Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte
  Vetura

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte manual shitet ndrrohet Nr.Te/Viber:+383-45-295-112

  Gllogoc Sot, 00:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Vetura eshte ne gjendje te mire dhe e ruajtur brenda dhe jasht. Ndrrim i mundur me vetur qe me konve

  Vushtrri Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   Jetta 1.8
  Vetura

  Jetta 1.8

  Shitet Jetta 1.8 benzin . Vetura esht ne gjendje te rregullt . Ka regjistrim deri ne muajin shkurt

  Gjakovë Dje, 23:58
  950 €
 • 4 foto
  Pasat benzi
  Vetura

  Pasat benzi

  shes veturen ne gjendje te rregullt passat benzin 2.2, 1 vit rks

  Prishtinë Dje, 23:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 4 1.9 diesel
  Vetura

  Golf 4 1.9 diesel

  Shes golf 4 (TDI tkuqe) 1.9 nafte. Nr i tel +393880518391 vetem whatsapp

  Tiranë Dje, 23:58
  2.400 €
 • 7 foto
  Shitet/nderrohet Caddy
  Vetura

  Shitet/nderrohet Caddy

  Shitet/nderrohet vw Caddy 1.9 tdi Viti 2006 Klime funksionale Karriget me nxemje Pasqyret me rryme D

  Ferizaj Dje, 23:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volkswagen Golf 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen Golf 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen Golf 1.9 tdi, km 175000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.06.06.2019 nga Siena Ital

  Fier Dje, 23:57
  4.800 €
 • 10 foto
  Volkswagen Touran 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 tdi, km 183000,viti 2005, me tvsh te paguar. cmimi 5200 euro, ardhur me

  Fier Dje, 23:57
  5.200 €
 • 0 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Golf 6 dsg. Full full makina eshte ne gjendje te shume te mire jan bere sherbimet para nje muaj ne h

  Tiranë Dje, 23:55
  12.000 €
 • 10 foto
  Golf 6 2.0 tdi Automatic-DSG High Line 13.12.2009
  Vetura

  Golf 6 2.0 tdi Automatic-DSG High Line 13.12.2009

  PA DOGAN Shes Golf 6 2.0 tdi 103 kw 140 ps model High Line viti 13.12.2009 Automatic-Tipronic DSG ne

  Podujevë Dje, 23:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Golf 5
  Vetura

  Shes Golf 5

  Shes golf 5 me motor 1.9 naft. Viti 2005 me kambio manuale. E sapo ardhur nga Italia. Makina eshte n

  Lushnjë Dje, 23:52
  4.200 €
 • 10 foto
  SHES JETTA 1.9 TDI VITI 2006 RKS
  Vetura

  SHES JETTA 1.9 TDI VITI 2006 RKS

  SHES JETTA 1.9 TDI VITI 2006 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGL

  Ferizaj Dje, 23:52
  5.200 €
 • 11 foto
  Shes golf 5 1.9 naft
  Vetura

  Shes golf 5 1.9 naft

  Shes Golf 5 i fundit te 2008 me motor 1.9 naft. Makina eshte e sapoardhur nga Italia me liber sherbi

  Lushnjë Dje, 23:51
  5.200 €
 • 11 foto
  ? Golf 4 ?2003 ?1.6 ? benzin ?
  Vetura

  ? Golf 4 ?2003 ?1.6 ? benzin ?

  ❇️ Viti - 2003 ❇️ ❇️ Motor - 1.6 ❇️ ❇️ Karburanti - benzin ❇️ ❇️ Kilomet

  Durrës Dje, 23:46
  2.700 €
 • 3 foto
  Shes Passat CC (Full Option)
  Vetura

  Shes Passat CC (Full Option)

  Në shitje Pasati, viti 2008 Dizel, automatik, full option.. I doganuar nga zvicra para 8 muajve. Kar

  Gjilan Dje, 23:42
  7.100 €
 • 3 foto
  vw t4 me 6 ulse
  Vetura

  vw t4 me 6 ulse

  shitet vw t4 2.4d ne gjendje te mir ka korizion ne krillat e para.

  Prishtinë Dje, 23:41
  1.800 €
 • 5 foto
  Okazjon , Polo 2009 , nafte 1,4. 3pistonsh
  Vetura

  Okazjon , Polo 2009 , nafte 1,4. 3pistonsh

  Makina eshte ne gjendje shum shum te mir,nuk ka nevoj per asgje.Kopjuter bordi,pilot atomatik ,klima

  Tiranë Dje, 23:41
  3.600 €
 • 2 foto
  Shes golf 6
  Vetura

  Shes golf 6

  Shes golf 6 1.6 tdi manual fellne ne gjendje trregullt pa dogan nr kontaktus +491636183057

  Vushtrri Dje, 23:40
  6.200 €
 • 11 foto
  Audi a3 2.0 tdi DSG 125 kw 170 ps Sport back full
  Vetura

  Audi a3 2.0 tdi DSG 125 kw 170 ps Sport back full

  shes audi a3 2.0 tdi 125 kw 170 ps automatic Dsg modeli sport back ne gjendje perfekte i posadoganua

  Podujevë Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5 1.4 2007
  Vetura

  Golf 5 1.4 2007

  Shitet golf 5 1.4 benzin i sapo ardhur nga zvicra me 170 mij km te veta origjinale makina esht shum

  Elbasan Dje, 23:35
  4.200 €
 • 7 foto
  Golf 5 (Mundesi Nderrimi)I sapo ardhur nga ??
  Vetura

  Golf 5 (Mundesi Nderrimi)I sapo ardhur nga ??

  Shitet golf 5 i sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭.Makina esht super gjendje super e paster me xhama te z

  Elbasan Dje, 23:35
  4.450 €
 • 9 foto
  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION
  Vetura

  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION

  12.900 EURO ‼️‼️‼️ VW GOLF 7 🚘 VITI 2014 ✅ MOTORR 1.6 TDI ( NAFTE ) BLUEMOTION-TECHNOL

  Tiranë Dje, 23:33
  12.900 €
 • 9 foto
  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat
  Vetura

  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2006 Kambio automatike dsg 7g marsha ne timon F1 Model higlin

  Fier Dje, 23:33
  4.500 €
 • 7 foto
  PASSAT CC 2.0 TDI DSG 177 PS
  Vetura

  PASSAT CC 2.0 TDI DSG 177 PS

  Shitet passat cc 2.0 tdi automatic 177 ps ngjendje perfekte pa dogan

  Prishtinë Dje, 23:31
  10.900 €
 • 6 foto
  Okazion!! Golf 5 Plus 1.9 Tdi Automat 2007!!
  Vetura

  Okazion!! Golf 5 Plus 1.9 Tdi Automat 2007!!

  Vw Golf 5 Plus viti 2007 Automat motorr 1.9 naft, motorri me i mir dhe super ekonomik. Ka 195000 km

  Fier Dje, 23:28
  4.800 €
 • 5 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Shitet golf 3 automatic te gjitha sherbimet e kryera esht ekonomik dhe shum I shpejt☄️Cmimi I

  Tiranë Dje, 23:27
  12.000 €
 • 2 foto
  VW Golf 5 plus benzin gaz
  Vetura

  VW Golf 5 plus benzin gaz

  Me targa shqiptare dhe letra te sapo bera per nje vit 01.09.2019 .siguracion full kasko

  Elbasan Dje, 23:26
  5.700 €
 • 8 foto
  VW Caddy LIFE 1.6 Benzine+Gas 2006
  Vetura

  VW Caddy LIFE 1.6 Benzine+Gas 2006

  Shitet VW Caddy LIFE 1.6 Benzine/Gas (102 PS) prodhim i vitit 2006 e sapo ardhur ne rruge tokesore n

  Durrës Dje, 23:25
  5.700 €
 • 0 foto
  T4
  Vetura

  T4

  Shes kombin ne gjet te mir ka nevoj me investu pak kombi ka regjstrim deri me 17.10 .2019 osht ne

  Kamenicë Dje, 23:24
  1.650 €
 • 5 foto
  VW Polo 1.4 TDI 2003
  Vetura

  VW Polo 1.4 TDI 2003

  Shitet VW Polo e fund vitit 2003 me motorr 1.4 TDI (DI te kuqe) e sapo ardhur nga Gjermania,me dogan

  Durrës Dje, 23:24
  2.700 €
 • 11 foto
  VW Touran Automat viti 2008
  Vetura

  VW Touran Automat viti 2008

  Shitet VW Touran e vitit 2008 e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targim. Makin

  Durrës Dje, 23:24
  5.600 €
 • 10 foto
  VW Touran 2.0 Automat 2008
  Vetura

  VW Touran 2.0 Automat 2008

  Shitet VW Touran e vitit 2008 e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targim. Makin

  Durrës Dje, 23:24
  5.300 €
 • 9 foto
  Tauran 1.9 TDI 5 ulse 2009 posa ardhur 183 km
  Vetura

  Tauran 1.9 TDI 5 ulse 2009 posa ardhur 183 km

  shitet vetura tauran 1.9 tdi 5 ulse 6 shpejci viti 2009 posa ardhurr nga gjermania full extra per m

  Prishtinë Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  super okazion super makin
  Vetura

  super okazion super makin

  makina esht no coment full full option navigator te madh automat 1.9 kambio (DSG) ne gjendje spelta

  Tiranë Dje, 23:24
  4.444 €
 • 9 foto
  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.
  Vetura

  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.

  Shitet golf GTI (2.0 benzin) automatik i sapo ardhur. Makines i jan bere te gjitha sherbimet ska nev

  Tiranë Dje, 23:23
  10.000 €
 • 10 foto
  Golf 4 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI

  Golf 4 1.9 TDI viti prodhimit nfund te 1998 regjistrim ka 1 vit servisin e vajit dhe filterav e ka t

  Lipjan Dje, 23:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW PASSAT 2.0.TDI
  Vetura

  VW PASSAT 2.0.TDI

  -Shitet Vw Pasat Variant 2.0 TDI Me Dogane dhe homologim te paguar -Transmetuesi automatik DSG -Nav

  Ferizaj Dje, 23:17
  10.000 €
 • 8 foto
  Golf 6 Highline 2.0 Me Dogan Rks 140 Ps.
  Vetura

  Golf 6 Highline 2.0 Me Dogan Rks 140 Ps.

  2.0 Highline 140 PS. 6 Shpejci + R. Ardhur Nga 🇩🇪. Vetura Perfekt Vetem Blers Serioz Jo SMS FLM.

  Prishtinë Dje, 23:17
  9.300 €
 • 7 foto
  PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 AUTOMATIK
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 AUTOMATIK

  Passat 1.9 TDI Automatik Viti 2002 RKS Regjistrim 4 muj Vetura posedon Klimatronik Abss Airbag Hidro

  Prizren Dje, 23:17
  4.200 €
 • 7 foto
  SHITET PASSAT CC 2.0 TDI DSG FULL OPCIONE RKS
  Vetura

  SHITET PASSAT CC 2.0 TDI DSG FULL OPCIONE RKS

  +38349666469 SHITET ........... .... SHITET PASSAT CC 2.0 TDI DSG RKS FULL OPCIONE E SERVISUME ME

  Prishtinë Dje, 23:17
  13.000 €
 • 11 foto
  GOLF 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi RKS 8 Muj
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi RKS 8 Muj

  Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi Karavan Viti 2000 Regjistrim 8 Muj Vetura Posedon Klim Abss Airbag Esp Ce

  Prizren Dje, 23:17
  3.900 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULESE
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULESE

  Shitet VW Touran 2.0 TDI 6 shpejtsi 7 ulese Klime Gjamat me rryme te erresuar

  Ferizaj Dje, 23:16
  4.800 €
 • 8 foto
  Golf GT TDI
  Vetura

  Golf GT TDI

  Golf GT TDI 2.0 . Viti prodhimit 2006 . Manual me 6 shpejtsi . Ne gjendje te mire Pune si brenda dhe

  Gjilan Dje, 23:12
  2.200 €
 • 7 foto
  ??GOLF DIESEL-1.6- REGJISTRIM KA -8-MUAJ??
  Vetura

  ??GOLF DIESEL-1.6- REGJISTRIM KA -8-MUAJ??

  🚘-GOLF ĒSHT 1.6-DIESEL ⚙️ -SERIES *85 📍-PUNOM SHUM MIR 🔥- VOZITET SHUM MIR 👌 GOMA TE REJA 🔥QE

  Ferizaj Dje, 23:12
  1.000 €
 • 3 foto
  VW Golf 4 TDI
  Vetura

  VW Golf 4 TDI

  Golf 4 TDI ( DI ) Te kuqe 6 Shpejtesi Manual , Kerri posedon klima tronik , ( Vetura shitet + me g

  Prishtinë Dje, 23:11
  4.500 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012
  Vetura

  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012

  Shitet passat portobagazh ( station wegan) i vitit 2012 me motorr 1.6 nafte me kambio manuale 6+R. N

  Tiranë Dje, 23:10
  8.400 €
 • 5 foto
  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt
  Vetura

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, letra te sapo prera, full opsion, cmimi 8500€ i diskutushem, ju lute

  Krujë Dje, 23:10
  8.500 €
 • 4 foto
  Shitet VW Golf Plus 1.9
  Vetura

  Shitet VW Golf Plus 1.9

  Shitet Volkswagen Golf Plus motorr 1.9 nafte. Makina eshte e vitit 2005 me kambio automatike DSG, kl

  Tiranë Dje, 23:10
  5.200 €
 • 6 foto
  VW CADDY 1.6
  Vetura

  VW CADDY 1.6

  Shitet vw Caddy me motorr 1.6 nafte viti 2012 me kambio manuale 5+R me sendilje 4+1, kondicioner, x

  Tiranë Dje, 23:10
  7.800 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë Dje, 23:09
  10.500 €