Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG -2012
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG -2012

  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG viti i prodhimit 2012 posedon : klimatronik funksionale ai

  Ferizaj Sot, 14:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHES GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  SHES GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK

  SHES GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2013 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJ

  Ferizaj Sot, 14:07
  13.500 €
 • 7 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi Lleda i Doganuar 2009
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi Lleda i Doganuar 2009

  VW Golf 6 2.0 TDI i Regjistruar RKS (6 Muaj) ngjyr hiri metalike posedon : klimatronik airbaga centr

  Ferizaj Sot, 14:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 7 1.6  TDI R line
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI R line

  Golf 7 1.6 5 shpejtesi 2014 Model R line Abs Airbag Auto Parking ( parkohet vet ) Auto Hold Start/

  Prishtinë Sot, 14:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Vv Caddy 1.9 tdi 2005 me klim
  Vetura

  Shitet Vv Caddy 1.9 tdi 2005 me klim

  Shitet Vv Caddy 19 Tdi 77 Kw Klim Xhama me rrym Ulset me nxemje Gama te mira Kuk per bartke Qel

  Rahovec Sot, 14:07
  2.800 €
 • 4 foto
  Shitet golf 6 dielsel 1.6
  Vetura

  Shitet golf 6 dielsel 1.6

  Shitet golfi 1.6 tdi Ne gjendje shume te mire Nuk me zgjati ma shume veq kqyri fotot

  Prishtinë Sot, 14:07
  8.600 €
 • 11 foto
  Vw Up! 1.0 MPI 2015 Sapo Ardhur Nga ??ZVICRA??
  Vetura

  Vw Up! 1.0 MPI 2015 Sapo Ardhur Nga ??ZVICRA??

  Shitet Vetura Vw Up! 1.0 MPI Klima Funksjonale Sistemi I Ndjekjes Se Vijave te Bardh Ne Autostrad Ai

  Prizren Sot, 14:06
  7.150 €
 • 11 foto
  Volkswagen Golf 1.9 tdi,viti 2008
  Vetura

  Volkswagen Golf 1.9 tdi,viti 2008

  Motorr 1.9 diesel,kambio manuale,klima,viti,viti i prodhimit 12/2008.dogana e paguar

  Fier Sot, 14:05
  5.400 €
 • 5 foto
  Golf 4 ndrrim me pickup caddy!!!
  Vetura

  Golf 4 ndrrim me pickup caddy!!!

  1.4 16V me klim NDRRIM ME PICKUP CADDY!!!

  Gjilan Sot, 14:04
  2.800 €
 • 3 foto
  Touran 1.9 tdi shitet & Nderohet
  Vetura

  Touran 1.9 tdi shitet & Nderohet

  Shitet ose nderohet me makine tjeter me kamio automatike. Makina eshte ne gjendje shum te mire moto

  Berat Sot, 14:02
  4.700 €
 • 2 foto
  Shes mdrroj T5 1 vit rks me klim 1.9 TDi
  Vetura

  Shes mdrroj T5 1 vit rks me klim 1.9 TDi

  Shes ndrroj t5 1.9 TDI rks 1 vit rexhistrimin e dyt ne ns me klim fellne mira trapa porfet goma t mi

  Vushtrri Sot, 14:02
  3.700 €
 • 11 foto
  Caddy life me ulse automatik
  Vetura

  Caddy life me ulse automatik

  Caddy life automatik  me ulse  1.6 tdi viti 2011 ka servis te krym goma te reja klim gjamat elektron

  Podujevë Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TOURAN TDI BLUE MOTION
  Vetura

  TOURAN TDI BLUE MOTION

  Shitet TOURAN   viti 10.2010    .  5 + 2 vende( 7 vende ) vendet Portative .. e sapo ardhur nga gje

  Tiranë Sot, 14:02
  9.500 €
 • 11 foto
  TOURAN TDI 1.6 NAFTE
  Vetura

  TOURAN TDI 1.6 NAFTE

  Shitet TOURAN   viti 10.2010    .  5 + 2 vende( 7 vende ) vendet Portative .. e sapo ardhur nga gje

  Tiranë Sot, 14:02
  9.500 €
 • 2 foto
  CEDY 2.0 me klim karrika me nxemje sapo ardhur nga
  Vetura

  CEDY 2.0 me klim karrika me nxemje sapo ardhur nga

  Shes ndrroj pikap cedy sapo ardhur nga suhedia me klim karrika me nxemje xhama me rrym ne xhendje sh

  Vushtrri Sot, 14:02
  2.400 €
 • 3 foto
  Blej pikapa dhe kombe per pjes
  Vetura

  Blej pikapa dhe kombe per pjes

  Blej per pjes te gjitha llojet e pikapave dhe kombave me dhe pa dogan ne defekt etj.

  Ferizaj Sot, 14:01
  500 €
 • 0 foto
  Fejton 5.0 dizell viti 2005 rks Automatik ndrrimi
  Vetura

  Fejton 5.0 dizell viti 2005 rks Automatik ndrrimi

  Shes ndrroj fejto 5 .0 dizell rks automatik full ekstra me klimatronik masazh karrika ksenon karrika

  Vushtrri Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - TARGA TE HUAJA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - TARGA TE HUAJA

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Podujevë Sot, 14:00
  10.000 €
 • 4 foto
  Shes ndrroj golf 4 1.9 TDI rks 5 muj
  Vetura

  Shes ndrroj golf 4 1.9 TDI rks 5 muj

  Shes ndrroj golf 4 -.9 tdi rks 5 muj me xhendje shum te mir me xhdo servis te krym me klim funksiona

  Vushtrri Sot, 13:59
  3.400 €
 • 4 foto
  Pasat 1.9 di t kuqe viti 2000 1 vit rks 6 shpejci
  Vetura

  Pasat 1.9 di t kuqe viti 2000 1 vit rks 6 shpejci

  Shes ndrroj pasat 19 tdi 1 vit rks me klim ne xhendje shum te mir 044633338 049588881

  Vushtrri Sot, 13:59
  3.400 €
 • 1 foto
  VW Tiguan Sport
  Vetura

  VW Tiguan Sport

  Shitet vetura ne gjendje perfekte, me servis te rregullt dhe liber servisi. Vetura posedon kulmin pa

  Prishtinë Sot, 13:58
  14.100 €
 • 11 foto
  GOLF 6. 1.2 TSI. BENZIN. AUTOMATIK
  Vetura

  GOLF 6. 1.2 TSI. BENZIN. AUTOMATIK

  GOLF. 6. 1.2 BENZIN 77KW ME DOGAN VITI 2011 KLIMATRONIK NEVIGACION TEMPOMAT BORDKOMPJUT XHAMAT ELE

  Prishtinë Sot, 13:58
  8.800 €
 • 8 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyr

  Prishtinë Sot, 13:57
  20 €
 • 6 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania Leshojm vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

  Prishtinë Sot, 13:57
  20 €
 • 6 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

  Prishtinë Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  vw golf 7
  Vetura

  vw golf 7

  Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. Te gjitha sherbimet i jane kryer prane konc

  Tiranë Sot, 13:57
  13.500 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Passat 1.9 TDI 2002 Highline
  Vetura

  Passat 1.9 TDI 2002 Highline

  Vetura eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. 204 000 Km. Kambio tronic. Sallon Lek

  Tiranë Sot, 13:57
  3.500 €
 • 5 foto
  vw polo 1.2 benzin
  Vetura

  vw polo 1.2 benzin

  Shitet vw polo 1.2 benzin, regjistrim edhe 8 muaj, eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe me

  Malisheve Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te lloj

  Prishtinë Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te

  Prishtinë Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne per golf
  Vetura

  Fellne per golf

  Shiten fellne me goma per golf 4 bora seat polo audi a3 alfa romeo rover etj Viber 38344332351

  Prishtinë Sot, 13:56
  290 €
 • 4 foto
  Jetta viti 92
  Vetura

  Jetta viti 92

  Jetta 1.8benzin viti 92 rks deri muajin e 9 shum e rujtme si jasht edhe mrena.

  Prizren Sot, 13:55
  1.500 €
 • 5 foto
  Golf 2 1.6 GDT 1988 regjistrim 1 Vit
  Vetura

  Golf 2 1.6 GDT 1988 regjistrim 1 Vit

  Shes Golf 2 GTD viti 1988 , motorin e ka ne gjendje te mire , punon shume mire , gomat e para i ka t

  Ferizaj Sot, 13:55
  900 €
 • 3 foto
  golf 6 2.0 3 dyr
  Vetura

  golf 6 2.0 3 dyr

  Shes golf 6 2.0 tdi qe 9 muj i doganum regjistrum n emrin tim personal n gjendje shum t mir mundsi n

  Prishtinë Sot, 13:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 TDI 2.0 ME 103 KW HINGLINE ME KOMANDA NVOLL
  Vetura

  GOLF 6 TDI 2.0 ME 103 KW HINGLINE ME KOMANDA NVOLL

  Shitet

  Lipjan Sot, 13:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 7 R LINE Automatik
  Vetura

  Golf 7 R LINE Automatik

  Golf 7 R line viti 2015 me 123 mi km te garantuar me liber servisi ne gjendje perfekte

  Pejë Sot, 13:54
  18.000 €
 • 5 foto
  Okazion.. Golf 5 plus 1.9.. Automatike viti 2007
  Vetura

  Okazion.. Golf 5 plus 1.9.. Automatike viti 2007

  Okazion.. Shitet golf 5 plus.. Kambio automatike.. Viti 2007 - 2008..kondicioner.. Marshe ne timon..

  Tiranë Sot, 13:54
  5.500 €
 • 11 foto
  VW Passat 2.0 Tdi BMT I spo ardhurnga Gjermania
  Vetura

  VW Passat 2.0 Tdi BMT I spo ardhurnga Gjermania

  •Volkswagen Passat 2.0 TDI •Blue Motion Techonology, I sapo ardhur nga Gjermania • Volkswag

  Prishtinë Sot, 13:54
  7.200 €
 • 11 foto
  VW Passat 2,0 Tdi BMT i sapo ardhur nga Gjermania
  Vetura

  VW Passat 2,0 Tdi BMT i sapo ardhur nga Gjermania

  •Volkswagen Passat 2.0 TDI •Blue Motion Techonology, I sapo ardhur nga Gjermania • Volkswag

  Mitrovicë Sot, 13:54
  7.200 €
 • 7 foto
  Golf V SUPER!
  Vetura

  Golf V SUPER!

  Shitet golf V 2.0 super gjendje, me te gjitha sherbimet. Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim.

  Dibër Sot, 13:54
  4.600 €
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7 Vendeshe
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI 7 Vendeshe

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 TDI 7Vendeshe 6+1marshe e sapo ardhur me dogane te paguar!214Mije Km or

  Kavajë Sot, 13:53
  4.000 €
 • 10 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Touran

  Tiranë Sot, 13:53
  4.800 €
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN POLO CROS ME MOTOR 1.4 BENZINE KAMJO AUTOMATIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë Sot, 13:53
  Me Marrveshje