Vetura
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI GTD 170 PES 2010 PA DOGAN
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI GTD 170 PES 2010 PA DOGAN

  VW GOLF 6 2.0 TDI GTD ORGJINAL 125KW 170PES VITI 25.09.2010 NE GJENDJE SHUM TE MIR KM 225584 TE GARA

  Vushtrri Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OKAZION VW GOLF AUTOMAT 2011
  Vetura

  OKAZION VW GOLF AUTOMAT 2011

  🔸️VW GOLF, AUTOMAT, BENZINE🔸️ 🔸️TEL:0672225708🔸️ 🔸️VITI 2011 🔸️BENZINE 🔸️PERSHTATSHE

  Tiranë Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes cady 1.9 sdi
  Vetura

  shes cady 1.9 sdi

  SHES CADY 1.9 SDI SHUM NGJENDJE TE MIR MOTORIKE PUNON MIR HEC SHUM MIR I SHTRENGUM RIGJISTRIM GATI

  Fushë Kosovë Sot, 19:54
  850 €
 • 8 foto
  Shtet T5
  Vetura

  Shtet T5

  Shitet T5 , 2.5 TDI , ne gjendje shum te mire i rujtun si mrena ashtu dhe jasht , klim funksionale ,

  Fushë Kosovë Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 5 Karavan 1.9 Tdi
  Vetura

  Golf 5 Karavan 1.9 Tdi

  Shes Golf 5 Karavan 1.9 tdi,serviset e kryera,setin e kuplungut te ndrum si dhe setin rypit me garan

  Rahovec Sot, 19:54
  5.950 €
 • 5 foto
  T4 - 2000
  Vetura

  T4 - 2000

  Shitet T4 , viti 2000 , motorri 2.5 , ne gjendje shum te mire , 6 ulse , me dogan dhe homologim t pa

  Fushë Kosovë Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Taureg erline 4.2 tdi 2011 rks full full full
  Vetura

  Taureg erline 4.2 tdi 2011 rks full full full

  Taureg 4.2 tdi erline lleda cenon navi camera panaram shoeci timon karrikat ftofje nxemje panaram 2

  Prishtinë Sot, 19:54
  18.900 €
 • 3 foto
  Shitet vw jetta
  Vetura

  Shitet vw jetta

  Vetura esht ne gjendje shum te mir si jasht ashtu edhe brenda. posedon kamera mbrapa ulse me nxemje

  Ferizaj Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 Naft - Automat DSG - 2010
  Vetura

  Golf 6 2.0 Naft - Automat DSG - 2010

  Golf 6 motorr 2.0 Naft Kamio Automat DSG Viti prodhimit 2010 Xhama te zinj Orgjinal Navi te madh ,

  Fier Sot, 19:52
  8.000 €
 • 7 foto
  Pasat. 2 naft mundesi ndrimi.
  Vetura

  Pasat. 2 naft mundesi ndrimi.

  Makina eshte ne syper gjendje ska nevoj per asnje sherbim .

  Pogradec Sot, 19:51
  4.400 €
 • 5 foto
  VW Golf 7 130000 km !!!
  Vetura

  VW Golf 7 130000 km !!!

  Shes VW Golf 7 me Dogan dhe Homologim *Viti 2013 *Motorri 1.6 TDI BlueMotion * Fuqia 77kW (105 H

  Prishtinë Sot, 19:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter
  Vetura

  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter

  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter Servisimin e Kryer komplet RKS 1 MUAJ Dubellkabin +38343979942

  Prishtinë Sot, 19:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter
  Vetura

  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter

  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter Servisimin e Kryer komplet RKS 1 MUAJ Dubellkabin +38343979942

  Fushë Kosovë Sot, 19:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 Sapo Doganum
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 Sapo Doganum

  ☎️045-616-787☎️ ✅Volkswagen Caddy 1.9 SDI viti i Prodhimit 2005 ✅Sapo Doganum , Homolog

  Pejë Sot, 19:49
  3.800 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 RKS 1 VIT
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ✅Volkswagen Caddy 1.9 SDI viti i Prodhimit 2005 ✅Sapo Doganum , Homolog

  Pejë Sot, 19:49
  3.800 €
 • 10 foto
  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN
  Vetura

  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN

  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE 5 SHPEJTESI, SIBER, GOMAT E MI

  Pejë Sot, 19:49
  1.000 €
 • 0 foto
  VW Phaeton
  Vetura

  VW Phaeton

  Mirdita Zonja die Zotrinj Un Haxhi Gashi jetoj ne Gjermani dhe Veturen Feton Dizell e Shesim per

  Pejë Sot, 19:48
  10.000 €
 • 11 foto
  shitet golf 6 2.0 tdi
  Vetura

  shitet golf 6 2.0 tdi

  shitet golf 6 2.0 tdi i sapo ardhur nga gjermani vetura posedon liber servis 255000kl ne gjendje

  Prishtinë Sot, 19:48
  6.100 €
 • 10 foto
  Golf 6 viti 2011
  Vetura

  Golf 6 viti 2011

  Golf 6 i sapo targuar 126000 km orgjinale me garanci,2,5 benzine/gaz,impjanti i sapo vendosur Romano

  Tiranë Sot, 19:48
  9.500 €
 • 10 foto
  VW POLO 1.6 TDI
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI

  VW POLO 1.6 TDI 2009 I DOGANUAR VETURA POSEDON KLIM ABS CENTRAL TIMON SERVO DRITARE ELEKTRIKE NE GJE

  Ferizaj Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW GOLF VI PLUS 2012
  Vetura

  VW GOLF VI PLUS 2012

  VW GOLF VI PLUS 1.6 TDI 2012 VETURA POSEDON KLIM ABS CENTRAL KOMANDA NE TIMON SENZORA PARA MBRAPA FE

  Ferizaj Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW GOLF 6
  Vetura

  VW GOLF 6

  VW GOLF 6 1.6 TDI 2011 I DOGANUAR LIBRA SERVISI VETURA POSEDON KLIM ABS CENTRAL DRITARE ELEKTRIKE FE

  Ferizaj Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 Pa Dogan
  Vetura

  VW Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 Pa Dogan

  ☎️045-616-787☎️ ✅Golf 6 2.0 Diesel Model Comfortline viti 2009 ✅KLIM FUNKSIONALE ✅NAV

  Pejë Sot, 19:46
  6.000 €
 • 7 foto
  VW FOX 2008
  Vetura

  VW FOX 2008

  VW FOX 1.2 BENZIN 2008 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE RKS DERI 30.11.2019 044 353 278

  Ferizaj Sot, 19:46
  3.900 €
 • 11 foto
  VW GOLF VI GTD
  Vetura

  VW GOLF VI GTD

  VW GOLF VI GTD 2.0 TDI 125 KW 2011 AUTOMATIC DSG ME DOGAN HOMOLOGIM TE KRYER LIBRA SERVISI 044 353 2

  Ferizaj Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Golf 1.8 GTI
  Vetura

  VW Golf 1.8 GTI

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.8 Benxin GTI origjinal ✅Timon Hidraulik ✅ABS-ASR ✅Centr

  Pejë Sot, 19:46
  1.200 €
 • 6 foto
  VW Golf 1.8 GTI ne gjendje perfekte
  Vetura

  VW Golf 1.8 GTI ne gjendje perfekte

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.8 Benxin GTI origjinal ✅Timon Hidraulik ✅ABS-ASR ✅Centr

  Pejë Sot, 19:46
  1.200 €
 • 0 foto
  VW GOLF VII 2.0 TDI 2013 Me Dogan
  Vetura

  VW GOLF VII 2.0 TDI 2013 Me Dogan

  VW GOLF VII 2.0 TDI Manual 6 Shpejsi Viti 2013 I Sapo Doganuar . Posedon. Klimatronik, Ulse me Nxe

  Prishtinë Sot, 19:46
  12.500 €
 • 7 foto
  VW GOLF 1.9 TDI
  Vetura

  VW GOLF 1.9 TDI

  VW GOLF 1.9 TDI 1998 NE GJENDJE TE MIR RKS DERI 03.01.2020 044 700 882

  Ferizaj Sot, 19:46
  3.200 €
 • 11 foto
  Golf 6 tdi 2.0 team automatik 2009
  Vetura

  Golf 6 tdi 2.0 team automatik 2009

  Shes golf 6 tdi 2.0 Automatik Team Me dogan homulgim kontroll teknike Ne gjendje shum te mir Vitit

  Prishtinë Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw golf 4 benxin gaz 1.6
  Vetura

  Vw golf 4 benxin gaz 1.6

  Shitet golf motorr 1.6 benxin gaz i shkruar ne leje. Full opsion klima tronik funksionale. Shum ekon

  Tiranë Sot, 19:45
  1.750 €
 • 6 foto
  Golf 5 tdi 2.0 GT 2009
  Vetura

  Golf 5 tdi 2.0 GT 2009

  Shes golf 5 tdi 2.0 GT Saponi ardhur nga gjermonia Vitit 2009 Km 248 mi Ne gjendje shum te mir Te

  Prishtinë Sot, 19:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 6 plus 2.0 tdi highline 2009
  Vetura

  Golf 6 plus 2.0 tdi highline 2009

  Shes golf 6 plus 2.0 tdi Automatic DSG Sapo i ardhur nga gjermonia Ne gjendje shum te mir Vitit 20

  Prishtinë Sot, 19:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 6 plus 2.0 tdi style 2011
  Vetura

  Golf 6 plus 2.0 tdi style 2011

  Shes golf 6 plus 2.0 tdi style Vitit 2011 Km 227 Kw 103 Ne gjendje shum te mir Me dogan homulgim k

  Prishtinë Sot, 19:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Golf Plus 1.9 nafte Automat 2007 Euro 4
  Vetura

  VW Golf Plus 1.9 nafte Automat 2007 Euro 4

  VW Golf Plus 1.9 nafte Automat Viti 2007 Euro 4 nga Gjermania Me servise te bera Goma te reja Vaj fi

  Tiranë Sot, 19:44
  5.299 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9SDI
  Vetura

  VW Caddy 1.9SDI

  Shes VW Caddy 1.9SDI viti 2003 I sa po ardhur nga jasht ne gjendje perfekte.135mi Kilometra me liber

  Prishtinë Sot, 19:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 TDI, Automatik, 2006
  Vetura

  VW Caddy 1.9 TDI, Automatik, 2006

  Volkswagen Caddy 1.9 TDI, kambio automatike, 201500km orgjinale, xhama te zinje orgjinal, navigator

  Durrës Sot, 19:40
  5.500 €
 • 6 foto
  Shes fellne te ndyshme skoda passac golf caddy...
  Vetura

  Shes fellne te ndyshme skoda passac golf caddy...

  Shes fellnet me goma te dimnit dhe te veres

  Gjakovë Sot, 19:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  golf 2 1.9 tdi regjistrim 9 muj
  Vetura

  golf 2 1.9 tdi regjistrim 9 muj

  ka regjistrim 9 muj motorr tmir karaseri tmir gomat e reja hipotek nuk osht denime ska ndrrim i muns

  Mitrovicë Sot, 19:40
  1.250 €
 • 11 foto
  VW Volkswagen Touran 2.0 TDI, Automat, DSG
  Vetura

  VW Volkswagen Touran 2.0 TDI, Automat, DSG

  Okazion.. Volkswagen Touran 2.0 TDI, kambio automatike DSG tronik, viti 2005, navigator ekran te mad

  Durrës Sot, 19:39
  4.900 €
 • 8 foto
  Okazion.. VW CADDY 1.6 TDI, 2014,
  Vetura

  Okazion.. VW CADDY 1.6 TDI, 2014,

  Volkswagen Caddy 1.6 TDI, viti 2014, kambio manual, xhama te zinje orgjinal, disqe alumini orgjinal

  Durrës Sot, 19:39
  11.000 €
 • 8 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI

  Vw passat 2.0 TDI ne gjendje teper te mir i sapoardhur ne gjendje teper te mir . Klimatronik, abs, e

  Gjakovë Sot, 19:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 6 automat ? viti 2008- 2009
  Vetura

  Golf 6 automat ? viti 2008- 2009

  Golf 6 kamio automat , viti 2009 -2010 , sensor mbrapa , ekran i madh , kompjuter bordi , xhamat e e

  Tiranë Sot, 19:38
  8.200 €
 • 8 foto
  Golf 7 BlueMotion
  Vetura

  Golf 7 BlueMotion

  Golf 7 1.6 Tdi BlueMotion 2013...... Vetura posedon..: Klimtronic,Ulset me nxemje,Senzora Shiut,Senz

  Prishtinë Sot, 19:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Volswagen Touran 1.9 Nafte 3300 euro
  Vetura

  Volswagen Touran 1.9 Nafte 3300 euro

  SHITET Wolsvagen Touran Motor 1.9 Nafte 7 vende E sapo ardhur nga zvicra Dogana e paguar Te gjitha s

  Durrës Sot, 19:38
  3.300 €
 • 7 foto
  VW GOLF 6 TDI
  Vetura

  VW GOLF 6 TDI

  Vw golf 6 2.0 TDI ne gjendje teper te mir i sapoardhur. Klimatronik, abs , esp, karrikat me nxemje ,

  Gjakovë Sot, 19:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW GOLF 3
  Vetura

  VW GOLF 3

  SHITET VW GOLF 3 - 1.4 BENZINE (1391cc). E MIREMBAJTUR DHE E PASTER JASHTE E BRENDA. SHUME EKONOMIKE

  Korçë Sot, 19:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7 Vendeshe
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7 Vendeshe

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 TDI 7Vendeshe 6+1marshe e sapo ardhur me dogane te paguar!214Mije Km or

  Kavajë Sot, 19:37
  4.000 €
 • 7 foto
  Golf 5 Plus 1.9 nafte .viti 2005
  Vetura

  Golf 5 Plus 1.9 nafte .viti 2005

  Shes Golf 5 Plus me motorr 1.9 nafte ,kambjo manuale ,viti 2005 .me dogane te paguar .dekumenta te r

  Lushnjë Sot, 19:36
  4.400 €
 • 10 foto
  Golf 5 1.9 tdi
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi

  Golf 5 1.9 tdi. E sapo ardhur nga zvicra. Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komplet te k

  Gjakovë Sot, 19:36
  Me Marrveshje