Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Rent A Car “genti” PEJE
  Vetura

  Rent A Car “genti” PEJE

  Rent A Car “ genti Peje Japim Vetura te ndryshme me qira me qmime shume te volitshme..asistence

  Pejë 31 korrik 22:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet
  Vetura

  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet

  Automat . Sendile me memorje , ngrohje- ftohje dhe me hidromasazh .Pasqyra palosje dhe rezistenc. .

  Tiranë 31 korrik 16:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Vw Touareg 3.0 TDI Exclusive 2013
  Vetura

  Vw Touareg 3.0 TDI Exclusive 2013

  🩸2013 Vw Touareg 3.0 TDI Premium package 🩸 Full Panorama🩸245hp 4Motion 🩸128,600 milje (të verifikues

  Tiranë 30 korrik 09:34
  18.500 €
 • 2 foto
  Volkswagen Golf E-GOLF
  Vetura

  Volkswagen Golf E-GOLF

  Për më shumë detaje mbi shitjen e makinës, ju lutem më kontaktoni me e-mail: [email protected]

  Vlorë 29 korrik 15:49
  2.000 €
 • 4 foto
  Golf 4 1.9 tdi 4x4
  Vetura

  Golf 4 1.9 tdi 4x4

  Shitet golf 4 1.9 tdi 23.12.1999 viti i prodhimit 4x4 shume i rujtun serviset e kryera me kohe goma

  Prishtinë 28 korrik 20:01
  2.999 €
 • 4 foto
  Shitet passat 2010
  Vetura

  Shitet passat 2010

  Motorr 2000 nafte Kamio manuale Viti 2010 160 000 km Sensor parkimi

  Tiranë 27 korrik 10:15
  8.300 €
 • 3 foto
  (Shes )Blej vw caddy prej96-----2008 me pare kesh
  Vetura

  (Shes )Blej vw caddy prej96-----2008 me pare kesh

  Blej vw caddy prej 96-----2008 me pare Kesh

  Prishtinë 27 korrik 08:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 2002 nafte manual 2500 euro letra pagume
  Vetura

  Golf 2002 nafte manual 2500 euro letra pagume

  Golf 4 nafte manual viti 2002 letra deri mars 2020 kondicioner xhama eletri esp gjendja motorrike gj

  Tiranë 27 korrik 08:05
  2.500 €
 • 3 foto
  215-65R-15.96H
  Vetura

  215-65R-15.96H

  Shiten Gomat me Diska 215 / 65 R 15. 96 H M.S Jan shum pak te perdoruna 044433110

  Prishtinë 27 korrik 07:59
  130 €
 • 0 foto
  2 goma 255/45/19 te veres per tiguan. Viber
  Vetura

  2 goma 255/45/19 te veres per tiguan. Viber

  Shiten 2 goma 255 45 19 te veres te firmes brigstone jane per tiguan nese i ka fellget 19 coll. Vib

  Mitrovicë 27 korrik 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ
  Vetura

  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ

  shitet VW POLO 1.4 MPI i thjesht / i servisuar komplet me hargjime shum t vogla 4.5 litra 100 km me

  Gjilan 27 korrik 03:55
  2.500 €
 • 2 foto
  Dyer per ballkon LESNA ( Mahagon)
  Vetura

  Dyer per ballkon LESNA ( Mahagon)

  8 dyr te terasave 25 Euro Copa. TE GJITHA JAN ME KIPER. LESNA MAHAGON Viber : +37746107633

  Prishtinë 27 korrik 01:02
  25 €
 • 10 foto
  VW Passat 2.0 TDI DSG
  Vetura

  VW Passat 2.0 TDI DSG

  Vw Passat Dhjetor 2008 Makina është shumë ekonomike. Full servis vaj filtra motorri kamje sapo të nd

  Durrës 27 korrik 00:34
  7.000 €
 • 5 foto
  Shitet Polo
  Vetura

  Shitet Polo

  Shitetpolo gjendje shum te mir ska nevoj per asnje investim per me shum kontakto

  Vushtrri 26 korrik 22:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW SHARAN T(DI) SL
  Vetura

  VW SHARAN T(DI) SL

  ****Shitet per arsye mosperdorimi! -Letra te paguara per 1 vit (Mars 2020) -Timon ne krahun e djath

  Tiranë 26 korrik 18:45
  2.500 €
 • 1 foto
  Okazion vw
  Vetura

  Okazion vw

  Vw bora 1.9 nafte T(DI)me te kuqe letrat te paguara per nje vit me krejt sherbimet e bera goma te re

  Kurbin 26 korrik 13:18
  2.900 €
 • 11 foto
  JETTA MATRIX
  Vetura

  JETTA MATRIX

  JETTA matrix viti fund 2011 I regjistruar be RKS Automatik Dhezje me pullë Xhama me pullë Dsg nderru

  Ferizaj 26 korrik 10:33
  11.000 €
 • 11 foto
  JETTA MATRIX
  Vetura

  JETTA MATRIX

  Jetta MATRIX Viti 2011 Automatik DSG Shpejtesite ne Timon F1 Senzora para mrapa Lleda para mrapa M

  Ferizaj 26 korrik 10:32
  29 €
 • 9 foto
  VW Passat variant 2.0 TDI DSG-2007
  Vetura

  VW Passat variant 2.0 TDI DSG-2007

  E sapo ardhur nga Zvicra Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe Full-option 248.000 km origjinale

  Shkodër 25 korrik 21:31
  5.500 €
 • 0 foto
  BLEJ GOLF 4 DHE 5 , PA DOGAN - PER PJES
  Vetura

  BLEJ GOLF 4 DHE 5 , PA DOGAN - PER PJES

  PER MA SHUM KONTAKT 044 286 208 OSE VIBER

  Ferizaj 25 korrik 20:39
  999 €
 • 0 foto
  BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN
  Vetura

  BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

  PER QMIM VARET QFAR GOLFI DHE GJENDJA E TIJ FOTOT VIBER 383 44 286 208

  Ferizaj 25 korrik 20:37
  1.999 €
 • 5 foto
  shes pjes per bora
  Vetura

  shes pjes per bora

  shiten pjest per bora tel 044692979

  Ferizaj 25 korrik 19:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes pjes oer polo
  Vetura

  shes pjes oer polo

  shes pjes per polo tel 044692979

  Ferizaj 25 korrik 19:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Polo 1.2 benxin
  Vetura

  Polo 1.2 benxin

  Shes pjes per polo 1.2 benxin 044692979

  Ferizaj 25 korrik 19:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Auto pjes te riza
  Vetura

  Auto pjes te riza

  Shiten pjes per polo 1.4 tdi (di) te kuqe per ma shum 044692979

  Ferizaj 25 korrik 19:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shiten pjest per polo 1.4 mpi
  Vetura

  shiten pjest per polo 1.4 mpi

  shiten pjest per polo 1.4 mpi

  Ferizaj 25 korrik 19:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pasat 3c 2.0 tdi
  Vetura

  Pasat 3c 2.0 tdi

  Shes pjes per pasat 2.0 tdi ne gjendje shum te mir per ma shum 044692979

  Ferizaj 25 korrik 19:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten pjest per pasat b5
  Vetura

  shiten pjest per pasat b5

  shiten pjest per passat b5

  Ferizaj 25 korrik 19:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pasat shes phes per pasat
  Vetura

  Pasat shes phes per pasat

  Shes pjes per pasat 3c asht ne gjendje shum te mir i ardhur prej ch per ma shum 044 692 979

  Ferizaj 25 korrik 19:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes pjes per pasat 4
  Vetura

  shes pjes per pasat 4

  shes pjes per pasat 1.9 tdi i te kuqe

  Ferizaj 25 korrik 19:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes pjes per golf 4 pacifik
  Vetura

  shes pjes per golf 4 pacifik

  shiten pjest per golf 4 pacifik 044692979

  Ferizaj 25 korrik 19:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 4 1.6 16 v
  Vetura

  Golf 4 1.6 16 v

  Shes pjes per golf 4 1.6 16 v ne gjendje shum te mir 044692979

  Ferizaj 25 korrik 19:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pjes per golf pasat etj
  Vetura

  Shes pjes per golf pasat etj

  Shiten pjest per golf pasat pollo

  Ferizaj 25 korrik 19:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 4 tdi 4x4
  Vetura

  Golf 4 tdi 4x4

  Shiten pjest per golf 4 tdi 4 motion ne gjendje shum te mir per ma shum 044 692 979

  Ferizaj 25 korrik 19:02
  1 €
 • 3 foto
  Golf 4 1.4 benxin
  Vetura

  Golf 4 1.4 benxin

  Shes pjes per golf 4 1.4 benxin per ba shum 044692979

  Ferizaj 25 korrik 19:01
  1 €
 • 5 foto
  Shes Makine VW UP!
  Vetura

  Shes Makine VW UP!

  Shes Makine VW UP! E blere te VW Classic, makina eshte blere me \"0\" km dhe eshte perdorur vetem ng

  Tiranë 25 korrik 11:48
  8.500 €
 • 11 foto
  ?VW GOLF VI 1.6 TDI VITI 2010?
  Vetura

  ?VW GOLF VI 1.6 TDI VITI 2010?

  ??? VW GOLF VI 1.6TDI •Viti 2010 •kambio automatike •209.000Km •2celsa •pilot automatik â€

  Tiranë 25 korrik 10:38
  9.800 €
 • 11 foto
  VW Passat nafte - viti 2015
  Vetura

  VW Passat nafte - viti 2015

  Passat B8 2.0 TDi (150PS) Dsg; Km: 186000 me libër të servisit); Servisi i fundit i kryer me 01.03.

  Prishtinë 25 korrik 10:27
  17.500 €
 • 4 foto
  Wolkswagen Touran
  Vetura

  Wolkswagen Touran

  Wolkswagen Touran versioni Highline motorr 2.TDI.Kamjo automatike tip tronik,disponon edhe marshe te

  Tiranë 24 korrik 23:17
  6.111 €
 • 1 foto
  Program per menaxhim te punetorve
  Vetura

  Program per menaxhim te punetorve

  Sistemi për menaxhimin e burimeve njerëzore dhe pagave me qasje online. Ky sistem përmban këto modul

  Prishtinë 24 korrik 16:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Crafter 2.5 TDi,Blue Tdi 15vende 2010
  Vetura

  VW Crafter 2.5 TDi,Blue Tdi 15vende 2010

  Crafter 2.5tdi bluetdi,Euro 5,importuar nga zvicra, me leje qarkullimi zviceriane 15 vende,automat

  Tiranë 24 korrik 15:51
  21.000 €
 • 6 foto
  Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279
  Vetura

  Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

  Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee te gjitha Llojet Poashtu i blejm edhe Veturat E tjera qe jan pa

  Prishtinë 24 korrik 15:12
  44.647.279 €
 • 5 foto
  Polo 1.6 TDI DSG 7G - Full Option
  Vetura

  Polo 1.6 TDI DSG 7G - Full Option

  HIGHLINE*NAVI*CLIMA*SENSOR*DISQE ALUMINI. MAKINA KA 132.000 KM NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME GOMA ALL

  Tiranë 24 korrik 11:21
  7.900 €
 • 4 foto
  Passat cc per pjese
  Vetura

  Passat cc per pjese

  Durrës Pjese vw cc 2009 2015 +355 69 939 0606 +355 69 322 1760 motorr Vw cc 2013-2015 benzine

  Durrës 24 korrik 07:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BLEJ PIKABA T VJETER PA REGJISTRIM- PER PJES
  Vetura

  BLEJ PIKABA T VJETER PA REGJISTRIM- PER PJES

  Blej pikaba t vjeter qe jon pa regjistrime edhe dizel edhe benzin si Ford, Reno , Opel, Volkswagen C

  Ferizaj 23 korrik 22:40
  300 €
 • 9 foto
  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??
  Vetura

  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??

  Shitet Passati Higline Bluemotion viti 2012 2.0 td I -Tkuqe 177PS Automatik -tiptronik i ardhur nga

  Gjilan 23 korrik 22:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw Volkswagen Touareg 3.0 V6 Nafte
  Vetura

  Vw Volkswagen Touareg 3.0 V6 Nafte

  Vw Volkswagen Touareg Viti fundi 2005 / 3.0 v6 nafte / xhama te zinj / disqe 17 gomat 90% / navigat

  Tiranë 23 korrik 16:21
  6.500 €
 • 7 foto
  VW PASSAT B7 2.0 DSG Highline
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0 DSG Highline

  Shes Vw Passat B7 2.0 TDI me I te kuqe (170ps) *Km (275000) *Viti 2011 *Blue Motion *Karrigat

  Pejë 23 korrik 14:56
  13.500 €
 • 3 foto
  VW PASSAT TDI 2.5 V6 4X4 Full options
  Vetura

  VW PASSAT TDI 2.5 V6 4X4 Full options

  Shitet: VW Passat, TDI me motor 2.5 , 4 motion (4x4). ( Supermakine potente, per njerez me kerkesa t

  Tiranë 23 korrik 13:53
  3.400 €
 • 7 foto
  OKAZION!!! VW TOURAN
  Vetura

  OKAZION!!! VW TOURAN

  Okazion!! Shitet Volkswagen Touran 1.9TDi (me 1 te kuqe)▪ngjyre gri▪disqe sportive 17▪goma te

  Durrës 23 korrik 13:27
  4.700 €