Ferizaj Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW POLO 1.6 TDI MANUAL ( DOGAN TE PAGUAR )
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI MANUAL ( DOGAN TE PAGUAR )

  Shitet vw polo 1.6 tdi diesel manual viti prodhimit 2016 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura pose

  Ferizaj Sot, 14:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf 6 GTD sport exlusive RKS
  Vetura

  Golf 6 GTD sport exlusive RKS

  Golf 6 2.0 GTD 125 kw 170 ps dizell . -Automjeti eshte ne gjendje teknike dhe optike Shum te rregull

  Mitrovicë Sot, 14:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf VI - GTD rks
  Vetura

  Golf VI - GTD rks

  Shes Golf VI - gtd 2010 , 131kw -rks deri ne dhjetor , ne gjendje perfekte , 213000km te garantuara

  Prishtinë Sot, 14:30
  10.400 €
 • 5 foto
  LT - Nga zvicrra
  Vetura

  LT - Nga zvicrra

  Shitet LT , ne gjendje shum te mire me dogan te paguar , i ardhur nga zvicrra , motorri 2.5 TDI , vi

  Fushë Kosovë Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Crafter 2.5 - 14 ULSE
  Vetura

  Crafter 2.5 - 14 ULSE

  Shitet Crafter 2.5 TDI , 14 ulse , me klime , shum i rujtun mrena dhe jasht , shum funksional per qe

  Fushë Kosovë Sot, 14:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vw Caddy 1.9tdi 2009
  Vetura

  Vw Caddy 1.9tdi 2009

  Caddy i ardhur nga suedia në gjendje shum të mir, posedon,libren e servit,klim,centrallos,xhamat me

  Vushtrri Sot, 14:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW passat3c 2.0 tid 2009
  Vetura

  VW passat3c 2.0 tid 2009

  VW passat 3c 140ps i po sa ardhur nga suedia ne gjendje shum te mir posedon libren e servisit, klim

  Vushtrri Sot, 14:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf V plus 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Golf V plus 2.0 TDI DSG

  Shitet golf v plus 2.0 tdi dsg , me liber te servisit , i doganuar qe 1 vit , 208.000km .

  Gjilan Sot, 14:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Touran 1.6 tdi automat dsg viti 2010 prej zvicre
  Vetura

  Touran 1.6 tdi automat dsg viti 2010 prej zvicre

  Shitet touran 1.6 dizel tdi me i te kuqe automatik DSG full opsion navigacion pulla vollan tempomat

  Ferizaj Sot, 14:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet. Touareg R line
  Vetura

  Shitet. Touareg R line

  Shitet Touareg 2012 3.0 .R-line i regjistruar e doganuar. i ardhuar nga gjermania. fellne 21” goma

  Prishtinë Sot, 14:06
  24.000 €
 • 4 foto
  Passat 2.0 tdi automatik DSG 2011 prej zvicre
  Vetura

  Passat 2.0 tdi automatik DSG 2011 prej zvicre

  Shitet passat 2.0 tdi automatik dsg klimatronik bordkompjuter liber servisi 2 qelsa thellne me goma

  Ferizaj Sot, 14:05
  7.300 €
 • 8 foto
  Shes golf6 2.0 DSG 2010 i sapodoganuar
  Vetura

  Shes golf6 2.0 DSG 2010 i sapodoganuar

  Vetura eshte ne gjendje shume te mire, 150,000km te garantuara, bluemotion etj

  Prishtinë Sot, 14:04
  8.400 €
 • 11 foto
  ?Touran 2.0 TD
  Vetura

  ?Touran 2.0 TD

  ➡️Viti prodhimit 2009 ➡️Modeli 2010 ➡️Fuqia e motorrit 103kw/140ps ➡️Km te kaluara 1

  Prizren Sot, 14:04
  8.300 €
 • 7 foto
  Volkswagen Tuareg 3.0 TDI 2014
  Vetura

  Volkswagen Tuareg 3.0 TDI 2014

  VW Touareg Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2014. Motor 3.0

  Fier Sot, 13:56
  25.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 TDI

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. JO NDËRRIM. Me doganë të paguar. Viti 2005. Motor 2

  Fier Sot, 13:55
  4.800 €
 • 11 foto
  Volkswagen Golf V 1.9 TDI
  Vetura

  Volkswagen Golf V 1.9 TDI

  Volkswagen Golf V 1.9 TDI. Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. “Jo ndërrim” Viti 12/2008.

  Fier Sot, 13:55
  5.200 €
 • 11 foto
  Passat CC R-Line Nafte FULL
  Vetura

  Passat CC R-Line Nafte FULL

  Volkswagen Passat CC R-Line Diesel 2.0 Bluemotion FULL OPTION Kambio Automatike DSG Pilot Automatik

  Tiranë Sot, 13:48
  15.700 €