Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  GOLF 7 GTD FULL
  Vetura

  GOLF 7 GTD FULL

  Golf 7 2.0TDI GTD Full opsion Viti 2013 Senzora para dhe mas Xenon bi xenon Lleda mbrapa modeli fu

  Ferizaj Dje, 21:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet touran 1.9 tdi 77 kw viti 2007 i regjistrua
  Vetura

  shitet touran 1.9 tdi 77 kw viti 2007 i regjistrua

  shes touran 1.9 tdi 77 kw viti 2007 ne gjendje shum te mir me gjitha serviset e kryera klimatronik

  Mitrovicë Dje, 21:46
  6.900 €
 • 3 foto
  VW GOLF VI, 2.0 NAFT, VITI 2010, FULL..
  Vetura

  VW GOLF VI, 2.0 NAFT, VITI 2010, FULL..

  PRIVAT) VW GOLF 6, NGJYRE GRI, VITI 2010, NAFT 140 HP, EURO 5, KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH. XH

  Tiranë Dje, 21:46
  7.800 €
 • 8 foto
  Golf 6 automat ? viti 2008- 2009
  Vetura

  Golf 6 automat ? viti 2008- 2009

  Golf 6 kamio automat , viti 2009 -2010 , sensor mbrapa , ekran i madh , kompjuter bordi , xhamat e e

  Tiranë Dje, 21:43
  8.200 €
 • 11 foto
  Shitet VW GOLF VII rks viti 2017
  Vetura

  Shitet VW GOLF VII rks viti 2017

  Shitet ve golf 7 viti 2017 rks 65000km me libra servisi senzora para dhe mbrapa

  Ferizaj Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Polo 1.1 benzin nemer tim 1 vjt rks
  Vetura

  VW Polo 1.1 benzin nemer tim 1 vjt rks

  Vetura eshte ne gjendje prefekte motorri 1.1 benzin viti 1986 regjistrim 28.06.2020 ne emer tim per

  Prishtinë Dje, 21:40
  890 €
 • 11 foto
  SHES PASAT 3C V.P 2009 PA DOGAN NGJEDJE TMIR
  Vetura

  SHES PASAT 3C V.P 2009 PA DOGAN NGJEDJE TMIR

  SHES PASAT 3C 1.9 TDI VITI PRODHIMIT 2009 NDRRUESI -MANUAL PA DOGAN I I SAPO ARDHUR VETURA ESHTE

  Vushtrri Dje, 21:40
  3.900 €
 • 7 foto
  Shitet Tauregu 4.2 Tdi
  Vetura

  Shitet Tauregu 4.2 Tdi

  Shes taureg gjendje te mir

  Prishtinë Dje, 21:40
  25.000 €
 • 0 foto
  VW Passat 2.0
  Vetura

  VW Passat 2.0

  Passat 2011 2.0 tdi dsg i posa ardhur nga zvicra karrika me nxemje klim tronik senzor digjital para

  Kamenicë Dje, 21:38
  8.500 €
 • 7 foto
  Passat CC 2013
  Vetura

  Passat CC 2013

  Shitet: VW Passat CC 2013 me motorr 2.0 naft me letra te paguara dhe ne gjendje perfekte ska nevoj p

  Vlorë Dje, 21:35
  13.000 €
 • 7 foto
  Shitet VW Golf Plus
  Vetura

  Shitet VW Golf Plus

  Shitet VW Golf Plus

  Tiranë Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6, 2.0 TDI viti 2009 nga Gjermania
  Vetura

  Golf 6, 2.0 TDI viti 2009 nga Gjermania

  Shitet Golf 6. 2.0 Diesel, TDI, 2009 i sapoardhur nga Gjermania. 81kW. Klimatronik, karrikat me nxem

  Prishtinë Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 3 me regjistrim 8 muj
  Vetura

  Golf 3 me regjistrim 8 muj

  Shes golf 3 benxin+gaz punon punon shum mir hec mir me regjistrim edhe 8 muj golfi asht karavan me

  Lipjan Dje, 21:32
  1.350 €
 • 4 foto
  Shes taureg 4.2 tdi gjendje teper te mir full
  Vetura

  Shes taureg 4.2 tdi gjendje teper te mir full

  Shes taureg 4.2 tdi v8 full

  Prishtinë Dje, 21:32
  20.500 €
 • 6 foto
  Vw turan 1.9 Tdi
  Vetura

  Vw turan 1.9 Tdi

  🇩🇪Vw Turan 2010 Tel 0686666183 🇩🇪1.9 Tdi 🇩🇪Viti 2010 🇩🇪Sensor Parkini 🇩🇪Naft 🇩🇪 Serdile me ngrohje 🇩

  Shkodër Dje, 21:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ LPG EURO 4 GJERMANIA
  Vetura

  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ LPG EURO 4 GJERMANIA

  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ-LPG ORIGJINAL TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 234000 KM ORIGJINALE ME LIBER SE

  Pogradec Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK EURO 4 GJERMANIA
  Vetura

  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK EURO 4 GJERMANIA

  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK TIPTRONIC EURO 4 TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 230000 KM ORIGJINALE ME LIB

  Pogradec Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 5 Plus 1.9 nafte .viti 2005
  Vetura

  Golf 5 Plus 1.9 nafte .viti 2005

  Shes Golf 5 Plus me motorr 1.9 nafte ,kambjo manuale ,viti 2005 .me dogane te paguar .dekumenta te r

  Lushnjë Dje, 21:26
  4.400 €
 • 6 foto
  Volkswagen Turan
  Vetura

  Volkswagen Turan

  Shitet Volkswagen Turan Viti 2006 Kamio automatike Navigator i madh Sedilje me ngrohje Klima Disqje

  Tiranë Dje, 21:26
  5.200 €
 • 6 foto
  Volkswagen Sharan
  Vetura

  Volkswagen Sharan

  Shitet Volkswagen Sharan Higline Viti 2008 Klima tronik Navigator i madh Gomandat ne timon Sensor pa

  Tiranë Dje, 21:26
  6.200 €
 • 11 foto
  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi
  Vetura

  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi

  Tiguan 1.4 TSI ..4MOTION...4×4 teper e shpejte dhe ekonomike.Benzine-GAZ dhe ne leje montuar ne gjer

  Korçë Dje, 21:25
  11.500 €
 • 4 foto
  Golf 3 Benzin 2.0 Gti Fabrikisht.Regj 06-05-2020
  Vetura

  Golf 3 Benzin 2.0 Gti Fabrikisht.Regj 06-05-2020

  Shes Golf 3 Benzin 2.0 Gti Fabrikisht Viti 94 Iregjistruar Deri Me 06-05-2020 Motorr Shum Te Mir Voz

  Prishtinë Dje, 21:24
  1.380 €
 • 6 foto
  Bassat B7 DSG
  Vetura

  Bassat B7 DSG

  Shitet vetura Passat B7 2.0 Viti prodhimit 2011 model 2012 -DSG me tabela KS FULLL OPSION: Senzora

  Prishtinë Dje, 21:24
  1 €
 • 9 foto
  Rent A Car @ Aeroport Prishtina prej 15€/dite!
  Vetura

  Rent A Car @ Aeroport Prishtina prej 15€/dite!

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Tel/ viber/ whats: +38345450454 Tel: 049303591 Viber/ whats: +32

  Kaçanik Dje, 21:23
  20 €
 • 10 foto
  Rent A Car @ Aeroport Prishtina prej 15€/ dite!
  Vetura

  Rent A Car @ Aeroport Prishtina prej 15€/ dite!

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Tel/ viber/ whats: +38345450454 Tel: 049303591 Viber/ whats: +32

  Gllogoc Dje, 21:23
  20 €
 • 8 foto
  OKAZION CADYY 1.9 nafte viti 2007 me dogan
  Vetura

  OKAZION CADYY 1.9 nafte viti 2007 me dogan

  Makina sapo ka ardhur me dogan be gjendje shum te mir cmimi 3700€ okazion

  Kavajë Dje, 21:23
  3.700 €
 • 7 foto
  GOLF 5 KAMBJO MANUALE 1.9 NAFTE GOAL
  Vetura

  GOLF 5 KAMBJO MANUALE 1.9 NAFTE GOAL

  me dogan te paguar..e sapo ardhur nga gjermania..ne gjente te shkelqyer..per cfar do lloj pyetje me

  Tiranë Dje, 21:22
  4.500 €
 • 3 foto
  TOURAN 1.9 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 7 VENDE
  Vetura

  TOURAN 1.9 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 7 VENDE

  ME DOGAN TE PAGUAR..PER ME SHUM PYETJE KONTAKTONI

  Tiranë Dje, 21:21
  5.300 €
 • 8 foto
  Prishtina Aeroport Rent A Car prej 15€/dite!
  Vetura

  Prishtina Aeroport Rent A Car prej 15€/dite!

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Tel/ viber/ whats: +38345450454 Tel: 049303591 Viber/ whats: +32

  Prizren Dje, 21:21
  15 €
 • 10 foto
  Rent A Car @ Prishtina Aeroport prej 15€/dite!
  Vetura

  Rent A Car @ Prishtina Aeroport prej 15€/dite!

  BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Tel/ viber/ whats: +38345450454 Tel: 049303591 Viber/ whats: +32

  Ferizaj Dje, 21:21
  15 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PHAETON R- LINE ORIGJINAL ME MOTOR TURBO 3.0L. NUK EKAP TAKSA LUKSIT SE ESHTE 2997 KUBIK.

  Tiranë Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kamioneta t4
  Vetura

  Shitet kamioneta t4

  Shitet kamioneta t4 2.5 tdi viti i prodhimit 1998 Kamioneta eshte ne gjendje shum te mire nuk ka ne

  Gjilan Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamionet t4 2.5 dizell
  Vetura

  Kamionet t4 2.5 dizell

  Shitet kamioneta t4 2.5 dizell viti i prodhimit 1998 Kamioneta eshte ne gjendje shum te mire e regji

  Ferizaj Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamionet t4 2.5 dizell
  Vetura

  Kamionet t4 2.5 dizell

  Shitet kamioneta t4 2.5 dizell viti i prodhimit 1998 Kamioneta eshte ne gjendje shum te mire e regj

  Viti Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rent A Car prej 15€/ dite! Prishtina Airport
  Vetura

  Rent A Car prej 15€/ dite! Prishtina Airport

  Rent A Car \" BELGA \" Prishtina Aeroport TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +37745450454 TEL

  Prishtinë Dje, 21:20
  15 €
 • 2 foto
  Cady 1.9 nafte viti 2009
  Vetura

  Cady 1.9 nafte viti 2009

  me dogan te paguar..rrip i motorit i ndruar ne 170 mi klm kiti freksjonit i ri ...jasht dhe brenda s

  Tiranë Dje, 21:20
  6.900 €
 • 5 foto
  shitet ndrrohet passati 1 vit rks
  Vetura

  shitet ndrrohet passati 1 vit rks

  shes ose ndrroj pasat 2.0 fund 2005 gjendje shum tmir pa as nje defekt ose grrith qe dy vite nks

  Vushtrri Dje, 21:20
  5.800 €
 • 0 foto
  shes tauran 1.9 tdi Automatik 5 muj rks viti2009
  Vetura

  shes tauran 1.9 tdi Automatik 5 muj rks viti2009

  shes tauran 1.9 dizell ne fund te 2008 posedon Automatik shpejsit ne timon klim atronik karrigat me

  Viti Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  passat 3c 2.0 DZG automatik
  Vetura

  passat 3c 2.0 DZG automatik

  049663662 viber 044663662 045669616

  Lipjan Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN TOUAREG 4MOTION INDIVIDUAL .ME MOTOR V10 BITURBO 5.0L.MAKINA ESHTE 20.12.2003 DHE ESHTE F

  Tiranë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime
  Vetura

  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime

  Shitet VW UP 1.0 Benzin viti Prodhimit 2013 manuel 5 shpejsi kilometra 120 mij me liber servisit dy

  Viti Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 6 Plus 1.6 TDI Automatik
  Vetura

  Golf 6 Plus 1.6 TDI Automatik

  Shes Golf 6 Plus viti 2012 dizel 1.6TDI, ngjyre hiri. 86000 miles. Posedon : air condition, tempoma

  Prishtinë Dje, 21:18
  4.950 €
 • 8 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Shitet Golf 6 2.0 TDI 81 KW 110 PES viti 2009 i sa po ardhur nga gjermonia klim tempomat librat e

  Prishtinë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Caddy -08
  Vetura

  VW Caddy -08

  Shitet Caddy 1.9 TDI MAXI i posaardhur nga Gjermania.Pa dogan ne gjendje shum te mir teknike poashtu

  Fushë Kosovë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Caddy 1.9 dizell ,viti 2005 ,rks, me klime
  Vetura

  Caddy 1.9 dizell ,viti 2005 ,rks, me klime

  Shitet vetura caddy 1.9 dizell i thjeshte , Me klime funksionale ,4goma te reja Vetura eshte e çlajm

  Prizren Dje, 21:17
  3.400 €
 • 8 foto
  Golf 5 plus 2.0 TDI ,1 vit Rks,n gjendje perfekte
  Vetura

  Golf 5 plus 2.0 TDI ,1 vit Rks,n gjendje perfekte

  Shitet vetura golf 5 plus me 6 shpejtesi , 2.0 dizell TDI 1 vit regjistrim , personal ne emrin tim.

  Prizren Dje, 21:17
  6.800 €
 • 6 foto
  Shes veturen volkswagen pollo
  Vetura

  Shes veturen volkswagen pollo

  Shes veturen Volkswagen pollo 1.4 tdi me klim funksionale ,xhamat me rrym ,centrall 1 vit regjistri

  Lipjan Dje, 21:17
  2.500 €
 • 3 foto
  VW JETTA BENZIN 1.3 REGJISTIM DERI 01/10/19
  Vetura

  VW JETTA BENZIN 1.3 REGJISTIM DERI 01/10/19

  SHES VW JETTA BENZIN 1.3 VITI 1987 REGJISTRIM DERI ME 01/10/2019 VETURA OSHT NE GJENDJE TE MIR PER M

  Prishtinë Dje, 21:16
  780 €
 • 6 foto
  SHITET POLO7 2015
  Vetura

  SHITET POLO7 2015

  shitet polo7 2015 1.4 tdi automatik dsg 181...km te kalume per ma shume info kontakto nr +3834977295

  Prishtinë Dje, 21:16
  1 €
 • 1 foto
  BLEJ PIKABA T VJETER PA REGJISTRIM- PER PJES
  Vetura

  BLEJ PIKABA T VJETER PA REGJISTRIM- PER PJES

  Blej pikaba t vjeter qe jon pa regjistrime edhe dizel edhe benzin si Ford, Reno , Opel, Volkswagen C

  Ferizaj Dje, 21:15
  300 €