Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION
  Vetura

  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION

  12.900 EURO ‼️‼️‼️ VW GOLF 7 🚘 VITI 2014 ✅ MOTORR 1.6 TDI ( NAFTE ) BLUEMOTION-TECHNOL

  Tiranë Dje, 23:33
  12.900 €
 • 9 foto
  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat
  Vetura

  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2006 Kambio automatike dsg 7g marsha ne timon F1 Model higlin

  Fier Dje, 23:33
  4.500 €
 • 7 foto
  PASSAT CC 2.0 TDI DSG 177 PS
  Vetura

  PASSAT CC 2.0 TDI DSG 177 PS

  Shitet passat cc 2.0 tdi automatic 177 ps ngjendje perfekte pa dogan

  Prishtinë Dje, 23:31
  10.900 €
 • 6 foto
  Okazion!! Golf 5 Plus 1.9 Tdi Automat 2007!!
  Vetura

  Okazion!! Golf 5 Plus 1.9 Tdi Automat 2007!!

  Vw Golf 5 Plus viti 2007 Automat motorr 1.9 naft, motorri me i mir dhe super ekonomik. Ka 195000 km

  Fier Dje, 23:28
  4.800 €
 • 5 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Shitet golf 3 automatic te gjitha sherbimet e kryera esht ekonomik dhe shum I shpejt☄️Cmimi I

  Tiranë Dje, 23:27
  12.000 €
 • 2 foto
  VW Golf 5 plus benzin gaz
  Vetura

  VW Golf 5 plus benzin gaz

  Me targa shqiptare dhe letra te sapo bera per nje vit 01.09.2019 .siguracion full kasko

  Elbasan Dje, 23:26
  5.700 €
 • 8 foto
  VW Caddy LIFE 1.6 Benzine+Gas 2006
  Vetura

  VW Caddy LIFE 1.6 Benzine+Gas 2006

  Shitet VW Caddy LIFE 1.6 Benzine/Gas (102 PS) prodhim i vitit 2006 e sapo ardhur ne rruge tokesore n

  Durrës Dje, 23:25
  5.700 €
 • 0 foto
  T4
  Vetura

  T4

  Shes kombin ne gjet te mir ka nevoj me investu pak kombi ka regjstrim deri me 17.10 .2019 osht ne

  Kamenicë Dje, 23:24
  1.650 €
 • 5 foto
  VW Polo 1.4 TDI 2003
  Vetura

  VW Polo 1.4 TDI 2003

  Shitet VW Polo e fund vitit 2003 me motorr 1.4 TDI (DI te kuqe) e sapo ardhur nga Gjermania,me dogan

  Durrës Dje, 23:24
  2.700 €
 • 11 foto
  VW Touran Automat viti 2008
  Vetura

  VW Touran Automat viti 2008

  Shitet VW Touran e vitit 2008 e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targim. Makin

  Durrës Dje, 23:24
  5.600 €
 • 10 foto
  VW Touran 2.0 Automat 2008
  Vetura

  VW Touran 2.0 Automat 2008

  Shitet VW Touran e vitit 2008 e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targim. Makin

  Durrës Dje, 23:24
  5.300 €
 • 9 foto
  Tauran 1.9 TDI 5 ulse 2009 posa ardhur 183 km
  Vetura

  Tauran 1.9 TDI 5 ulse 2009 posa ardhur 183 km

  shitet vetura tauran 1.9 tdi 5 ulse 6 shpejci viti 2009 posa ardhurr nga gjermania full extra per m

  Prishtinë Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  super okazion super makin
  Vetura

  super okazion super makin

  makina esht no coment full full option navigator te madh automat 1.9 kambio (DSG) ne gjendje spelta

  Tiranë Dje, 23:24
  4.444 €
 • 9 foto
  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.
  Vetura

  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.

  Shitet golf GTI (2.0 benzin) automatik i sapo ardhur. Makines i jan bere te gjitha sherbimet ska nev

  Tiranë Dje, 23:23
  10.000 €
 • 10 foto
  Golf 4 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI

  Golf 4 1.9 TDI viti prodhimit nfund te 1998 regjistrim ka 1 vit servisin e vajit dhe filterav e ka t

  Lipjan Dje, 23:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW PASSAT 2.0.TDI
  Vetura

  VW PASSAT 2.0.TDI

  -Shitet Vw Pasat Variant 2.0 TDI Me Dogane dhe homologim te paguar -Transmetuesi automatik DSG -Nav

  Ferizaj Dje, 23:17
  10.000 €
 • 8 foto
  Golf 6 Highline 2.0 Me Dogan Rks 140 Ps.
  Vetura

  Golf 6 Highline 2.0 Me Dogan Rks 140 Ps.

  2.0 Highline 140 PS. 6 Shpejci + R. Ardhur Nga 🇩🇪. Vetura Perfekt Vetem Blers Serioz Jo SMS FLM.

  Prishtinë Dje, 23:17
  9.300 €
 • 7 foto
  PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 AUTOMATIK
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 AUTOMATIK

  Passat 1.9 TDI Automatik Viti 2002 RKS Regjistrim 4 muj Vetura posedon Klimatronik Abss Airbag Hidro

  Prizren Dje, 23:17
  4.200 €
 • 7 foto
  SHITET PASSAT CC 2.0 TDI DSG FULL OPCIONE RKS
  Vetura

  SHITET PASSAT CC 2.0 TDI DSG FULL OPCIONE RKS

  +38349666469 SHITET ........... .... SHITET PASSAT CC 2.0 TDI DSG RKS FULL OPCIONE E SERVISUME ME

  Prishtinë Dje, 23:17
  13.000 €
 • 11 foto
  GOLF 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi RKS 8 Muj
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi RKS 8 Muj

  Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi Karavan Viti 2000 Regjistrim 8 Muj Vetura Posedon Klim Abss Airbag Esp Ce

  Prizren Dje, 23:17
  3.900 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULESE
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULESE

  Shitet VW Touran 2.0 TDI 6 shpejtsi 7 ulese Klime Gjamat me rryme te erresuar

  Ferizaj Dje, 23:16
  4.800 €
 • 8 foto
  Golf GT TDI
  Vetura

  Golf GT TDI

  Golf GT TDI 2.0 . Viti prodhimit 2006 . Manual me 6 shpejtsi . Ne gjendje te mire Pune si brenda dhe

  Gjilan Dje, 23:12
  2.200 €
 • 7 foto
  ??GOLF DIESEL-1.6- REGJISTRIM KA -8-MUAJ??
  Vetura

  ??GOLF DIESEL-1.6- REGJISTRIM KA -8-MUAJ??

  🚘-GOLF ĒSHT 1.6-DIESEL ⚙️ -SERIES *85 📍-PUNOM SHUM MIR 🔥- VOZITET SHUM MIR 👌 GOMA TE REJA 🔥QE

  Ferizaj Dje, 23:12
  1.000 €
 • 3 foto
  VW Golf 4 TDI
  Vetura

  VW Golf 4 TDI

  Golf 4 TDI ( DI ) Te kuqe 6 Shpejtesi Manual , Kerri posedon klima tronik , ( Vetura shitet + me g

  Prishtinë Dje, 23:11
  4.500 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012
  Vetura

  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012

  Shitet passat portobagazh ( station wegan) i vitit 2012 me motorr 1.6 nafte me kambio manuale 6+R. N

  Tiranë Dje, 23:10
  8.400 €
 • 5 foto
  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt
  Vetura

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, letra te sapo prera, full opsion, cmimi 8500€ i diskutushem, ju lute

  Krujë Dje, 23:10
  8.500 €
 • 4 foto
  Shitet VW Golf Plus 1.9
  Vetura

  Shitet VW Golf Plus 1.9

  Shitet Volkswagen Golf Plus motorr 1.9 nafte. Makina eshte e vitit 2005 me kambio automatike DSG, kl

  Tiranë Dje, 23:10
  5.200 €
 • 6 foto
  VW CADDY 1.6
  Vetura

  VW CADDY 1.6

  Shitet vw Caddy me motorr 1.6 nafte viti 2012 me kambio manuale 5+R me sendilje 4+1, kondicioner, x

  Tiranë Dje, 23:10
  7.800 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë Dje, 23:09
  10.500 €
 • 0 foto
  GOLF4 1.6SR
  Vetura

  GOLF4 1.6SR

  Shes ndrroj vetura ne gjendje te mir vetura posedon Klim Airbag Centrall 2qelsa Liber servisi 4gjam

  Mitrovicë Dje, 23:09
  3 €
 • 10 foto
  Golf 6 1.6 benzin gaz 2009 me dogan 6700euro
  Vetura

  Golf 6 1.6 benzin gaz 2009 me dogan 6700euro

  Golf 6 1.6 benzin gaz viti 2009 215mije km 5porta full opsion komanda ne timon klima ne gjendje te s

  Tiranë Dje, 23:07
  6.700 €
 • 11 foto
  Shitet Kombi T6 - 2.0 TDI - 2011
  Vetura

  Shitet Kombi T6 - 2.0 TDI - 2011

  INFO : 044/304-302 Shitet Kombi T6 Viti i prodhimit - 2011 Motori - 2.0 TDI Nderruesi Manual Klim

  Prishtinë Dje, 23:05
  7.500 €
 • 8 foto
  vw Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  vw Golf 6 2.0 TDI

  Shes Golf 6 2.0 TDI Diesel 110ps, viti i prodhimit 2009 regjistrimi i par ne kosov Opsionet: ClimA

  Prishtinë Dje, 23:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  polo gaz benzi okazion. letra te sapo prera deri
  Vetura

  polo gaz benzi okazion. letra te sapo prera deri

  polo 1.4 ... gaz benzin shum ekonomike 3 mij lek 100 klm disqe origjinal alimini te sapo bler gom

  Lushnjë Dje, 23:04
  1.500 €
 • 5 foto
  VW Passat SE excellent condition
  Vetura

  VW Passat SE excellent condition

  Very nice, elegant and dynamic VW Passat SE, 2013, 2.5l engine (petrol), DSG automatic transmission,

  Tiranë Dje, 23:03
  13.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen scirocco 2,0 benzin
  Vetura

  Volkswagen scirocco 2,0 benzin

  Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Dur

  Tiranë Dje, 23:02
  7.000 €
 • 2 foto
  Golf 2 VP-90
  Vetura

  Golf 2 VP-90

  Golf 2 1.6 Naft ngjendje perfekt fellne vp 90 5 muj rks manual 5+r 100% si ne foto etjj..

  Lipjan Dje, 23:00
  999 €
 • 7 foto
  VW Golf Automat
  Vetura

  VW Golf Automat

  Shitet VW Golf, nafte me motorr 1,9 TDI viti 2007, me kamjo automatike Makina ka nje konsum minimal

  Durrës Dje, 22:58
  4.850 €
 • 11 foto
  shitet golf 6 2.0 tdi
  Vetura

  shitet golf 6 2.0 tdi

  shitet golf 6 2.0 tdi i sapo ardhur nga gjermani vetura posedon liber servis 255000kl ne gjendje

  Prishtinë Dje, 22:58
  6.100 €
 • 11 foto
  VW Polo sapo ardhur nga gjermania super me dogane
  Vetura

  VW Polo sapo ardhur nga gjermania super me dogane

  Shitet Volkswagen polo super makine vetem me 188 mij km orgjinale te garantuara gjendja perfekte nga

  Tiranë Dje, 22:58
  3.100 €
 • 11 foto
  Shitet golfi 4 1.9 tdi Shum i mir 044 647 279
  Vetura

  Shitet golfi 4 1.9 tdi Shum i mir 044 647 279

  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi I regjistruar Der Muajin E .03.2020 Veturen E posedon Ne Kosov Vetum ni P

  Prishtinë Dje, 22:58
  3.450 €
 • 9 foto
  Golf Vll tdi 2.0. 2014 i doganuar rks
  Vetura

  Golf Vll tdi 2.0. 2014 i doganuar rks

  Golf vll tdi 2.0. gjasht shpejtsi 110 kw 150 pes v.p.24.09.2014 i ardhur nga zvicrra i sapo doganuar

  Prishtinë Dje, 22:54
  13.700 €
 • 8 foto
  VW Passat 1.9 TDI 2004 1vit regjistim
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI 2004 1vit regjistim

  Shes veturen karavan, 1.9 TDI, viti prodhimit 2004, vit modeli 2005, ne gjendje te shkelqyeshme vizu

  Prishtinë Dje, 22:54
  4.800 €
 • 7 foto
  Shes golf 6 rks ne gjendje te regullt viti 2011
  Vetura

  Shes golf 6 rks ne gjendje te regullt viti 2011

  Shes golf 6 rks ne gjendje te regullt viti 2011 1.6 tdi qe ni jav ne kosov climatronik gjamat elektr

  Prizren Dje, 22:53
  7.900 €
 • 2 foto
  Golf 2 1.6 Diesel
  Vetura

  Golf 2 1.6 Diesel

  Shitet Ndrrohet golf 2 1.6 Diesel Librez Benzis Ne gjendje mir Rigjistrim i Skadum Viti i prodh

  Obiliq Dje, 22:53
  599 €
 • 10 foto
  Golf 7 TDI 2.0 Highline
  Vetura

  Golf 7 TDI 2.0 Highline

  Vetura posedon xhama te erresuar mrapa nga fabrika posedon libren e servisit me te gjitha serviset n

  Prishtinë Dje, 22:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf 6 2.0 tdi isapo doganuar
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 tdi isapo doganuar

  shes golf 6 2.0 tdi me dogan dhe homologim shum ne gjendje temir teknike per me shum 044 431 606 vet

  Prishtinë Dje, 22:52
  8.400 €
 • 4 foto
  Shes veturen Vento 1.9, viti 1992, diesel
  Vetura

  Shes veturen Vento 1.9, viti 1992, diesel

  Shes veturen Vento 1.9, viti i pordhimt 1992, diesel, manual, ne gjendje te rregullt, ka regjistrim

  Ferizaj Dje, 22:52
  1.650 €
 • 9 foto
  Tiguan 2.0 dizel Automatik
  Vetura

  Tiguan 2.0 dizel Automatik

  Shes tiguan 2.0 Dizel Automatik 4 motion shum ne gjendje temir me kilometra te garantuara per me shu

  Prishtinë Dje, 22:51
  12.800 €
 • 8 foto
  VW Eos 2.0 dizel Automatik 2010
  Vetura

  VW Eos 2.0 dizel Automatik 2010

  shes EOS 2.0 dizel Automatik 2010 esapo doganuar dhe erigjistruar ne rks per her te par vetura posed

  Prishtinë Dje, 22:50
  Me Marrveshje